Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
dericka,díky za rady ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sem:koukám,že máš svatbu týden po mě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jaňačka pani máme to skoro stejně a co lucy už jsi byla pro šatky nebo ještě chvilku počkáš až stabilizuješ váhu penvně na 6 ;-) . I když holky mám strach, že se mi v létě bude hubnout nebo udržovat váhu velmi špatně přece je bude asi v červenci velké teplo a obávám se, že spinning už pak nebude a jinde těžko spálím tolik energie :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky já jsem po střevní chřipce :-D tak se cítím lehounká jak pírko a co vy jak to jde. Lucí co zoubek už můžeš normálně jíst?
Odpovědět
Profilova fotka
sem,střevní chřipka,to je prevít,ale zase dobrý na hubnutí,já jsem takhle zhubla před dvěma lety narásných 57kg,kde jsou ty časy...zub?hrůza-v neděli jsem zkončila na pohotovosti,zánět se rozšířil,už je to fakt hrozný :-( zhubla jsem 6 kg.i když pokud mě ten zub chvíli nebolí,tak se snažím hřešit,tak jsem nějaký den gramík přibrala.a ještě aby toho nebylo málo,tak se mi udělal aft a je to protivný už :-| ani nemůžu cvičit,s tím zubem nemám nálady a tak vůbec.přecházím k jinýmu zubaři,tak snad mě dají dohromady. tak se měj,sem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to je humus tak se koukej lucy dát do hromady držím palce. Jinak já chodím pravidelně na spinning a upřímě jsem na váze nestála asi měsíc mám strach z toho co tam bude, ale teď máme na spinningu počítačový program, který nám bude ukazovat jak hubnem popř. tloustnem jak nám rostou svaly a mizí tuky (nebo naopak :-D ) tak mě budou v neděli měřit tak jsem zvědavá co to ukáže pa a držte se Sem
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky sem,tak jak si v ne dopadla?jsem tvědavá ;-) jinak v pá jsem byla u toho nového zubaře a konečně po měcíci a půl mě to přestalo bolet.sice tam ještě budu muset chodt,ale už to bude snad ok.za to ten aft blbej mi dává zabrat.včera jsem byla na oslavě,tak jsem musela jíst a bylo to utrpení. dnes jsem si stoupla na váhu a mám 6,5kg dole.za tenhle týden se budu snažit ještě kilo zhubnout,snad nepolevím. tak držím palečky,pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Lucy dopadla jsem v celku dobře ještě neměla přístroj na měření tuků, ale váha byla večer 60 kg což je dobré když se vážím ráno tak mám vždy míň jinak mě měřila metrem snad úplně všude krk, ruce, nad prsy, pod prsy no bylo toho hodně to já si vždy doma měřím akorát pas a boky. Jinak nás bude takto měřit pravidelně tak jsem zvědavá co to bude dělat. A co ty už jsi byla pro šaty?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
nazdárek, jde do toho někdo se mnou? Potřebuju dát dolů přibližně 3 kila ]-( 8-(
Odpovědět
co Ty by si chtěla dávat dolu? Trochu kůže nebo kostí? :-D :-D :-D
Odpovědět
Ty pipino! :-D
Odpovědět
já jdu do toho s Tebou :-D :-D :-D já už jsem začala v pátek :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
No já jsem právě taky začala v pátek - ale večer jsem to zazdila pizzou, popcornem (byli jsme v kině, nooooooo :-x ) a o sobotě ani nemluvím :-o Koupila jsem si před měsícem a něco docela drahý džíny (drahý jako na moje poměry) a teďka z nich začínám překypovat ]-(
Odpovědět
:-D :-D :-D já se držím...
Odpovědět
Tak to seš dobrá, já poslední dobou nemám vůbec žádnou vůli a mám strašnou chuť na jídlo....jakýkoliv. Ale včera už jsem byla docela šikula, k snídaní 2 jabka, na oběd a véču dušenou brokolici s mozzarelou a k sváčám activiii light, ananas, jablíčko a takové ty křehké rohlíčky s lučinou light...a to jsem ještě v tom záchvat u paniky že tloustnu chytila cvičební náladu a dopoledne jsem trdlovala na orbitracku 70 minut a večer dalších 80+125 zkracovaček na břicho 8-)
Odpovědět
no to já jsem zase líná na cvičení...Vůli také moc nemám, ale teď už jsem si řekla že fakt jako musim :-|
Odpovědět
Cvičení je v poho, akorát bych nemusela tak žrát :-D No, takže dneska jsme měla ráno 3 knackebroty a jeden plátek wasa s krůtí šunkou, před chviličkou jabko, kolem dvanácté budu mít lučinu light s wasa plátky a odpoledne kefír. Ne večer mám od včerejška půlku ananasu nebo zeleninový salát s kuřátkem - podle toho, na co bude větší chuť :-)
Odpovědět
já jsem si dala k snídani černý chléb s dětskou šunkou, ke sváče jablíčko nebo kiwi, k obědu rybku a ke sváče a večeři ovoce :-)
Odpovědět
Kolik kg chceš zhubnout?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holky, tak já se snažím shodit pár kilo už nějaký měsíc, ale vždycky podlehnu čokoládě, chipsům a jiným pochutinám :-| Chtěla bych mít pevnou vůli a začít jíst trochu zdravějí bez sladkého. Aspoň, že už je krásně, včera jsme byli dvě hodiny na kole a bylo to super. Říkám si, že mě donutí jíst zdravěji, až když budu vědět, že čekáme mímo, ale snad se k tomu dostanu dříve, třeba konečně 1. květen bude ten začátek..
Odpovědět
Zdravěji jo, ale asi toho moc nezhubneš, až budeš těhule :-) ;-)
Odpovědět
já tak 8 kg. :-N
Odpovědět
nejhorší je, že je před grilovací sezónou :-( to asi nepřežiju :-|
Odpovědět
Já jsem minulej rok hubla 10, to byl očistec :-p
Odpovědět
no tak to jsi dobrá...Já jsem jeden rok také hubla hrozně moc...ale to byla pak už trochu nemoc :-N ale zase jsem byla krásně hubená... :-N Pak jsem začala jíst a no radši ani nemluvit. :-(
Odpovědět
Zajímalo by mě, za jak dlouho se toho zbavím....nabrala jsem asi během měsíce, tak snad do měsíce bu mít zase 53 :-|
Odpovědět
to máš za dva týdny dole.
Odpovědět
no jenom aby, s těma mýma záchvatama žravosti :-S ale ráááááda bych a snad se zadaří :-)
Odpovědět
tak se budeme podporovat...Já teď budu potřebovat koupit nějakej kostýmek na státnice, tak abych se do ěnčeho vůbec vešla...
Odpovědět
Profilova fotka
arvetka - mno to vím, že nezhubnu, ale ani moc nenaberu ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?