1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
čau martiii!no jo snad už to bude ted ok, od školy mám do října pokoj, práci jistou snad aspon na chvíli mám, Vašek snad už bude zdravej, tak ted ještě dozařídit tu svatbu...
Odpovědět
Andrej, stejně by ste to už teď přeci nepřehazovali na jinou hodinu, né? Víš co by to bylo dát o tom všem zase vědět a pak se stresovat aby dorazili fakt ve správnou hodinu ;-)
Odpovědět
Luci to zvaldnete levou zadni x-) Hlavne aby byl jeste oukej sef ;-)
Odpovědět
Anetka ma pravdu Andrej;-) Hele dobry bylo ze kamarad rekl druhemu kamaradu, ze mame od 12 a on prisel na druhou hodinu :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo on je prej stejně furt zalezlej ve svym kanclu...a můj šéf je jakoby ta kolegyně protože ta má ten náš tým na starosti... ve čtvrtek jdem na dort a budou už snad konečně hotový oznámka..tak mi pošlete do ip adresy ;-)
Odpovědět
Juuuuuuu.. tak to je super,.. a budete mit nakonec to jak jsem videla?? Nebo jste ho predelavali ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já sem ho předělala ale jen jiný písmo a kompozici, obrázek zůstal stejný...
Odpovědět
JJ:-) tak to uz se na nej tesim ;-)
Odpovědět
ježiš já bych si dala nějaký dobrý dortíček x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale musíš mi poslat adresu ;-)
Odpovědět
Luci a kdeže to pracuješ??? Jsem to tady jaksi nezanamenala :-N Volala mi kamarádka, měla dneska zkoušky, za samé jedničky a to panikařila, že to nedá, klasika......hned jsem ji potěšila, že je lepší než já :-D :-D :-D :-D Aby měla dvojnásobnout radost :-D Má radost, že bude mít v ruce červené desky :-D :-D :-D :-D :-D :-D Já se spokojím i s těma modrýma :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
holky nestíhám momentálně :-( tak mě na chvíli omluvte
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ježiš já bych ty modrý brala hned :-D ale ještě rok na ně musim dřít...i když jedny už doma mám teda...tak to je kámoška šikovná...ale jak to tak vidim tak to že člověk měl červenej diplom mu dobrou práci nezaručí... dělám zase v personálce, ale krapet větší, sídlíme hned u Václaváku..a dělám researchera a týmovou asistentku v 1 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ted bych to jistě nepřehazovala :-D , ale oni to nerušili ted ;-) už je to nějakej měsíc
Odpovědět
Profilova fotka
raz
Odpovědět
Profilova fotka
dva
Odpovědět
Profilova fotka
a slavíííme :-D :-D :-D
Odpovědět
Já si taky myslím, že je vcelku jedno, jestli jsou červený nebo modrý, hlavní je, že se člověk stane jejich majitelem, když už se na to dá. A doufám, že moje poslední desky to teda nejsou :-D :-D
Odpovědět
Hlavní, Luci, že se Ti povedlo najít práci :) Tak ať se Ti tam daří a líbí :) :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju moc x-)
Odpovědět
Juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.... Andrej ty jsi hroznej kecal :-N :-D
Odpovědět
ANeti treba Bertika :-N :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, jsem, ale co mám dělat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
andrej gratulace
Odpovědět
Profilova fotka
no není k čemu :-D je to spíš hrozný :-x :-N
Odpovědět
Tak hotovo, to je hrůza...Ještě jsem si tady nechala dvě vratky na zítra, dneska už bych to nestihla, musím jít rozhodit spisy a před půl vypadnout :-N
Odpovědět
no vy tu stejně nejste...Tak já mažu...Pa zítra ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My skládali krabice na to čtvrteční cukroví ;-) už je to hotovo a šaty budu mít už zítra, jupíííí
Odpovědět
ahojec holky:-) jdu vás jenom pozdravit a zase letím:-D Andrejko už žádné nervy a moře štěstí!:-)
Odpovědět
Dobre ranicko :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?