1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko :-) To byla noc... kvuli ucpanymu nosu jsem byla od dvou do pul ctvrty vzhuru... a v pet rano me vzbudila nase psi slecna, kdyz mi zacala ocuchavat oblicej a simrala me fouskama :-D Co ty, Marti, jak se mas?
Odpovědět
Jeee Sany to jsi mela dobrou noc:-) takovou akcni :-D Ja mam jeste v zile, ale jinak dobry :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda ty jedes :-D No hlavne, ze jsi pak rano vstala do prace... A copak se slavilo?
Odpovědět
Profilova fotka
čau holky, tak jsem dneska v práci jen na chvíli, zubař včera usoudil že moje horní osmička musí ven tak jdu ve 12na trhání :-( a pak budu dva dny doma...ale jsou tu v pohodě.. jinak včera jsme vybrali krásný oblek, sem úplně byla dojatá, jak mu to slušelo...je černý s jemným úzkým proužkem, sedí mu jak kdyby ho šili na něj, má i košili na manžetový knoflíčky a pásek, ještě teda musíme koupit boty a kravatu...ale teda peněz jak za krávu, no ale co je jedináček a žení se jen jednou ( doufám!)tak se rodiče plácnou přes kapsu...no možná by za to bylo těch krav víc... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to ti nezavidim, Luci... ale aspon te tam nebude zlobit a pak si odpocines. Uvidime oblek v albu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
muž ho má doma a já sem tedka doma u rodičů...takže asi až pak na svatbě ;-)
Odpovědět
Sany.. no nic moc se mi nechtelo, ale vyspala jsem se docela dobre.. ale mela jsem ji vecer docela slusnou:-) malinko se mi mota hlavicka, ale oukej.. Jen tak, jsme slavili, ze je utery x-) :-N :-D Luci to nezavidim, ale snad to bude oukej a nebude to moc bolet a je fajn, ze v praci Ti vyjdou vstric x-)
Odpovědět
A oblek super... tak to se tesim az ho uvdiim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marti tak hlavně že jste to oslavili ;-) se teda docela bojim, no snad to bude ok a přežiju to na ibáči :-|
Odpovědět
Luci neboj .... zvladli to jini, tak to taky das ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi držte palce, zatim se loučim papa
Odpovědět
Profilova fotka
Urcite, Luci... ;-) Marti, tak to je super... ze bych to nabrhla doma a oslavili jsme stredu? :-N :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Tfuj, tfuj, tfuj.... packo Kde je Anetiiii snad ji nezavalili tuny spisu =-) :-D
Odpovědět
Sany klidne.. vrele doporucuji.. :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Asi maka =-) Ja myslim, ze by to u nas neproslo... pritel je uz dva mesice na diete, to by me hnal... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu do vany, mam novou knizku, tak toho vyuziju
Odpovědět
Sany.. tak oslavuj sama:-)
Odpovědět
Profilova fotka
achoj kočky mám nehtíky, gelové, je to nezvyk, ale jsou krásné x-) pak mám už šatky, deštníček a kabelečku a závoj :-D ten teda možná nepoužiju, ale paní mi ho zadarmo přibalila, třeba na focení ;-) x-) x-) x-) a ty další věcičky jsou taky k šatům zadarmo, jsem čučela... a máme trubičky :-D x-) jsou mňam, zbytek cukroví zítra, to bude mazec to nakrabičkovat...
Odpovědět
Dobré ráno... Mě bylo včera zle, byla jsem u doktora a doma |-|
Odpovědět
Hoja defcatka x-) Jee Andrejko chci fotooooo x-) Anetko copak Ti je =-)
Odpovědět
migréna 8-( bohužel se mi nepodařilo jí zaspat a včera se mi motala palice, a chtělo se mi zvracet, nebyla bych schopná dojet do práce, tak mě tom vezl k doktorce-...Jinak mě pkně štve, že jsem na to vyplácala den dovolený...Zejtra si beru taky dovču, jedu do těch Budějek ;-)
Odpovědět
Jejda Anetko, tak to je mi moc lito, tak doufam, ze uz je dnes dobre!!!!! To je v cudu tyhle migreny |-|
Odpovědět
No jako je, fakt mě to štve...Já jsem si včera koupila Panadol, nechci si brát už na to ibuprofeny, tak jsem zvědavá, zda to bude pomáhat. Doktorka mi dala nějaké čípky, ale ty jsou jen do 7/09 :-|
Odpovědět
Anetko ja mam sumigru, je to teda na predpis.. ale vezmes tabletu hned jak citis, ze te zacina bolet hlava a hned je to pryc x-) ale jakmile to vezmes pozde, tak u to nezabere :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zase me to nechce pustit...
Odpovědět
Sany heslooooooooooooo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hovno kleslo :-D
Odpovědět
no ona říkala, že to nesmím nechat rozjet no :-|
Odpovědět
Ale mamka mi říká, že to mám určo z toho, že špatně vidím a nenosím brejle, že mě z toho ta hlava může bolet a taky třeba z krční páteře :-|
Odpovědět
Profilova fotka
O tom uz jsem taky slysela, Anet, ze migrena muze byt i ze spatnyho zraku... a proc ty bryle nenosis?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?