1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Ajo, Martinko, ty taky...... :-D Hned si vzpomenu na ty krásné grilované kousky masa....... Anetko: já dneska dovolenou mám a není to špatný :-D
Odpovědět
Jé to Ti závidím Mončo, já jí budu mít až v pátek no...A pak až začátkem července, až pojedu do toho Amstru... Dneska jedu se švagrovou na Chodov do lékárny a pak se asi stavíme na kafčo, ale asi budu muset chvátat, páč Tom zas po mě touží u truhláře, kde se máme dohodnout na barvě dveří a typu skla...ale já vůbec ale vůbec nevím jakou barvu dveří |-|
Odpovědět
Jaky dvere Any??? Vstupni?? A co ta kuchyn? =-) Moni, tak jo ja si na Tebe taky vzpomenu :-N :-D
Odpovědět
Ne vnitřní dveře...;-) kuchyň už je...Teda něco u ní ještě chybí, např. úchytky, ty maj přijít teď, trouba, drátěný systém, ale jinak je :-N :-D
Odpovědět
No, já budu mít další dovču 25. na promulgaci, pak 26.půl dne řd, pak 29.zase dovolenou a pak od 10.7. do 20.7., protože se letím podívat do Švýcarska..takže já si to teď docela užiju :) To je hezký, že si na sebe všichni vzájemně vzpomeneme :-D
Odpovědět
Jé to se máš...:-) a co ve Švýcarsku? jako na dovču? S mužem?
Odpovědět
Aneti nechtela bys si s nami objednat paletu stinu? Poslu do IP odkaz ;-)
Odpovědět
Jeeee a kde je fotos =-)
Odpovědět
pošli... Fotos jsou na rajčeti, na facebooku... :-D
Odpovědět
kouknu na rajce.. ;-) Mas to tam ;-)
Odpovědět
Anetko: jojo, turistická dovča, ale né s manželem, ale s kamarádkou. Už se těším, takovej relax a zase se konečně někam podívám :-D
Odpovědět
Ty foleeee... tak kuchyn eje dobre luxusni a naramne se tam hodi a vubec mi neprijde, ze by to tam bylo tmave, tak bych klidne sla do tmave sedacky x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Já ci taky vidět fotečky!!! :-N
Odpovědět
ale sedačka už je objednaná a bude světlá x-) x-) x-) Moni fotky do IP pošlu...
Odpovědět
KUJU!!!!! :-D
Odpovědět
No to nevadi i tak to bude vypadat dobre luxusne x-)
Odpovědět
Krásná, suprová x-) x-) x-) x-) ......to se Ti to bude vyvářet :-D
Odpovědět
no zase si dám tmavý konferenčák a tmavou skříňku pod Tv apod. ;-) a ta sedačka je nakonec kůže, no neodolali sme :-D A děkuju :-)
Odpovědět
jinak je to focené ten den, co to montovali, tak je to jen hodně zhruba jo... ;-)
Odpovědět
jinak si myslím, že ty stíny by chtěla určo i Lůca, tak jí zkus písnout ;-)
Odpovědět
Aneti oukej.. muzu na ten pracovni mail, vid;-)
Odpovědět
jojo ;-) Moni jinak s tím Švýcarskem je to super...Já se takhle taky těším s tou švagrovou do toho Holandska...;-) přesně-relax, klídeček, ...
Odpovědět
Tak uz jsem ji to poslala ;-)
Odpovědět
Anet, fakt to tam budete mit moc hezkee... ;-)
Odpovědět
no snad jo, uvidíme ;-) :-) Teď chce Tomáš nechat položit podlahu dole ve verandě o víkendu, zatímco budu pryč, tak jsem zvědavá Jo já jí taky už ríno něco psala, ale ještě neodpověděla, tak jsem zvědavá, kdy napíše...jestli není u rodičů nebo někde...
Odpovědět
jo a zrovna píše
Odpovědět
Super:-) No aspon prijdes do hotoveho :-N :-D
Odpovědět
Tak Luci si nebude brat ;-)
Odpovědět
ok ;-) no a já to doma prostuduju
Odpovědět
no do hotového...to je jen blbá veranda 9m2 :-D kdyby tak koupelnu udělali zatímco budu v Holandsku :-N :-D tak 27.6. odjíždí tchýně na dovču jupíí, mohla jet taky už 26. v pátek :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?