1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
já jsem vždycky nasraná když musím byť jen jednou v noci 8-(
Odpovědět
Anetí tak to se ti raději vyhnout až budeš těhulka:-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D to já jsem taky, ale co nadělám ]-( :-D
Odpovědět
no tak když nemusí člověk ráno vstávat do práce, tak to ještě jde. Ale když mi pak má za dvě hodiny zvonit budík, to jsem maximální nasroň :-D vždycky přemýšlím jestli mám jít nebo ne, ale většinou jdu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
to znám :-D :-D :-N
Odpovědět
holky v životě jsem neviděla tak obalený strom meruňkama, jako máme letos my :-N to je uplně neuvěřitelný množství, na 20cm větvičce je vždy tak 30 meruněk, no síla prostě. musíme ten stromek podpírat a každej den mu lejt dva kýble vody :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já chci meruňkuuuuuuuu :-D :-N x-) x-) x-) budete zavařovat nebo se ujíte k smrti? :-D
Odpovědět
zavařovat, marmeládovat a ještě se ujíme k smrti... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D dobrej plán :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja bych si dala merunkovy knedliky x-) Anetko, normalne si pichnete ceduli k silnici a budete to prodavat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já si od vás koupím :-D mám na ně chut x-) x-) x-) :-D
Odpovědět
no jo, ale jsou ještě malý a zelený :-D pak si přijeĎ načesat košík, počítám tak konec června
Odpovědět
Článek se načítá
a meruňkový knedlíky taky budou :-D
Odpovědět
meruňky mňam mňam, to je ale normálně nedostatkové a velmi drahé zboží, teda poslední dva roky těch meruněk moc nebylo no:-/
Odpovědět
Profilova fotka
To mas pravdu Vladi.... dneska uz v krame pekny merunky skoro nesezenes...bud nekde na trznici nebo primo od nekoho ze zahrady
Odpovědět
my měli hodně předloni, ale když už byly dozrálé tak přišly kroupy a bylo po nich...Loni nic moc a letos je to teda mazec...Ale ono se říká, že ta úroda je ob rok
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ob rok, to je pravda ;-)
Odpovědět
tak kdo bude ob rok těhotný?:-D Já bych řekla že ...........Martinka:-D
Odpovědět
kde ste?
Odpovědět
Profilova fotka
čau meruńky, tak sem přijela z dalšího testu a sem úplně ko...bylo to hnusný, doufám ale že na trojku sem tam něco naslintala...jenže na dané téma se moc improvizovat nedá...politika a ekonomika živ. prostředí... :-S
Odpovědět
Ahoj Luci, určitě jsi to zvládla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
anetkooo ahoj x-) no nevim, upřímně sem to učení teda odflákla,ale nakonec tamz těch materiálů stejně nic moc nebylo, nevim z čeho sem se teda jako měla učit, když na přednáškách vykládal kraviny aa proto sem tam ani nechodila...2.června jdu na ústní tak uvidim no, jestli ho ukecám...takovej zažranej ekolog to je...
Odpovědět
nejhorší jsou ti, co si vždy myslí, že jejich předmět je nejdůležitější v celém vesmíru. Na gymplu jsme měli dokonce takovou kravku na výtvarku :-N Si mě vždycky po odině zvala do kabinetu na kobereček :-N :-D Sakra já už chci dom, jedu si vyzvednout ten fén, snad to najdu nějak :-S je to někde na praze 4
Odpovědět
Profilova fotka
a co máš s fénem? rozbitej?
Odpovědět
nene, novej jsem si objednala přes net a vyzvednu si ho ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahaa a jakej od jaké značky?
Odpovědět
od Remingtonu http://www.megafoto.cz/remington-d561... objednala jsem ho přes www.nakupka.cz za 915,- ale koukám, že už ho tam nemaj :-N že by to byl poslední kus? No napsali mi, že ho mám připravený k vyzvednutí
Odpovědět
Profilova fotka
tu nikdo? já žehlíkuju a neba mě to, ale musím :-p :-D teda ted odpočívám, já jak dlouho stojím, tak se mi motá pak hlava :-|
Odpovědět
tak žehli v sedě :-D já si jedu pro ten féník, hned ho dneska vyzkouším :-D papa
Odpovědět
Profilova fotka
papa, v sedě bych toho teda tak vyžehlila :-| musím u toho stát :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?