1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
A profi fotky, na ty se asi ceka dlouho, vid?
Odpovědět
Profilova fotka
marti neboj, fotek budeš mít spoustuuu, jestli tam každej bude fotit :-D a těš se, užívej si to, v sobotu budeš zářit jak hollywoodská star...
Odpovědět
Anetko ja Ti taky neutecu :-N :-D ja hrozne rada fotim, vcera jsme se s Jancou fakt vyblbly v tom Orsay :-N :-D sany ja nevim nooo... asi neco posle mailem... ale porad se rozhoduji nad tim, jestli si nechat vyvolat od nej tech 100 fotek a nebo potom az sami |-| ;-) Luci snad joooooooooooooooo x-) :-D si myslim, ze budu vysmata jak beruska... a to je dobre, to pak budou hezky fotky.. ja na fotkach u sebe pozna, kdy jsem fakt byla stastna a kdy ne tak moc :-N :-D
Odpovědět
j měla fotek snad tisíc ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Achoj kočky, nějak nestíhám, ale musím se odreagovat... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
my to máme dneska za rovnou stovku dní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my za měsíc, přesně :-p :-D a dnes máme 9 měsíců :-D :-D :-N
Odpovědět
Luci hezke x-) ani nepamatuji kdy to mela ja za to 100 :-N :-D Hoja Andrej ;-) Anetko.. juuuu to ja se tesim.. budu se v nich topit a porad prohlizet x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Andrej... jako moje kolegyne x-) Holky ja jsem normalne fakt na mekko, jak se tesiiiim x-) x-)
Odpovědět
1000
Odpovědět
pandi co děláš že nestíháš?
Odpovědět
za chvíli to budeš mít za sebou a budeš mít deeprese že už to uteklo a nikdy to znovu nezažiješ :-N
Odpovědět
Článek se načítá
já asi dva měsíce po pořád čučela na video ze svatby ;-)
Odpovědět
Anetko ja fim.... bude to cas na houby, ale on nas Sonnicek vyleci x-) x-)
Odpovědět
Anetko no musim nekoho uhnat, kdo ma kameru, aby natacel i po obrade a pred :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Anet, no málo toho není, to mi věř... :-|
Odpovědět
jako asi ten týden po svatbě, byl strašně nádhernej x-) ale pak jak jsem šla do práce tak jsem si to nějak uvědomila a uplně mě to s*alo, že to mám za sebou, byla to uplně neuvěřitelná rychlost, jakou to uteklo ;-)
Odpovědět
no já měla kameramana, ten mi z toho udělal pěkné video ;-) točil od rána a byl tam ještě chvíli na hostině ;-) a kamarád mi pak udělal z fotek takové video ;-)
Odpovědět
No my budeme mit nakonec jenom na obrad ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Z fotek video bych chtěla, ale udělat to neumím :-| Já video nechtěla, ale P jo, tak bude, snad to nebude nuda :-D
Odpovědět
pandi já ti věřím, jen jsem chtěla vědět co :-D no já třeba z toho videa obřad vždy přetáčím :-D to mě moc nebaví
Odpovědět
jo no on má kamarád nějaký program a je to docela hezky udělané...Někdy bych Vám to pustila, když ybste přijely na návštěvu
Odpovědět
:-| ale zas aby vás to nenudilo
Odpovědět
jojo ja to ci videt x-)
Odpovědět
Jeee a kolik by takove videojko stalo???? x-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Anetko, no děláme noviny, etikety na víneča, ty perníky musím, dodělat obálky na oznamka a poslat nebo rozvést, udělat mašle na auta, oblečení pro pandy a pak určitě ještě něco, ale ted nevím co :-D taky to chci vidět x-)
Odpovědět
Andrejko ja etikety dodelala vcera v jednu v noci 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Marti |-| jejda, to je blbé, ale dnes už máš dovču, ne? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
až zítra má martinka dovču ne?jak říkala že bude chrápat :-D anetko tak kdy máme přijet na promítání? nebo uděláme pak hromadný po létě? ale my teda budem mít jen amatérský... razim do práce, tak tu chvíli nebudu...
Odpovědět
Nene.. dnes jsem jeste v robote.. po praci jedeme k Mise a Lukasovi na gril a zitra budu vse dodelavat :-D ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?