1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Vladi to zvládneš!!! Ti budem držet pěstičky!!! ;-) :-)
Odpovědět
Aneti, snad jo, musím jinak naše trefí šlak a mě už asik taky:-D Co je nového? Jakto, že Janča nemá fotoalba? Andrejko viděla jsem tvoje albíčko a moc ti ty šaty slušely:-) Určitě budeš moc krásná (Marťa taky, ale té už jsem to chválila minule:-D)
Odpovědět
To nevíme proč nemá JAnča alba, nic nám neřekla =-) :-N Ale zvládneš to, uvidíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano ( mozna uz dopoledne :-N ) Martiiiii, za pet dni je z tebe mlada pani x-) Jak se mame?
Odpovědět
Ahoj Sanynko x-)
Odpovědět
No jo, už jenom 5 dní:-D Rubi a jak se máš ty?:-D
Odpovědět
Profilova fotka
No prezivam, Vladi, prezivam a uz se tesim na dovcu. Potrebuju odsud na chvilku vypadnout :-) Co ty? Co bydleni? A uceni?
Odpovědět
a práce?
Odpovědět
a pritel?
Odpovědět
:-D
Odpovědět
:-D
Odpovědět
no a už námnikdo neodpoví 8-(
Odpovědět
Článek se načítá
hmmmm :-S 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Vladka sem jenom nakukuje, ale asi nema cas.... Moncu jsem taky nevidela ani nepamatuju
Odpovědět
Zvědafky:-D já jsem tady, jenom jsem se "zamilovala" do Matice české a dohaduju se tu s přítelem Rousseau a Tocquillem:-D Práce v pohodě, učím anglinu na základce a na jazykovce a baví mě to, přítel taky celkem v klidu, jeho rodina pořád to stejné a byt jsme si našli nový, krásný, velký - novostavba s teráskou jenom nám teď lišák počítá jestli dosáhneme na úvěr:-/ A jestli jo, tak snad budeme bydlet, jen co se tam dodělá kuchyň a pošlou prašulky:-D
Odpovědět
ToŤ FŠE:-D nebo ještě nějaký dotaz?:-D A co je nového u vás? Sany co práce? Marťo co nervy? A přípravy? Aneti a vy jste na tom jak s bydlením? Kdy bude kolaudace? A nikdo nový těhotný? Kromě Andrejky?:-D
Odpovědět
Vladi kolaudace bude tak někdy během prázdnin :-) příští týden kuchyně, během června dveře a koupelna, nábytek a můžem se stěhovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Prace byla prislibena...mela jsem nastoupit na zkusebnji dobu a podepsat smlouvu a pak jako kdyz utne....bez vysvetleni nebo anulovani s eporste uz neozvali... Vzhledem k tomu, ze za mesic apul jeden skoro na tri tydny pryc, tak musim pockat a hledat od srpna/zari :-|
Odpovědět
Aneti, to my jsme se začali zajímat o ten byt nedávno a protože je to už dostavěná novostavba, tak jsme nemohli mluvit do kachliček v koupelně ani do dlažby nebo plovoučky, ale nefadí. Není to tak nejhorší ikdyž já bych si tam dala asi jiný obklad (koupelka). Takhle si aspoň vymaluju stěny v bytě podle sebe a doděláme kuchyň, jenže jak se znám, tak si nebudu moc vybrat a pak to asi dost dlouho trvá než nám ji někdo udělá....ještě že aspoň ty dveře tam jsou:-D Tak pak pošli fotečky jak to u vás bude vypadat:-)
Odpovědět
Marti a co vy s tím bytem? Už ho máte dodělaný podle svého gusta?
Odpovědět
Profilova fotka
Achoj kočky ;-)
Odpovědět
Tě pic poblijóne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ha ha ha, to je vtipný :-D miminko jen protestovalo, že nechce už cestovat, no :-N :-D Větší sranda bude, až v sobotu nebude kde zastavit :-D :-D :-N
Odpovědět
:-D Andrej nezávidím ti to, ale prostě to ber, že se mimi hlásí o slovo, tak lišák volal, že to nějak vymyslel s tím úvěrem tak třeba bude co nevidět byteček x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi, no ale v třetím by už mohlo přestat :-D stačí, že furt chodím čůrat ]-( za noc dvakrát :-p
Odpovědět
Vladi tak to je fajn ;-) :-)
Odpovědět
andrej tak na noc nepij :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Anetko, nepiju, ale ten sprateček si dělá asi do nějakýho kastrůlku zásoby :-D :-D :-N
Odpovědět
Andrej ber to pozitivně (já vím to se mi to kecá), ale aspoň víš, že má v pořádku ledviny:-D Pravidelná návštěva wc je zdravá. A o časté potřebě jsem už slyšela, prostě to ber, že čůráš za dva:-D Uvidíš, třeba to do měsíce přestane:-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to čůrání spíš nepřestane, teta mi oznámila, že až budu mít pupek, tak klidně i 5x za noc není problém =-) :-N 8-( to asi budu nocovat rovnou na záchodě :-D :-D :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?