1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já teda osobně bych nechtěla, aby otec mého dítěte měl okolo 40, protože pak někteří to nezvládaj :-| strejda říkal, že už těch 34 bylo pozdě, že měl mít malou dřív, ale každej nemá na dítě podmínky a když nechce, tak proč se někam tlačit, na lidi peč ;-) no Marti, i kdyby se to přesunulo na tu sobotu, tak už z principu prostě nedojedu, nebudu ze sebe dělat děbilka.... 8-(
Odpovědět
Já na lidi úplně peču, je mi to putna a co mě taky docela "bere" za bránici, tak je to, jak některé klepny zde v práci koumají, proč ještě nemáme dítě, už z toho vychází, že mám problém s otěhotněním a už jsem dle nich neplodná :-D :-D :-D Ale tomuhle se fakt směju :-D :-D :-D
Odpovědět
No tak to je koukam vsude stejny :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Ja to rikam porad, ze kdyby se ty lidi starali sami o sebe, tak by jim ubylo takovych vrasek a hlavne starosti ]-( :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ty voe, to je hustý :-N když je má někdo brzo, tak remcaj, že se mělo počkat, když je má někdo později (což teda u tebe není :-N )tak zase melou něco o neplpodnosti, já padnu :-D :-N
Odpovědět
Zrovna nedávno jsem si vyslechla dobrej rozhovor, fakt na vlastní uši!!! Jak se dvě ženské v kuchyňce bavily (já byla vedle v místnosti u tiskárny) a ta jedna: Nevíš, jak je to s xx (myslela tím mě, jmenovala mě příjmením) a ta druhá, no nevím, dva roky má po svatbě ale mateřskou nahlášenou zatím nemá, takže asi nic a ta první, no ale vem si, chudáci, dva roky po svatbě, teď se jim nedaří, to musí být hrozný, a ta druhá, no však minulý týden nebyla v práci (byla jsem zařizovat něco kvůli škole) tak to byla asi v nemocnici a ta první, no to asi jo, dnešní medícína si bude vědět rady a dovršila to ta druhá a říká, no co, neplodných je plno, tak můžou požádat o adopci...no, jako poslouchala jsem to fakt se zaujetím a teď jenom čekám, až se bude vykládat, že budu adoptovat!!!!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Moni =-) =-) =-) :-. :-x 8-( :-N to je neskutečný...Moje teta měla taky malou až skoro 6 let po svatbě a co? =-) :-N
Odpovědět
Ty fole, tak to je snad zlej sen... bych tam vesla a rekla, ze si adoptujete rovnou 4 cernousky z Afriky :-N :-D kdyby to chteli vedet;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Achoj kočenky, tu nikdo zas, píšu všem A ]-( :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tady tady!!! Zadny A.... jsem zaspala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A vcera jsem se k vam chtela jeste pridat. Dvakrat jsem napsala a dvakrat mi vypadlo beremko =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no za zaspání to bude asi nějaký trest :-D budeš muset asi napsat 100X už nikdy nezaspím :-D :-D :-N jj, beremko nějak blbo více lidem ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
dobré dopoledne všem... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj Luci, tak jaká??? já musím teda ted k doktorovi, ale pak dočtu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dneska už jsem v práci, ale na Kypru bylo nádherně, krásně jsme si odpočinuli...jinak žádná výrazná změna, akorát že musim začít obíhat doklady, mimochodem co všechno se musí změnit - pojištění, nahlásit to ve škole, v práci, a ještě na nějaký úřad nebo ne ? jinak včera jsem viděla poprvý video ze svatby a bylo to ještě hezčí než z mého pohledu ten den dost vystresovaného ;-) a manžel je na mě ještě hodnější a milejší než předtim...
Odpovědět
Profilova fotka
Uz jsem to dopsala, Pandi :-D Uplne me boli ruka... Ahoj novomanzelko, gratuluju a preju vam krasny zivot ve dvou (pozdeji i ve trech) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ooo děkujeme, děkujeme, no prozatim jen ve dvou...nějak nehodlám podlehnout současnému babyboomu, nejdřív musim dodělat školu a taky chci chvíli pracovat...ráda bych zůstala u něčeho co dělám i ted, něco z oboru personalistiky a přemýšlím že si udělám kurz vizážistiky a budu to mít jako koníčka k tomu...
Odpovědět
Profilova fotka
Po skole chces zustat tam, kde ses ted? No a jaky to bylo, povidej? Vsechno vyslo podle predstav? Kdy budou fotky?
Odpovědět
Profilova fotka
no měla bych možnost dělat tu personálního poradce ale nevím, já bych radši šla někam do interního HR oddělení...no uvidíme... jinak vše vyšlo na 1s*, bylo to nádherný, počasí perfektní, všichni se bavili, byli ze všeho unešení, z výzdoby, novin, DJ, prostě paráda...a náš první manželský polibek dokonce robrečel kromě babiček a tet, co už buleli od začátku, i vaškova bratránka co to točil... ;-) ale já neuronila za celý den ani slzu a to jsem se bála...pořád jsem se usmívala jako debil ;-) no a výraz všech když mě tatka vedl - mluvil za vše, ozvalo se takové to OOOOhmmm, Vašek mi hned jak mě tatka předal šeptal do ucha že mi to strašně sluší a všichni mu pořád říkali že má krásnou ženu...jídlo taky super, i když já toho moc nestihla sníst, dort chválili i v paní z restaurace, ochutnali a prej tak dobrej že už hooodně dlouho nejedli, i tu výzdobu s kterou mi pomáhali chválili, to potěší když tam maj skoro denně svatbu že ta naše je výjimečná...takže se to myslím povedlo a máme nádherné vzpomínky na nádherný den... a tedka v pátek je afterparty pro kamarády takže tam to ještě dooslavíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem doma :-) Lzcu, tak to se moc těším na fotečky x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je krasny x-) A i s mistem jste byli spokojeni? Na fotkach to tam vypada moc pekne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Včera jsme koupili ty stropní desky hrozně levně x-) a mám nový závěsy :-) no snad nebudou moc tenký, ale jsou krásný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo bylo krásný mít obřad venku,z restaurace se taky chodio pořád ven, bylo to moc fajn... spokojená sem byla se všema, vizážistka, dort, DJ ( byl naprosto dokonalej), fotografka, floristka, provozní areálu kde to bylo...fakt ten rok příprav a vybírání stál za to...největší pochvala byla asi když vašek druhý den ráno řekl, že takhle krásný si to nepředstavoval a že to bylo nádherný...a taky když vidím, že babičky tím ještě pořád žijou, a jak byli všichni dojatý...
Odpovědět
Profilova fotka
Mam radost za vas ;-) Urcite budete mit jeste dlouho na co vzpominat...a nejen vy. Ted si budes konecne moct vydechnout...myslim, ze to musi byt uleva
Odpovědět
Profilova fotka
Uz pripravujete Nelince novej bejvak, jo? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
San, jj, no doděláváme to :-) pokojíček sice pro ni samostatný nemáme, ale to nevadí. Musíme ještě dovézt postýlku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Stejne by ze zacatku byla u vas v loznici... na prvni rok, si myslim, nema cenu delat pokojicek zvlast ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, byla by s náma, já jen závidím všem těm maminám, co si můžou pokojíček nachystat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je jasny...ale uvidite, treba pozdeji... :-) My zas mam volnej pokoj, ale v nem se roztahuje tak maximalne pes :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D psí pokoj :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Nic jinyho, co bysme tam dali, nemame :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?