1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
No pekne se to rozrodilo:-D jak na bezicim pase.. Moni kdyz na to mas bunky, tak je to fajn, ale pro me bylo hrozne trapeni, kdyz jsem z toho musela delat zkousky v praci |-|
Odpovědět
Jak říkáš, Martinko, tohle musí prostě bavit. Mně to baví, miluju, když se můžu v něčem takové šťourat...:)) To je moje. No, rodí všichni o sto šest...jsem asi divná :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nebo jsou divní ti co rodí :-D :-D Ale ono je to i tou krizí, spousta ženských jde radši na mateřskou než aby byli na pracáku...A já se vejdu do té lhůty, takže penízky mít budu x-) x-)
Odpovědět
Moni, tak to by Te mozna bavilo tady u nas na urade:-D Nejsi:-p
Odpovědět
Martinko, právě proto studuju :)) Ale jestli se mi povede dodělat tato VŠ, tak se můj pracovní záměr trošičku změní :)) Nedávno jsem viděla u nás na městě holku, mladší než já, je jí 19, má cca půl roční dítě. No a ona šla a pořád do toho kočáru něco šišlala, a copak to tady máš, no nožinka to je to je ale klásňoučký a usměj se na mě, no kuku, no ty se klásně usmíváš...jsem myslela, že se osypu!!! Všichni se po ní otáčeli a klepali si málem na čelo, to byla fakt haluz. A já jsem šla k autu a s tím svým pohledem jsem se na ni tak dívala a říkala jsem si: Tak tohle teda ne!! Úplně jsem se oklepala... :-D :-D :-D
Odpovědět
Moni, tak to mas na mimouse jeste cas!!! Ale ta holka musela byt otresna.... to se ti nedivim,.. taky to nemam rada to sislani 8-( Moni s tou praci to je jasnacka..a co bys tak rada delala??
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já snad šišlat taky nebudu =-) :-N ale co já vím :-D :-N už ted magořím :-D
Odpovědět
No čas mám, jsem si říkala, že tak do 25 let, ale to teda asi nestíhám :-D :-D :-D Ráda bych dělala potom v té ekonomice a nebo přímo granty, to by mě taky bavilo....dotace EU...to by mohlo být super..ale to se mi asi nepovede :)
Odpovědět
No tak uvidis.. treba to vyjde;-) no ja si rikala do 25 prvni a to my vyjde;) sice asi o deset dni, ale vyjde:-D
Odpovědět
Profilova fotka
mě to vyjde o měsíc a něco asi ;-) :-D x-)
Odpovědět
Tak to vám to vyšlo fakt skvěle..já to teď přehodnotila a říkám, první dítě do manželových 40. narozenin :))) tak mám ještě pár let :)
Odpovědět
Profilova fotka
To Pavel chtěl první miminko do 30ti a bude ho mít do 29 x-)
Odpovědět
Článek se načítá
No vida, jak vám to všechno hezoučky vychází ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ale je to všechno náhoda, jsem ještě před rokem nějak nepočítala s tím, že bych ted měla být těhotná :-D :-D nic se mi nechce :-| Ale dneska asi pojedeme do Jihlavy, tak se těším x-)
Odpovědět
Moni.. to je jeste deset let ne? To si myslim, ze te to prepadne driv;-) Andrej co v Jihlave? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jedeme kupovat stropní desky, aby se mohl dodělat pokoj ;-) a asi přemluvím P na Tesco :-D x-) jsme tam teda byli o víkendu, ale což :-D
Odpovědět
Jeee akoupili jste neco? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no chtěla jsem kombinezku, ale neměli ji tam :-( ale já i P jsme si koupili rifle :-D x-)
Odpovědět
juuu.. tak aspon jste tam nejeli zbytecne:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no zrovna měli slevy na veškeré džíny, tak jsme toho museli využít :-D
Odpovědět
No to je jasny... preci;-) ja se zitra musim poohlidnout po cernych gatich, pac uz zacina tuhout rano, tak abych mela v cem chodit na urecni dny..
Odpovědět
Profilova fotka
tak to naštěstí řešit nemusím :-) a na těhu džíny taky kašlu, ted mám dvoje nové, tak budu chodit v nich x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já se na to už ...... 8-( od prázdnin anoncuju na spolužácích sraz se základkou, vybrala jsem datum 12.9., aby to bylo až po dovolených a říkala jsem si, že dva měsíce předem si snad každej udělá čas...Mno polovina se před 3 týdnama, kdy jsem to tam zopakovala, začala děsně divit, že o srazu neví a druhá polovina, že nemá čas nebo peníze...Tak že bude sraz v říjnu, to já víkendy nemůžu a v listopadu nikam jezdit už nechci...A ted se teda zprčili, že sraz bude v pátek, což nemůžu, tak jsem na...ná úplně neskutečně 8-(
Odpovědět
Marti, kdepak deset let, už jen necelých 6 let, mělo-li by se to do jeho 40. narozek stihnout :-) Andrej, to je domluva, že?? To je to samé u nás.
Odpovědět
Profilova fotka
no a ještě mi spolužačka napíše, at nejsem neštvaná, že těch srazů bude ještě hodně. Tak jsem jí napsala, že at se nezlobí, ale s malou po hospodách chodit nehodlám... 8-(
Odpovědět
Andrej: to bych taky nehodlala, ale já budu mít tu výhodu, že oba máme rodiče ve stejném městě jako bydlíme, takže hlídání bude vždy na chvíli zabezpečeno, bude-li třeba.
Odpovědět
Profilova fotka
Ale jasný, taky mi někdo pohlídá, ale dokud budu kojit, tak malou nemůžu nechat moc dlouho samotnou...A hlavně jsem děsně naštvaná, tak jsem jí to napsala...protože já se fakt těšila |-|
Odpovědět
Andrej, tak treba se to jeste zmeni;-) MOni noooo... ale to je jeste chvilka casu;-)
Odpovědět
To mě taky štve, když něco plánuji, pořád jo jo jo a pak najednou nic. To teda zuřím!! Martinko, ještě chvilička času zbývá, akorát někteří škodolibci se baví tím, že si prý pak budou lidi plést tatínka s dědečkem...
Odpovědět
At si ostatni trhnou pedalem!!!! Je to vase vec, jak se na to citite;-) a nema cenu to lamat pres koleno...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?