1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jůůůůůůůů, nová fotečka x-) tak si pořidte aspon ještě jednoho pejska :-D x-)
Odpovědět
Jeeee nova fotka... susi pani Nas ulicnik http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Profilova fotka
krásnej Marti x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dekujem :-) Pandi, ja bych dalsiho brala..ale mam smulu, hlava rodiny nechce :-D Marti, ten uz je velikej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
proč nechce? to je škoda teda...
Odpovědět
Hele ja bych si taky poridila jeste jednoho, kdybychom meli baracek... vcera maja rekl, ze by chtel jeste za dva roky jednoho :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marti krásné miminko, je vidět že je "vyrobené" s láskou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky plánujeme ještě pejska, ale P řekl, že až doplodíme :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my neplánujem ani pejska ani mimčo....
Odpovědět
Profilova fotka
Preci jen bydlime v byte, Pandi...a navic je nasi fene uz 11 a nevime, jestli by si na dalsiho zvykla, nebo na nej nezarlila. Jeste ke vsemu bych chtela tu samou rasu a tady je kategorie bojovejch psu strasne prisne hlidana... strasny papirovani, lidi na tebe blbe koukaj, ven smi jen s kosikem ...na zahrade by nam to bylo fuk, ale musime si nejdriv poridit barak, pak prijde na radu smecka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, vy mate libanky... :-D Ted si uzivejte sebe navzajem, dalsi cleny zatim nepotrebujete ;-) Vlastne si teprve zvykate na spolecnou domacnost, ne?
Odpovědět
Luci :-D x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Luci, tak si užívejte práci a cestování, to je taky super x-) x-) x-) x-) jsem se koukala na fcb a jedna kamoška s přítelem cestuje a má super fotečky a to jsou zážitky na celý život x-) :-) Ono všechno má pro i proti :-) Aha San, tak to by si možná nezvykla :-| kamarád si bral štěně k 9letýmu a šlo to dobře, ale ted by to už asi nešlo, přece jen ten starší chce mít klid a když ho otravuje náš Alan, tak se občas neudrží a štěkne na něj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no společnou domácnost už máme nějaký ten rok, ale stálou máme teprve ted...ae od svatby jsme ještě nebyli jediný večer doma, v so po svatbě jsme byli na oslavě kámošky, v ne jsme slavili 55 Vaškova tatínka, v po letěli na dovču, včera jsme byli u V rodičů, dnes jdeme s našima a babi na véču, babi má narozky, v pátek máme tu oslavu... ale to 1+1 je taktak, já chci ted dodělat toho Ing. a najít good job po škole...a taky chceme trochu cestovat...možná si pořídíme králíka, ten se nám do bytu vejde...
Odpovědět
Profilova fotka
a králíček vydrží i víkend sám, to je dobrá volba ;-) x-)
Odpovědět
Luci prisla Vam obalka? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéje marti sem to ostuda, já ti chtěla napsat a sem na to zapomněla |-| jj došla, děkujem moc x-) máme to vystavené s dalšíma přáníčkama...
Odpovědět
Profilova fotka
Nebo zelvu, ta vydrzi i tejden :-D Ja myslela spolecnou domacnost kazdej den... ja myslim, ze to trosku zmena je, ne? Vasim urcite budete doma chybet, i kdyz jste tam nebyli porad :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo máma prý brečela celý ten týden před svatbou, jak jsem tam nebyla ;-) ale oni si zvyknou...mně to ani nepřijde, jsem ráda že mám V vedle sebe každé ráno ;-) hm mně se hrozně líbí ty teddy králíci, jsou chlupatý a hrozně roztomilý...a ty zakrslý ani ne moc velký...
Odpovědět
Jo a kdybyste chteli mrknout, tak tady jsou fotky z Orliku http://mattyamaja.rajce.idnes.cz/5.-6... ale nekter jsou perepalene, ale toho si nevsimejte :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, já ještě nikdy neviděla malýho zarslýho králíka :-D :-D :-N prostě neviděla, každej ho rozežere a pak má velkýho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jesteze ji tam zbyla segra :-) Jeden cas jsme bydleli u babi s dedou a ta to taky obrecela, kdyz jsme se stehovali...pritom jsme se presunuli jen o cca 200 metru :-D Kralicci jsou hezounky, akorat bacha na alergie... dost lidi je spatne snasi
Odpovědět
Luci uf.. jsem se bala, ze to CP shrabla do sve vlastni kapsy 8-( ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
náhodou dárek pro L a V došel hned do druhýho dne, to jsem čučela :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, kam se podelo to vase psi miminko...??? :-D :-D To ho snedl ten cahoun, co tam s nim ses na fotkach??? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no naši doma mají králíka, teda ségra, je to beránek a taky je zakrslej, ale beránci jsou větší, tak je tak trochu větší no ;-) popravdě jsme ji rozežrali a hlavně máma jí furt rozmazluje dobrotama...ale nevadí nikomu a segra je astmatik takže toho se nebojim... jj pošta i překvapí občas ;-)
Odpovědět
No tak to maji jedine stesti;-) Sany no taky nefim, zblajznul ho na posezeni:-D je to hrozny, vcera jsem cucela ne ten uzel, ktery se mi vesel do tureckeho sedu a ted:-D se mi tam vejde mozna tak hlava... a jak jsou tam ti tri psi sedi, tak to jsou brachove a za nami vystavovala ta v bilem sacku, taky brachu;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jdu žehlit mini mimi věci :-D páááá
Odpovědět
Andrej Maja vcera objednal prckovi takove sportovni bodycko:-D
Odpovědět
6000 :-D x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?