1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
No tak já chci uvařit večeři dřív, aby dřív odešel na pivko :-D :-D Nazvěme to dejme tomu takovou strategií :-D :-D A s tou bolestí hlavy, to je super :-D :-D :-D :-D Andrej, točenou, taky bych si dala x-) x-) x-)
Odpovědět
a víš co? Já ho večer taky asi pošlu do hospody :-N :-D
Odpovědět
Máš recht...pátky si vyhrazuji vždy a jen pro sebe, takže jsem nadmíru šťastná, když mi třeba po šesté oznámí, že jde na pivko a já vím, že dřív jak v jedenáct doma nebude a já mám pro sebe celý večer.......k nezaplacení!! :-D
Odpovědět
udělat si domácí pohodičku, co? plácnu si na ksicht masku, udělám si pedikúru, umeju hlavu, vklouznu do župánku, naleju vínko a budu koukat na filmy. :-) tak já to tady pomalinku povypínám a mažu. Přeji krásný víkend a papa příští týden :-)
Odpovědět
Tobě taky, Anetko, krásný víkend, já mám před sebou ještě 35 minut, ale to už uteče ;) Tak tak, sprcha, maska, vínko, film a jenom já sama samotinká doma....nádherná představa :-D :-D Tak zatím pá
Odpovědět
Profilova fotka
anetko papa, krásný víkend..já se vrátím až ve středu večer takže se na vás přijdu podívat až ve čtvrtek...
Odpovědět
Luci, ty se máš, tak si to užij a ať se ta krční páteř dá brzy do pořádku!!
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju moni, Tobě taky hezký víkend!
Odpovědět
Díky moc, vypínám a odcházím :) Pááá
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vcera jsme se vratili z dovci, po mesici...protoze jsme si to naonec jeste o tyden protahli... Bylo to naprosto bezva... Ted uz me ceka jen vybalovani, prani, docitani vas a pak upravim fotecky a muzete se mrknout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj San, to je super, že se vám to líbilo a těšíme se na fotečky x-) x-) x-)
Odpovědět
Dobré ránko :-) Jsem ráda že Tě máme zpět Sanynko a na fotečky se moc těším x-) já už chci taky dovolenou, v práci mě to ani trochu nebaví :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Sany viteeeeeeeeeej.... Jinak dobre ranko :-)
Odpovědět
Tak jak bylo v Konopišti?
Odpovědět
Anet naadherne... prijeli jsme sice totalka KO, ale nadseni!!! Sonnik se tam naucil povel lehni a dostal pochvalu, ze je to fakt vystavni pes, umi se skoro postavit sam, takze s postavenim nebude sebemensi problem, akorat se mu v tom teplu nechtelo behat:-D
Odpovědět
Akorat me zklamala ta Nova myslivna v sest tam zavirali, tak jsme museli jit do Stare myslivny, ale tam to bylo vyborne papnicko x-) Koukala jsem na let, a super;-)
Odpovědět
No jo, ale po třičtvrtě hodině mi bylo v tom letadýlku špatně :-D a jsem ráda, že jsem nemusela pooužít blicí pytlík :-N a ustála jsem to... Tak jste měli se Soníkem pěkný víkend, to jsem ráda, mrzí mě to že jsme se nesešli... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano, kocky x-) Me se tak stejskalo... co novyho? Trosku jsem procitala, ale vsechno jsem fakt nestihla... Videla jsem Anetciny krasny fotecky z Amstru x-) A taky vim, ze bude mit Panda Nelinku... ale co novyho u Marti, Luci a ostatnich to jsem nenasla :-N
Odpovědět
Ahóóój Sany! x-) Já Ti ani jinak nevím, co nového :-N
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme si to bezvadne uzili... hlavne nase Obie byla u vytrzeni, mela celou zahradu pro sebe, vsichni si ji oblibili, takze porad za nekym lezla a dokonce spala s mym tatou v posteli :-D Delali jsme si vylety, prolezli Prahu krizem krazem, pritel byl unesenej, nakoupila jsem si spoustu hadriku, byli jsme v zoo a v tom aquaparku v Cestlicich, bajo x-)
Odpovědět
Tak to je bezva, že jste si to tak pěkně užili x-) a že spala Obie v posteli s taťkou, to je super :-D x-) Tak šup šup honem někam prdni fotečky, nejlíp na rajče, ať se na ně můžu kouknout hned :-D
Odpovědět
Anet jeje... no hlavne, ze jsi ho pouzit nemusela:-D To se neda nic delat, tak se slezeme nekdy priste;-) Sany tak to je fajn, ze jste si to takhle paradne uzili x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a malem bych zapomnela...dostali jsem od brasky a taty silenej darek...zelvu :-D :-D :-D
Odpovědět
no říkala jsem bratránkovi, že příště s ním poletím až tím airbusem ;-) :-) ale v Mladý Boleslavi jsme mluvili s pilotem, co lítá u ČSA na airbusu a říkal, že budou propouštět 300 stevardů a 100 pilotů :-|
Odpovědět
takže máte další přírůstek do rodiny, jo? Želvičku :-) a jak se jí líbí ve Francii? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Fotky budou asi az zitra, protoze je musim nejdriv vsechny zmensit... mela jsem na fotaku nastaveny nejvetsi rozliseni takze jsou ty fotky obrovsky a na net by to lezlo dva dny :-N
Odpovědět
já mám taky vždy největší rozlišení a stahuju je bez zmenšení, je fakt že to trvá chvíli, ale není to tak hrozný... ;-) ale když je jich pak moc, tak je to naprd.
Odpovědět
Profilova fotka
No neni jich moc...jenom asi 300 :-D :-D Zelvicka je spokojena, furt se nekam hrabe a lita jak torpedo, jsem netusila, ze je zelva tak rychla :-N
Odpovědět
Jeee zelvicka.. tak to je super:-D a jak zvladla cestu? Anet a nebyl nejaky starsi?? U nas vedle v panelaku zije jeden pilot a vzdy ho sleduji, kdyz jde od auta v te uniforme x-) Hele to je docela vysoke cislo =-)
Odpovědět
no tak oni chtěj ČSA prodat, ale snad je nikdo nechce koupit, protože jsou drahý...A tomu pilotovi je 56, ale zapomněla jsem jméno. Myslím, že na T to začínalo
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?