1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
no moje kolegyně tady má narozeniny stejně jak já ;-) ale chlebíčky nenosíme nikdo z kanclu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, jsem taky pekla na narozky, když je měl v dubnu. No my budem mít příští rok ty moje narozky a další rok bude P 30 :-D x-) tak to taky bude mega oslava
Odpovědět
Já je nosím, a nejvíc pro mě :-D :-D :-D :-D Ale mega oslavy v práci teda nedělám :-D :-D :-D
Odpovědět
http://www.penzion-hofmanky-sumava.cz/ tak jsem napsala sem, jestli by měli ještě týden volno, vzpomněla jsem si že tam často jezdila teta se strejdou a moc se jim tam líbilo, protože se tam pořád vraceli. Má to super polohu a když nevyjde tohle tak zkusím ještě jedno ubytko u Železné Rudy ve Špičáku ;-) snad někde bude volno, bojím se že ne. ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
2 km je cukrárna, to je dobrý :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
měla bych jít něco dělat, tak čusky zatím
Odpovědět
Andrej mame to rodove, takze s tim nic neudelam:( mamka to ma cely zivot a az ted ji na to dali prasky ;-) ale to nejim moc smazena jidla :-S a pouzivam to maslo na maly cholesterol a je mi to k prdu 8-(
Odpovědět
tak cukrárny jsem si nevšimla :-D ty máš ale postřeh :-D
Odpovědět
2km cukrárna, to je super, co sníš, na zpáteční cestě vyběháš :-D :-D
Odpovědět
no jasně, každej výlet bude zakončen cukrárnou :-D abych tam náhodou nedejbože nezhubla :-D
Odpovědět
No tak to si dávej, Anetko, pozor!!!! Já se ve Švajcu taky hlídala a na každé dovo se hlídám, aby náhodou nešlo nějaké to deko dolů :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D tak já si dám bacha, dobře...Ale to si po těch túrách budu muset dát ten pohár nejmíň dvojitej :-D
Odpovědět
Článek se načítá
No jasně a na cestu další kopečkovou zmrzlinu :-D :-D
Odpovědět
na ty dva kilometry do penzionu, co? :-D
Odpovědět
No jasně :-D :-D A nezapomeň do kapsy tyčinku Margot nebo tak něco :-D :-D :-D :-D Kdyby po cestě došla zmrzlina :-D
Odpovědět
jojo, hlavně abych nepocítila hlad :-D Teď jsme se se švagrovkou dohodly, že večer něco ogrilujem, super, alespoň nemusím vařit. :-)
Odpovědět
Ty jo, závidím!! My grilovaly naposledy v tom Švajcu, já, kámoška a dcera těch, u kterých jsme bydlely....a bylo to super. Grilovaly jsme i kukuřičný klas, takže fakt něco pro mě :-D :-D :-D Já dneska taky vařit nebudu. Jak dorazím domů, zalehnu a půjdu spát!!
Odpovědět
mňáám grilovaná kukuřice, ady slintám x-) x-) x-) my grilujeme skoro furt :-D o víkendu jedeme zase do Čechtic k dědovi, klucí kupujou soudek a bude nějaké grilčo ;-)
Odpovědět
No, taky se o víkendu chystám grilovat, u našich, ale oni to ještě neví :-D :-D :-D Grilovačky jsou super, to taky můžu :-D A teď mě napadlo, že se stavím do supermarketu a koupím si kukuřici..uvařím ji, namažu máslem, osolím.....mňam, už mám chuť!!! :-D
Odpovědět
to nevadí, že to neví, budou určo rádi ;-) já taky grilovačky miluju, je to taková super letní pohodička x-) Tak to si pochutnáš Mončo...Já jsem si jí už takhle chtěla kolikrát koupit a udělat a ani nevím proč jsem to ještě neudělala. Kupuju si kukuřičný klas pravidelně na jarmarkách a vánočním staromáku... :-)
Odpovědět
To teda máme shodné chutě...já to baštím doma pořád, je to pro mě fakt nutnost :) každý týden alespoň 2 klasy :) A když jich je víc, nevadí :)) Dělávám si ji, když mám chvíli času na TV, pustím DVD, připravím klas a jdu dlabat a koukat :))
Odpovědět
já to vždycky zhltnu rychlostí blesku. Teda ale taky si ho budu muset co nejdřív koupit...Ale takovéhle dobrůtky si nechám až do nového :-D škoda že nejsi na facebooku, mám tam nové fotky-dveře a sedačku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mám umyté nádobí a vyslíklou postel, ještě ji povlíct :-D
Odpovědět
já jí povlíkala v neděli asi v jedenáct večer...Seděli jsme s Martinem pod pergolou, já šla domu dřív a jelikož jsme o tom povlíkání s Tomem ten den mluvili, tak už jsem zase slyšela ty kecy jakože jsme to nepovlíkli, tak jsem se do toho ještě pustila ;-) a byla jsem ráda. Bylo to hned a pak jsem hezky hupsla do čistého x-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě se to nikdy nechce, ale v čistém se mi taky líbí :-D x-) oukal někdo včera na jak se staví sen? Mě se ta přestavba moc nelíbila :-|
Odpovědět
já na to nekoukám... Já mám na povlíkání takovej fígl-trik a mám to hned ;-)
Odpovědět
Holky nesstiham... balim a jdu dom;-) paaa
Odpovědět
Profilova fotka
ty voe, mám puštěný chirurgové a normálka je tam baba, ktreá nechce dostat rakovinu (vaječníku, dělohy a prsu, umřela na to její matka, teta a sestřenice) a tak si chce nechat všechno tohle odstranit =-) :-. :-x :-x :-x
Odpovědět
andrej, je to americkej seriál, tak co chceš? :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no nic :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?