1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
ok, nevadí ;-) se pokoukám po netu ;-)
Odpovědět
já vždycky když tohle http://www.modrykonik.cz/album/view.p... vidim, tak se musím počůrat smíchy :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
joooo, to nejsi sama :-D
Odpovědět
Aneti ja taky nebyla:-( No mela stesti, prehodili ji lletenku na druhy den, takze nemusi nic platit;-) meli volno v leteadle.. lita tema nizkonakladovyma;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak dobrý, aspon že tak a spát má kde? =-)
Odpovědět
no právě nízkonákladovky většinounedávaj náhradu...Jdu na polívku
Odpovědět
Ja snedla smazak a chcipam bolesti briska 8-( asi budu muset vysadit smazena jidla.. Olda mi delal testy a mam zvyseny cholesterol
Odpovědět
Profilova fotka
zvýšený cholesterol v tvým věku? to nejni dobrý :-|
Odpovědět
to maj i mladší lidi...;-) já si dala teď oběd místo polévky a jsem taky totál přežraná
Odpovědět
Anetko, mám se fajné, jsem byla na dovči s kámoškou, v sobotu jsem přiletěla, ale jsem jakási mrtvá, hrozně unavená, tak nějak se necejtím....tak se těším ve čtyři domů!!! A jak se máte vy všichni holky?? Nějaké novinky? Já tu diskuzi moc nestíhám, mám šílené práce, takže chodím jen na skok, prolítnu co jste za tu dobu napsaly a zase mažu makat...:)
Odpovědět
A vy jste byli v tom Švajcu, že? a dobrý? Já v Holandsku dobrý ;-) :-) TAky se dneska těším domů...docela to naštěstí utíká. Moni tak si na nás udělej čas, tady už jsme v podstatě jenom my tři... |-| teda občas ani to ne |-| :-N
Odpovědět
Jojo, ve Švajcu, bylo to super, až na ty úmorná horka. Denně jsme nachodily fakt šílených kilometrů a ono chodit ve 34 stupních ve stínu...to byla fakt slast. Ale Curych, Ženeva, Luzern, Lugano, Lausanne...to vše stálo fakt za to :) A co jste v Holandsku všechno podnikli?? Tak fajn, budu se snažit, udělat si občas čas...:) tedy častěji než do teď :) A kde všichni jsou??
Odpovědět
Článek se načítá
Moni když budeš mít čas a chuť, koukni na fotky http://nysek.rajce.idnes.cz/ je jich tam docela dost. Byly jsme na sýrových trhách v Alkmaaru, pak v Egmonud-u moře, pak jsme jeli do Harderwijk do delfinária, pak ve Volendamu v rybářském městečku a pak už jen po Amsterdamu ;-) Sany a Cocci jsou na dovolené např. ;-)
Odpovědět
a jinak věřím, že ten Švajc stál za to x-) tam se taky někdy musím dostat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, švýcarsko je nádherný x-)
Odpovědět
No tak super, Anetko, na fotky doma juknu :) Taky to asi hodím na rajče, jak bude chvíle času :) Tak to jste toho taky viděli hafo, hlavní je, že jste si to užili :) Ve Švajcu je fakt krásně, ta příroda, jezera...nejlepším dopravním prostředkem byla loď a vlak :) A co ty, Andrej, koukám, že přípravy na mimíska v plném proudu..kdypak máte termín? Určitě už jsi to tady psala, ale než bych to dohledala... :)
Odpovědět
Profilova fotka
ckei, termín mám 30.11. čekáme holčičku, Nelu ;-) zatím vše v pohodě, akorát se začínám děsit porodu, nějak to moc utíká :-D
Odpovědět
To je hezký termín :) takový předvánoční dáreček :) No jo, porod, to má strach asi každá ženská, některá větší, některá menší...ale neboj, to bude v pohodě.....;) a pak jenom radosti a starosti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jsem ráda, že to není třeba na 26.12. to bych nechtěla, byla by chudák :-| před vánocema je to lepčejší, vid Anet :-D x-) no já se bojím, jask to zvládnu po porodu, ale ten porod nějak snad zvládnem, protože s tím už stejnak nic neuděláme, že? :-D porodit musím
Odpovědět
Jak píšeš, porodit musíš, jaksi nemáš na výběr :-D :-D A potom to zvládneš taky, určitě ;) Tak tak, já jsem taky listopadová :)
Odpovědět
Andrej jojo, před Vánocema to je super. Mám to 12 dní do Vánoc :-D ale vždycky mě štvalo, že to nemám v létě a nemůžu dělat party venku :-N
Odpovědět
Profilova fotka
sestra je taky a sestřenice taky (jedna 16 a druhá 24 :-D ) no to mě taky štvalo ]-( ale mě štvalo vždycky ještě, že to mám po vánocích, ale letos mám slíbenej dort :-D ale budu to slavit až v květnu asi, abych si to lépe užila a aby už bylo teploučko x-)
Odpovědět
já dostávám každej rok dort od našich x-) x-) x-) mám jeden oblíbenej, tak ho vždycky dostanu :-D Loni jsem koupila i tomovi k těm 30., ale bylo to moc, mít dva dorty...Jsme holt blbě stejně narozený :-D
Odpovědět
No, já narozeniny neslavím, jen s rodičema, takže vždy v teple domova v obýváku :-D Jsem 3.11., takže do Vánoc vždy času dost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my to taky slavíme jen v rodině, ale ted budu mít 25, tak to chci oslavit víc ;-)
Odpovědět
já je taky neslavím ;-) jen s rodinou ;-)
Odpovědět
Jo tak, já myslela, že sezvete 50 přátel a tak slavíte :-D :-D :-D
Odpovědět
to nééé! Jen když měl muž třicítku tak to bylo větší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jako takhle, já neslavila narozky nikdy, teda asi od dvanácti ne, pak jsem měla oslavu v 18ti a dort a pak zase nic, první oslavu jsem měla až ted v lednu s P rodinou ;-) a 25 bych taky neslavila, ale P říkal, že se to oslavit musí :-D
Odpovědět
No, manžel když tehdy slavil 30. narozky, tak to bylo taky větší a příští rok nás čekají jeho 35. narozky, ale to je ještě hoooooooooooooooooooodně daleko :-D :-D Jo a do práce nosím chlebíčky a zákusky...ono je to pak takový blbý, když mi příjde někdo popřát a já nic nemám... :-D :-D Pak to vypadá, že nic nechci dát :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?