1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Ahoj Mončo! Jak je??? No já už jsem v těch velikostech celkem zběhlá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ckei :-D no asi taky tak možná dopadnu :-N
Odpovědět
Anet trpaslik me pobavil:-))))))))) hele z tebe ty sikovne prodavacky musi mit radost :-D No ja velikosti teda nerozeznam.. ridim se prevazne rokama:-D a mesicema co jsou na obleceni:-D Moni hoj ;-)
Odpovědět
no tím se právě jako řídím taky ;-) no proto jsem ráda, když se se mnou prodavačky nedávaj do řeči :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ted mi kamoška řekla, že tu kombinézu 62 může mít malá klidně i v půl roce, že její dcerka 62 v létě nosila, tak já jsem v čoudu :-D
Odpovědět
tak objednej i kombinézu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no asi to udělám :-D http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2... já ji totiž miluju :-D x-)
Odpovědět
no tak šup. Objednávej :-D
Odpovědět
Juuuuuuuuuuuuuuuuu ta je Andrejko x-) x-) x-)
Odpovědět
přijde mi dost velká ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, asi bude v poho :-) týýý jo, to je hrozný vymýšlet výbavičku a pokoj a tak :-N hrůza už mám ale vymyšlenou barevnou kombinaci v pokoji, tak snad to vyjde :-)
Odpovědět
a jakou jsi teda nakonec vymyslela? Pomohly Ti ty stránky trochu?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj, pomohly, ale nebyla jsem si jistá, ale včera jsem si koupila nějakej kreativní časák a tam se mi líbila kombinace červeno světlo modrá x-) tak asi do toho jdem ;-) světle modrá bude asi jedna stěna nebo dvě a červená sedačka a potah na křeslo. A pak ještě teda bílá ;-) v doplňcích a tak
Odpovědět
to může být hezký ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no původně jsem to chtěla jinak, ale tohle bude taky príma x-)
Odpovědět
jojo, já taky bych možná měla vymyslet jednu barvu na doplňky do toho obýváku, ale nevim nevim. :-N nejradši bych to měla jen v odstánech jako to zatím je- hnědá (různé odstíny a krémová) na tu sedačku musím koupit nějaké hnědé polštáře a hnědou deku na zimní večery :-D
Odpovědět
Segre uletelo letadlo trdlo jedno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to bude hezký x-) mě by se líbila sem tam oranžová nebo tyrkysová x-)
Odpovědět
joooo tyrkysova s hnedou by se mi taky libit :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
uletělo a co bude dělat??? =-) :-N
Odpovědět
na oranžovou jsem už jaksi alergická :-N a nevím právě, zda ta tyrkys by se tam do otho hodila :-|
Odpovědět
tak to je prdlouš, to jí asi vyjde draho teď se dostat zpět na novou letenku :-N
Odpovědět
Profilova fotka
a co třeba zelená? trošku tmavší, nemyslí takovou tu jarní zelenou
Odpovědět
no ta by možná šla ;-)
Odpovědět
nějaká jakoby olivová, co?
Odpovědět
Profilova fotka
no přesně ;-) x-) to by se mi líbilo, třeba i na ty polštáře, teda pár hnědejch a do toho třeba dva olivový x-) hmmmm
Odpovědět
no to je fakt super nápad ta olivová, možná bych koupila i takovej kobereček pod konferenčák...Měla jsem v plánu krémovej, ale tohle by mohlo bejt lepší ;-) budu o tom uvažovat...A polštáře teda oliv x-) super. Holky byly jste někdy v Beskydech třeba? Já teda si teď v létě vezmu jen tejden dovolený a necháme si zbytek na ten listopad na tu Kubu nebo Brazílii nebo tak a tak abychom teď přes léto nebyli doma, tak chci jet někam tady do penzionku, se psem...Napadly mě Beskydy, Šumava...pak mě napadly i Tatry, ale to bychom zase musely měnit eura :-| :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Já byla na Šumavě x-) nádhera, ale v Beskydech myslím taky =-)
Odpovědět
já v létě na Šumavě taky byla, u Železný Rudy, ale už je to dlouho, takže bych tam jela klidně znova. Ale v těch Beskydech jsem nebyla...Tak nevím, myslela jsem jestli byste neměly tipa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Anetko, já ti nepomůžu, já na tohle nemám pamatováka, kde jsem byla :-( a bohužel jsem tam byla s O a on mi neodpovídá ani na důležitý věci, natož kdybych chtěla vědět, kde jsme byli :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?