1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Trkalko ( uz ne na dlouho) :-D
Odpovědět
Ja pujde po dalsi vyplate, na to se tesim neskutecne!!!!!!!! Kabelka, tricko, sukne, kalhoty, tilko x-) x-)
Odpovědět
Sany :-p :-D
Odpovědět
svetříky, trička, zatím vršky, dneska se mi nechce svlékat spodek :-D
Odpovědět
jo kabelku taky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem si poridla dvoje saticky, kratasy a letni botky... vsechno ted lezi ve skrini protoze je tu hnusne 8-(
Odpovědět
já si poslední dobou furt vyčítala, když jsem si něco koupila, že jsem za to spíš měla koupit nějaký nábytek do baráku a tak, ale to přeci nejde. Navíc včera mě nasral tomáš a tak jsem se rozhodla, že si klidně celou vejplatu utratím za hadry :-p x-) to už jsem dlouho neudělala :-N
Odpovědět
Sany tady je azuro a slunecnooo x-) x-) x-) chces poslat :-D
Odpovědět
Aneti no vsak jooo :-D x-) ja jsem si nic nekoupila snad uz od noveho roku 8-( ale kvuli svatbe to obetuji, ale pak to roztocim drahousku :-D
Odpovědět
přesně, ale já na dokončení baráku nepočkám. Jsem se nasrala včera a roztočím to dnes, popř. když se mi dnes nebude chtít tak v pátek...A nebo počkám na Lucku(cocci), jsme se dohodly, že bychom mohly vyrazit spolu... Tady taky dnes svítí :-)
Odpovědět
Aneti a proc jste se rafli? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, posli posli...tady ma bejt hnusne az do nedele :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Co ti udelal, Anetko? :-N
Odpovědět
sany nasral mě moc :-( ;-)
Odpovědět
Sany tady ma byt zase hnusno o vikendu:( a zrovna jedeme na motorky 8-( je 300. zatacek Gustava Havla
Odpovědět
si musím na víkend vymyslet nějaký plán...Nemůžu se k některé z vás nakýblovat? :-D
Odpovědět
Anetko muzes k nam a budes mit cely byt pro sebe x-)
Odpovědět
Teda jenom v nedeli... na sobotu muzes dorazit :-D :-)
Odpovědět
mě štve ta Lůca, že je těhotná, bych se šla nejradši někam opít o víkendu s ní :-N
Odpovědět
Anetko :-D tak bezte, akorat ona nebude napita :-N muze se opit jahodovym dzusem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Anetko muzes prijet k nam, ale vem si holinky a plastenku do batuzku :-D
Odpovědět
jenže to není ono, když nebude opilá :-D :-N sakra musím fakt něco na ten víkend vymyslet na truc :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky me boli brisko |-|
Odpovědět
i mě, ale zatím odolávám ibáči...jsem to dostala :-p :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja to nemam z kramu, takze ja piji Smectu :-p
Odpovědět
mě to ráno bolelo tak, že jsem chtěla šáhnout po prášku hhned jak bych měla po ruce vodu, ale pak jsem si dala bílý jogurt a bebe sušenky a celkem se to zlepšilo
Odpovědět
Profilova fotka
To je dobre ;-) Uvidis, ze az pujdes utracet, tak na bolest uplne zapomenes :-D
Odpovědět
Jj.. nakupy jsou dobrym lekem :-N :-D
Odpovědět
když mě se moc nechce jít samotné ale :-N :-D ale asi stejně půjdu
Odpovědět
alespoň se cournout, i kdybych nic neměla koupit...Hlavně alespoň tu kabelku potřebuju, nějakou světlou
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?