1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mohl by jet navstivit drahou maminku...a ja bych tu udelala mejdlo
Odpovědět
no to by bylo nejlepší co? :-D
Odpovědět
Ja bych jela hned kdyby jela Anetka =-) :-N
Odpovědět
;-) A kdy budou paty vytazeny, abychom si stihly zabookovat letenky x-) :-D Dle me jeli na dalsi UTZ =-)
Odpovědět
no právě že bychom koupily ty levné přes skyeurope nebo click4sky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To prave nevim... bohuzel se nikam nechysta :-N A Cech taky jedem ve dvou... A jo, ja jsem blba, vzdyt to s tim UTZ rikala...starnu nebo co 8-(
Odpovědět
tak to jsem asi přeslechla že jede na UTZ
Odpovědět
Sany.. to je skoda skodouci, pac my jsme takove, ze bychom se Ti tam klidne nakyblovaly :-N :-D jsme totiz drze jak vopice :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Na zacatku roku mu nabizeli jet na mesic na Korsiku, protoze nemeli dost lidi...a to jsem rekla, ze ne...a ted si rikam, ze jsem si vas sem klidne mohla nastehovat.... Jsem to tenkrat nedosmyslela :-N :-D
Odpovědět
no na měsíc :-) to by byla paráda, akorát bych na to asi vyplácala celou dovolenou :-D
Odpovědět
a přijely bysme fakt, tomu věř :-D volný víkend a jsme tam
Odpovědět
Aneti.. no to joo :-N :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Az se priste nekam bude chystat, tak vam to hned nahlasim :-)
Odpovědět
Sany dobra.. packu na to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jasne ;-)
Odpovědět
:-) tak už se těšíme :-D jsem dostala vejplatnici x-) to se zase dneska rozšoupnu na těch nákupech :-D a jako na potvoru nic nebudou mít, vsaďte se :-N
Odpovědět
Profilova fotka
To tak bejva Anetko, to mas pravdu :-D
Odpovědět
Aneti.. koukej si aspon ten drobek koupit :-D
Odpovědět
tak puknu vztekem ale v tom případě. mám tady pytlíček slunečnicová semínka v barevné čokoládě, tak jsem ho načla a je to moc moc dobroučký
Odpovědět
No vidis:))) cokoladka byla potreba ;-)
Odpovědět
Valim domky.. pusky a paaaa ;-)
Odpovědět
už????
Odpovědět
tak pa no :-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Pa pa.... Anetko, ty budes nastvana, ale ja tu mam veci na presiti, tak musim jit taky :-N
Odpovědět
nevadí :-N já budu pracovat :-N
Odpovědět
Anetka dopracovala, všichni sem :-D
Odpovědět
Zpet, ale domaaaaa x-) musim uklidit a vytrit, je tu hrozny bordel 8-(
Odpovědět
Zk. ucesu dopadla na vyyyybornou... pry ja vam to sepnu jen tak a kdybych v tom tancovala na rock, tak to drzi jak pribity... foto nemam.. pac jsem si do prace rano nezvala fotak, ale je to nadherneeeee nad moje ocekavani... nechala jsem ji volnou ruku a kupodivu se trefila do meho vkusu a rekla bych, ze je to dost podobne ucesu jako mela Ywonn a to jsem ji ten jeji uces neukazovala
Odpovědět
a foto teď? To je bezva, že jsi spokojená. x-) x-) x-) moc moc moc x-)
Odpovědět
Foto niet :-S jsem to nestihla.. jsem kecaly, kecaly, az to zacala sundavat :-N :-D Kujiiii x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?