1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
pic tě...Tak Lucka říkala, že to odřídí ;-) :-)
Odpovědět
Aneti paradickaaa.. takze dame panacka??? =-) x-) :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
no to radši ne, co kdyby se jí udělalo po cestě špatně nebo tak, víš co, všechno je možné...tak pro jistotu. Panáčka pak dáme po létě u nás...Jestli teda nebudu v tom :-N :-x
Odpovědět
No jasne Aneti... ;-) Sakrble.. tak si kdyztak dam i za tebe v lete :-D
Odpovědět
jojo, to si dáš za mě :-D kdyžtak ;-)
Odpovědět
s Váma je zase dneska řeč teda
Odpovědět
Profilova fotka
co naděláš :-D jsem objednaná na nějakej spešl UZ, tak jsem zvědavá =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
A kdyz tam uvidis pindika? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to ještě asi ne, jdu tam 25.5.takže to asi poznat ještě nebude :-D ale moje mamka mi říkala, že chce vnučku :-N :-D po třech holkách není divu :-D :-D
Odpovědět
Ahojky, holky, tak jsem teď dorazila do práce, od doktorky....chjo, že jsem si radši nenechala napsat tu neschopenku, nevím, jak to tady do čtyř vydržím :-S Doufám, že vy jste na tom podstatně líp :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A copak ti je? Taky chripka jako Luca? Ty bys, Pandi, taky radsi holcicku?
Odpovědět
Profilova fotka
bude kluk já to vim! :-D ckei já sem na tom bídně, chvíli sem spala ale pořád mi je blbě...nevim jak se s tim budu učit...
Odpovědět
Článek se načítá
Andrej to bych spíš čekal, že bude chtít vnoučka :-N Moni to je hrůza, kam na ty nemoce chodíte :-N
Odpovědět
Profilova fotka
San, jj, taky bych radši holku :-D ale hlavně at je to zdravé miminko x-) Anetko, no ona je zvyklá na holky :-D
Odpovědět
jojo, hlavně zdravé, Lucka už si taky nějak zvykla na to, že teda čeká kluka, akorát říkala, že jí přijde že na kluky nedělají tolik a hezké oblečení jako na holčičky
Odpovědět
ale co, mně se to zase líbí, ty trička s límečkem a svetříky pro ty malé špuntíky
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak, to oblečení mi taky vadí, a když anjdeš krásný, tak to stojí šílený prachy... 8-( na holky maj hezký i levnější věci...
Odpovědět
Profilova fotka
anet mně taky ;-) a pro kluky toho maj hodně a hezoučký, líbí se mi když je to jak zmenšený dospělácký...to by s taťkou ladili :-D
Odpovědět
mně se prostě nejvíce líbí v HM na ty prcky...jinde zatím nenakupuju :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
HM má krásný x-) mě se líbí i v Tescu x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj :-D
Odpovědět
tam jsem se taky na doporučení marti zašla kouknout, ale moc tam toho neměli, ale za to to bylo tak o polovinu levnější jak v HM
Odpovědět
Profilova fotka
Levnější to teda je a o dost... Ale Martinka mi pak říkala, že v Brně maj lepší výběr jak v Praze v Tescu...Což jsem teda koukala =-) :-D
Odpovědět
asi jak v kterém tescu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, on je rozdíl i v Brně ;-) jsou tu tři myslím a v každým je jiný výběr toho oblečení :-D
Odpovědět
Jojo jak v kterem Tescu, v tom Brne to bylo oblecku, ale treba v Letnanech nic moc :-S ale na Andelovi, jak jsme meli tenkrat sraz, tak tam meli hodne veci ;-)
Odpovědět
no tak já byla právě na Andělu a nic moc jsem tam neviděla
Odpovědět
Profilova fotka
já už chci nakupovat :-D :-D :-D ale pár věciček už máme x-)
Odpovědět
tak nakupuj, neutrální barvy... Lucka začíná teprv polehounku teď :-D si myslím, ale že má času dost a je to akorát
Odpovědět
No Aneti, je to dva roky zpet :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?