1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no u mamky ano, ona je v tomhle divná :-|
Odpovědět
tak o to víc Tě to může těšit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to jo ;-) on na ni má vliv i ten její přítel asi.
Odpovědět
A jakej je ten její přítel Andrej? Marti co ta dovča vůbec?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, je dobrej, vůbec ne namachrovanej a je to sympaťák. A hlavně je vedle něj mamka spokojená, tak super x-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro... tohle máme, ale stálo nás to stovku :-N
Odpovědět
bloklé :-| tak to je fajn Andrej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem si dala roládičku s chlebíkem od mamky x-) i kočka se oblizuje, jak to bylo dobrý :-D
Odpovědět
Anetko asi ne:( v patek s tim Maja zase nesouhlasil, ze je prcek jeste maly 8-( :-|
Odpovědět
včera jsme měli grilovat s mili a karlem, ale nebyli doma, tak jsme tam maso nechali ve stínu na terase a že se tam pak vrátíme až tam budou. No a pak jsme zjistili že se nevrátí-jeli na letiště za známejma, tak jsem šla pro to maso a z jedný mísy byl stržený ten alobal, miska prázdná, dva plátky masa na terase, zbytek asi sežranej. Asi kočka. Tak hned bylo vyřešené kdo sní tolik masa. NAštěstí nám zbyla na večeři jedna miska :-D
Odpovědět
My měli včera na návštěvě Martina pod pergolou a zase začal mluvit o Kubě a Tom se toho zase chytl - chtěj tam jet v listopadu, tak jako že bychom jeli s nima. Tak já nevim no. mám 13 dní dovolené :-/ to bych si musela teď vzít max. týden a pak ten zbytek v listopadu, popř. se domluvit na neplaceném volnu, ale to nevím zda by šlo...
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D kočka si asi pošmákla :-N Marti :-| hmm, tak to je blbé
Odpovědět
Článek se načítá
kočka je teda pěkně oprsklá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
včera jsme se koukali na kočárky a ten guinny Buzz ve skutečnosti nevypadá tak hrozně, tak nevím :-D kdybych měla 20 000 jen na kočár, tak vím hned, ale nemáme, tak nevím :-|
Odpovědět
Andrej quinny měla kamarádka Mili a říkala, že byl hroznej :-| já jsem pořád pro ten casual play a švagrovka chce jané
Odpovědět
Profilova fotka
no já nevím, na Jané si stěžují holky, ten casual play je drahej jak potvora a quinny má kamoška, já ho řídila a naprostá spokojenost x-)
Odpovědět
asi každýmu sedí něco jiného... ;-) casual je možná drahej, ale já o jednou určitě chci... ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
já bych ho taky chtěla, ale asi smůla, sice peníze by byly, ale je mí líto dát za kočár přes 20 litrů :-| nevím no... no to mi říkala i teta ;-)
Odpovědět
Hele pak zalozime Casualplay 85 tema:-D andrej a co koupit na konikovi uz ten jety???? Jinak teda kocka pekne orachla.... Anet, to by byla skvela ta Kuba, neplacene by Ti mohli dat, ale pry se to nevyplati, zkus ji napsat, brala si 3 tydny, kdyz leteli s tatou do ameriky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no nevím Marti, chtěla jsem nový, ale zauvažuji o tom ještě...
Odpovědět
No tak je jasný, že bych tady v práci byla za půl výplaty, ale to by mi tak nevadilo, hlavně že bych to volno dostala... MArti a ten Casual z POlska vycházel nějak levněji, že? Tenkrát si sem dávala nějaký odkaz...
Odpovědět
jinak kdybych si to pak jednou rozmyslela a nechtěla za to dát přes 20, tak bych šla asi do toho Implastu ;-)
Odpovědět
nebo lucka má ten x-lander a taky nevypadá zle...
Odpovědět
tak to mám asi exotíky spolužáky, protože holky jsou už skoro všechny vdané a půlka z nich má děti, to kluci si dávají načas:-D Anetí v Polsku mají levější kočárky jak u nás a kvalita je stejná, protože v půlce obchodů je to dovezený z Polska...
Odpovědět
anetko jojo.. vychazi kolem 16-17 tis i s dopravou;-) Maja vcera rikal, ze se mu s nim dobre jezdi, ze si ho dnes objedna na vylety :-N :-D
Odpovědět
cože už si ho objedná teĎ jo? :-D na Sonníka? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sonník v casual play, to by bylo stylové :-D
Odpovědět
to každopádně, i když nevím,jak by se mu v něm líbilo a jak dlouho by se do něj ještě vešel...Se mnou se včera zase Leník houpal na houpačce. Asi se mu to líbí :-N :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já se včera taky houpala a myslela na vás :-D musíme ji taky příští rok pořídit x-) a uděláme Nelince pískoviště a houpajdu x-) x-) x-)
Odpovědět
No Sonnik uz v nem jel, jak jsme se ztratili na te ture a uz nemohl :-N :-D No a vcera jsme jeli na Lhotu a Peta nehala Anu doma a Maja povida jsem se tak tesil, ze budu vozit x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?