1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
ó pizzu bych si taky dala, asi si jí koupíme až pojedeme do Bene...Teda jako doufám, že Tom tam pojede se mnou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ne v MB už dlouho nebyl, ale asi pojede zase do Prahy, ted to hrozně objíždí
Odpovědět
Pizzosku jsme meli v sobotu a nic moc teda 8-( ale sakra dala bych si ji taky,... tady je konec sveta.. hrozne leje 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
tady ne, ale brzo asi bude, už se to tu mračí :-|
Odpovědět
Andrej mracilo se to tu od obeda 8-(
Odpovědět
tady trochu prčelo, ale moc zataženo nebylo, tak snad se to ještě nevrátí
Odpovědět
;-) tak uz je po desti
Odpovědět
Profilova fotka
tady se to celkem vybralo, tak snad nebude pršeti x-) chce se mi spát a musím uklízet a žehlit :-|
Odpovědět
no tak to byl fofr ;-)
Odpovědět
spát se mi chce též, zalomím to v autobuse...Pokud si sednu 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
jsem si pospala malinko v autě v noci a P v kině :-D
Odpovědět
:-D holky mažu dom, pa
Odpovědět
Článek se načítá
Cusky... a neozer se:-D
Odpovědět
Profilova fotka
papa ;-) já asi usnu za pochodu koukala jsem na ty kočáry a ted na kombinezky, ale nevím, jakou velikost =-) jsem našla super, je vel. 62 a nevím, jestli z ní Nela brzo nevyroste, ale jiný hezký jsou velikánský :-|
Odpovědět
A hodne velke??? Ze bysto mohla ohrnout aby v tom vydrzela do konce zimy;-)
Odpovědět
*bys to;-) padim domky ;-) teda na cviceni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no na půlroční až devíti měsíční, to už je hodně velké :-| papa ;-)
Odpovědět
Dobra ranicka slunicka.... Anet tak jak jsi vcera dopadla? :-N :-D Andrej, tak to uz je dost no :-S
Odpovědět
Dobré ránko :-) Jak bych dopadla? Vypila jsem tři půlitry džusu se sodou, Tom si dal asi 4 piva a jeli jsme domu. A můžeme za Laurou přijet do Brazílie...TAkže poraďte-Brazílie nebo Kuba? 8-) :-D
Odpovědět
No tak super!!! Ja jsem jednoznacne pro Brazilii;-)
Odpovědět
:-D no jako Tom taky ;-) včera jsme z toho byli uplně nadšený a pořád o tom mluvili...hned jsem hledala letenky. :-. :-N
Odpovědět
No a na kolik vyjde :-N :-D
Odpovědět
No já nenašla tu co bych chtěla. Laura letěla z Belo Horizonte kde bydlí do Sao Paula a ze SP do Fankfurtu a z Fra do Prahy. Zpátky snad mají letenku ze Záhřebu nebo co. a dohromady to stálo 1000 dolarů (doufám, že jsem jí teda pochopila dobře, že i s tou zpáteční letenkou). Já našla zatím jen letenku do Salvador da Bahia, což je od Belo Horizonte asi 1600km :-| a ta stojí cca 800euro
Odpovědět
z Frankfurtu ;-)
Odpovědět
No tak 1000 za zpatecni neni tolik x-)
Odpovědět
to je ok ;-) ale koukám, že se lítaj přímý lety z prahy do toho belo horizonte snad :-o
Odpovědět
Profilova fotka
achoj, taky Brazílie ;-) jsem se nacpala melounem, chjo :-S no včera jsem P ukázala tu kombinézu a on, že je to malý, tak jsem hledala dál, ale nic se mi nelíbilo :-( :-p ale líbí se mi tahle bundička a asi ji koupím http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=1... ale musím tajně :-D
Odpovědět
Andrejko hezka.. a cena je paradni;-)
Odpovědět
ahoj Áji ;-) a proč tajně? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no protože jsem jakože nadhodila, že bych koupila tu kombinézu co chci (vel. 62) a pak když by jí to bylo malinký už, taky by nosila tu bundu a on na mě koukal jak na blázna :-N :-D ale ta bundička je nádherná x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?