1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
:-D tak to je good:-) ja jsem docela cilaaa :-N :-D
Odpovědět
ahojec holky:-D
Odpovědět
já teda vůbec a nevím proč. Dneska jdu na slezinu asi i s Tomem, ve třeťáku jsme na rok měli ve třídě brazilku a teď zase přiletěla s přítelem, tak máme takovej menší třídní sraz, jsem zvědavá, kolik nás dorazí ;-)
Odpovědět
teda mě si tu vůbec nikdo nevšímá ]-( :-D :-D no nic tak já jdu poslat svatební přání, už mi to leze krkem, že budu za chvíli poslední nevdaná ze základky i střední:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hoja holky, jsme tu ;-) Včera toho bylo zase moc, ale vejletík hezkej x-) Konečně jsem sehnala olejíček na bříško x-) měla jsem nějaký vzorek a moc se mi to zalíbilo a včera jsem to objevila v DM x-) A mám pocit, že se mi po něm zlepšili boky a zadeček, to mám popraskaný ještě z puberty :-S ale co se dá dělat, že. Hlavně nechci popraskaný prsa a bříško x-) Máme legínky pro malou :-D ale to tatínek řekl, že je koupíme, já v tom prsty nemám :-N Byli jsme v Ikei, koukali na potahy na sedačky, na knihovny, vitrínku na autíčka :-D a na hračky pro malou x-) a máme takovou super sřínku na klíče a dá se na ni i psát křídou :-D x-) Pak jsme jeli za mamkou a jejím přítelem kouknout na jeho domeček :-) x-) tak takový by se mi líbil, ne moc velký, ale i pro rodinu s dětmi absolutně dostačující x-) a má hezkou zahrádku. Tam jsme se nabaštili a jeli za tetou, tam jsme dostali pro Nelinku dvě trička :-D x-) už teda větší velikost, ale to je príma x-) A pak pro Martinku a jeli jsme na HP. No já nevím, super efekty, ale já se u některých scén tááák bála |-| že jsem měla pocit,že v noci neusnu. Naštěstí jsem byla docela ko, přijeli jsme domů o půl jedné v noci, dali nabaštit kocourkovi a pesánkovi a hned vytuhli :-D
Odpovědět
Vladoune.. co to kecas 8-( :-p Jeeee.. my jsme se ted seznamili s jednou brazilkou vdala se tady za cecha... byli na te oslave Johanky,... hrozne prijemna a krasna holka x-) ;-) Andrejko to bych taky jednou nechtela mir popraskany telo :-( tak to je fajn, ze jsi to sehnala ;-) Teda to byl dlouhyyyyy vylet x-)
Odpovědět
Andrej to se Ti ani nedivím, to bych vytuhla taky po tak náročném dni ;-) Vladi tak to u nás nehrozí. U nás se teď ze střední oženil teprve třetí spolužák. Jestli to bude jedna svatba ročně-což jsem odstartovala já, tak poslední se vdá asi v roce 2039 :-D
Odpovědět
já si myslím, že to mazání to zas až tak neovlivní, jako spíš geny. Lucka má to bříško krásný, vůbec ne popraskaný, ale má to po mamce ;-) Tahle Brazilka umí i dobře česky (teda tenkrát uměla, ale určo to uplně nezapomněla) :-) no jede sem už vlastně potřetí...já jsem jí ale minule propásla...Tak jsem na to zvědavá...
Odpovědět
Anetko, ale to uz na sebe nebudou videt az si budou rikat ANo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi, s tím se musí něco udělat :-D Já jsem zase jedinej exot na střední vdanej a ze záladky druhá :-D , ale dvě už maj děti, ale vdané nejsou. Ta jedna malýho ani nevychovává. No ten olejíček nádherně voní a rychle se vsákne, takže nejsem mastná. Ze začátku jsem se mazala modrou indulonou, ta je sice super a levná, ale dooost mastná :-|
Odpovědět
No Anet asi mas pravdu... mamka teda ma, ale kdyz jsem shubla a potom hrozne ztloustla, tak se mi nic neudelalo;-) tak jednou uvidim... ale mazat, mazat, budu:-D
Odpovědět
Jj tahle holcina se taky hrozne snazi:-) Ja jsem ze zakladky prvni a ze stredni druha, ale ta prvni uz se stacila rozvest;-) Ja modrou indulonu pouzivam na vsechno i na opalovani :-N :-D
Odpovědět
Článek se načítá
jejich problém :-D pár z nich honí školy, aby měli co nejvíc titulů, někteří jsou singl, jiní cestují...no... :-N a pak vždy z ničeho nic přijde šok, že zrovna ten do kterého bysme to neřekli se ožení...A ještě jedna zajímavost je, že já jsem jediná vdaná holka. Jinak ty zbylý dva jsou kluci... :-N
Odpovědět
já se teda jako taky mazat budu, no ale říkám, že to ovlivní tak z 20%, zbytek budou geny :-S
Odpovědět
Profilova fotka
tak jasný, geny jsou rozhodující, ale mám pocit, že se to bříško i líp nachystá na to roztažení x-) a navíc je to fakt příjemný :-D
Odpovědět
já jsem líná ale na sebe cokoliv mazat. je to páce navíc a málokdy se dokopu :-N
Odpovědět
Hmmm.. tak to se jen tak nevidi, ze by tahouni byli muzi:-) ale buh vi jak to je; no tak na karieristku doplatila moje sestrenka... porad honila tituly, praci, pak najednou ve 30 zjistila, ze by chtela mimino a 5 let jim to neslo, az museli na umele |-| ale povedlo se a to je dulezite ;-) Geny jsou mrchy :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Anetko, jooo, tak to já většinou taky :-D asle ted jsem celkem pečlivá a pravidelně mažu. Ale já si myslím, že naši mužští taky nejsou dokonalí a budou nás mít rádi i když nebudem úplně jak bárbíny ;-) však co, odrodit to musíme my :-D
Odpovědět
Anet asi tak nejak:-p
Odpovědět
Andrej a co to je za olejicek? to bych si mohla mazat na ksicht???? mam ho hrozne vysuseny :-S
Odpovědět
:-D :-D
Odpovědět
Marti zkus ten aqualia thermal od vichy, je strašně příjemný...A nebo klasickou niveu, ta je mastná až až, tu si maže Tom :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
na ksicht nevím =-) ale vzhledem k tomu, že tím můžeš dělat i masáž hráze, tak snad by obličeji neublížil, ale nevím... http://www.lekarna.cz/hipp-kosmet-mam...
Odpovědět
Profilova fotka
jo a řeknu vám goool :-D mamka se šla kouknout sem na svatební album moje a četla si ty gratulace a prej u nich bulela :-N :-D v práci :-D
Odpovědět
to je hezký andrej ;-)
Odpovědět
Anet me ani nivea nepomuze 8-( :-(
Odpovědět
Andrej to je mileeeee x-)
Odpovědět
tak vazelínu
Odpovědět
Profilova fotka
no celkem jsem to od mamky nečekala :-N
Odpovědět
přeci jen jsi její holčička, Andrej, tak se není čemu divit ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?