1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak Neluš váží už 370 g :-D x-)
Odpovědět
to už je kus :-) holky já letím, pa zítra
Odpovědět
Packo... Andrej tak to je kus zensky;-) no jo bodejt by ne, kdyz jsi tak zvracela a holka Ti to vsechno syslila:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jasný :-D :-D :-D je to malej syslík x-) papa Anetko ;-)
Odpovědět
Tak ja taky letim k tomu memu marodovi.. packo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mája je nemocný? =-) tak papa ;-)
Odpovědět
Helou, dobré ráno...Jsem K.O. ...včera jsem ten můj plán jít spát už v osm nějak neuskutečnila :-N
Odpovědět
Všechno nejlepší k svátku Martinko x-)
Odpovědět
Dobre rankooooo... Anetiiiiii moc dekuji x-) x-) x-) A vis, ze jsem si na Tebe v osm vzpomela!!!! Andrejko no asi ma anginu nebo co:-(
Odpovědět
no to jsi hodná...:-D já v osm přijela z nehtů, Tom mi volal, že jde na stříček a něco k jídlu do hospody, tak jsem hned šla za ním, na zahrádku a seděli jsme zas do 23,30 :-N
Odpovědět
Tak to uz jsem mela pulnoc:-) o dvanacte jsem se probudila na zdravotni matraci psa:-D a chtela jsem jit do koupelny a upadla jsem jak kdyz nemam nohy.. jsem je mela prelezele, tak jsem lezela v chodbe a cekala, az se rozlezi :-N :-N :-D
Odpovědět
no to znám :-D nejhorší je když si přeležím ruku, tak s ní ani nehnu a musím si jí druhou rukou přendat :-D Ale dneska jsme se rozhodli, že budem večer doma!
Odpovědět
Článek se načítá
dneska nebo zítra pofrčíme pro tu sedačku, já už se na ní tak těšíííííííííííííííííííííííím
Odpovědět
Anet tak ruka mi tak nevadi, to se mi nekdy i libi, jak ji musis zvednout, jak kdyz neni Tvoje:-D ale ty nohy jsou des :-N :-D fuuuuj.. nemohla bych chrnout na nohy.... Juuuuu tak to je parada a budou fotkyyyyyyyyyyyyyyy x-)
Odpovědět
jojo, nafotíme :-) máme tu dlažbu do verandy, ale obkladač přijde až příští týden nebo kdy...Nakonec jsme koupili jen tuhle: http://www.rako.cz/cz/dlazdice/141-de... a bude to prostě jednobarevné ;-) Dneska jsem Toma poprosila aby koupil nějaké mořské potvůrky, mám na ně hroznou chuť, že bychom si udělali salátek s mořskými plody x-) x-) x-)
Odpovědět
Juuu ta je pekna.. ;-) vsak to staci;-) jednobarevne;-) Tak tomu ja moc neholduji :-N ;-) ale mela jsem krevety, byli dobre, ale sama bych si je neudelala ;-)
Odpovědět
To my s Tomem tyhle mořský potvory milujeme...Já teda nejvíc krevety, to bych se po nich utloukla...TeĎ v tom Holandsku jsem měla výborné x-)
Odpovědět
Ja mela grilovane... a vim ze je jeste krevetovy salat:-) a tim me znalosti morskych potvor konci:-) jo a jeste sepiove krouzky:-)
Odpovědět
:-D no já jsem se to naučila jíst, když jsem nejedla maso a táta chtěl abych něco jedla, tak mi udělal rizoto z mořských potvor. I když mě to nelákalo, ale když to bylo tenkrát tak drahé a kvůli mě to koupil, tak jsem to zkusila a zachutnalo mi to :-) a teď se potom můžu utlouct. I Tom právě to má rád.
Odpovědět
koupila jsem si ty jahodové bebe, tak jsem na ně zvědavá
Odpovědět
Me blokli net blbci 8-(
Odpovědět
jakto?
Odpovědět
No tak vidis... jak na to tatka sel fikane:-) No me chutnaji x-)
Odpovědět
Nevim tady jeden umelec si s tim porad hraje a mrvi pocitace skoro kazdemu ]-(
Odpovědět
magor 8-( ještě že už Ti to zase jde...;-) no já jsem si koupila ty bebe k obědu a ještě kysaný nápoj k tomu...Akorát mám teda chuť na slané, ale to je vždycky tak n o :-N
Odpovědět
No to jo, bych chcipla 8-( :-D napoj mam v lednici na pondelek :-D jahoda a kiwi
Odpovědět
já vanilka a maliny...Jdu na to :-D
Odpovědět
Hmmmm.. tak brou chutku, ja asi potahnu ven:-)
Odpovědět
tak jsem po...Celkem dobrý jsou ty jahodový...JSem ale přežratá
Odpovědět
teda mně se nechce vůbec nic, akorát spáááááááááááát
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?