1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Juuuuuu... takze za mesic to vypukne?? Nebo myslis, ze porodi drivejs? =-)
Odpovědět
Myslim, ze je nastejno tady s jednou kolegyni, ta jde pristi patek na materskou ;-)
Odpovědět
né ty mimča už maj bejt prej tak ty dva měsíce před porodem přetočený, ale někdy se přetočej až den před porodem a někdy vůbec no, to by prej musela císařem nebo co
Odpovědět
jo Lucka má do konce týdne neschoppenku a od pondělka mateřskou
Odpovědět
Profilova fotka
no já žehlit musela už ted a ještě musím, protože odpo jedeme do Znojma, moc se mi tam nechce, ale musíme :-| Marti, jj, ta tmavší :-D ta druhá je Markétka a ta měla svátek taky tento týden x-)
Odpovědět
Jj.. tak to je parad, to uz bude moci drandit po meste jak bude chtit bez utajeni :-N ;-) Aha.. tak to jsem nevedet, ja vedet, ze kdyz neni otoceny, tak jde cisarem;-)
Odpovědět
Jeee ajoooo vidis.. a ja porad premyslela koho znam kdo ma Marketku, tak ze ji preji opozdene vsechno nej:-) Co ve znojme??? Na okurky:-D a jak vubec probihalo hlidani?? Zvladli jste to v pohode ne?
Odpovědět
Profilova fotka
to se Lucka má, už bych malou taky chtěla venku :-D
Odpovědět
a co ve Znojmě? Na okurky? :-D
Odpovědět
buĎ ještě ráda, že jí máš v bříšku, pak teprve začne kolotoč :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ne, za P tetou, kterou jsem v životě neviděla... hlídání v pohodě, akorát je Eliška citlivka no, ale jinak moc hodná
Odpovědět
Andrej jeste si uzivej dokud muzes:-D Anet koukam, ze nas napadlo to same:-D
Odpovědět
Článek se načítá
ale na toho Lucky pinďu se těším x-)
Odpovědět
no to jo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jenže Lůca bude mít na Vánoce už větší miminko a to bude fajn, my budem mít měsíčního bobka :-D si asi čočkovej salát nedám, chjo :-(
Odpovědět
jakej čočkovej salát? =-)
Odpovědět
Ajeje.. ja nemam moc rada citlive deti:-( to maji nasi kamaradi a ty se jenom spatne dotknes a spusti, jak kdyz ji berou na noze... to je des.. ale myslim, ze je to hodne pristupem matky;-) kdyz za ni bezi hned kdyz se ji neco stane;-) Andrej aspon ji poznas:-D
Odpovědět
Anet to je jasne... to budes hlidaci teta, vid:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no právěže tohle Eliška začala dělat až když začsala číst a chápat různý věci, teta za něma hned nelítá, je to sice hodná a starostlivá maminka, ale všeho s mírou. Ela třeba koukala na zprávy a bylo tam o prasečí chřipce a ona začala brečet, že umře... |-| no čočkovej salát, kterej máme k rybě ;-)
Odpovědět
Jo aha... tak to je zaujimve =-) tak teto holcicce jsou 2 roky.. a nekdy je to pekne neprijemny.. jenom zakopne nic se ji nestane a rve silenou silou, ze bych ji za to jeste naflakala 8-( ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to teta Elišce nedávno dala taky facana, protože bezdůvodně chytla amok a řvala na tatínka, ten ji okřikl, dal jí na prdel, nepřestala, tak teta vylítla z koupelny a dala jí facana :-D pak se až teprv uklidnila... no v těch dvou letech je to ještě pochopitelný, ale v 7 :-|
Odpovědět
ježiš já hlavně nemám ráda, když se mě děti bojej nebo styděj :-N a když si je chci pochovat a začnou fňukat... Včera tam byla ta ani ne čtyřletá Barunka a ta za mnou hned běžela a povídala ahoj tetóó a to si mě ani nemůže pamatovat ;-)
Odpovědět
jdu na O
Odpovědět
Profilova fotka
dobrou chut ;-)
Odpovědět
Anet to taky nemam rada;-) a nemam rada, kdy jdeme nekde se Sonnym tak dite rve jak pavian a obchazi ho snad pres prahu... nerikam, ze by se k nemu melo hrnout, ale to toho psa jeste vic vydrazdi Dobrou chut, ja jsem po O mela jsem stehynko a bramburek a neodpustila jsem si tocenou... a taky jsem si koupila novy pudrik x-)
Odpovědět
Holky bomba.. maji u nas nabidku do Mexika a Thajska za 650 Euro jako Top last
Odpovědět
Tak to je hodně dobrá cena ;-) Já měla hovězí vývar s rohlajzem a zmrzlinku jsem si taky koupila, za chvíli se do ní pustím
Odpovědět
Tak jsem to napsala Majovi, tak uvidim jaka bude reakce, ale spis pocitam s tim, ze pojedeme do Haje |-|
Odpovědět
jo že byste jeli jo? se podržte, za chvíli nám sem přijdou mejt vietnamci okna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vietnamci mejou už i okna, jo? =-) :-N no přesně, holky tu lítali okolo alana a pištěli, že je kouše a já říkám, a co si myslíte, on je miminko a bere to jako hru... ]-( Marti, a kdy by se jelo? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?