1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
já vím, jen mě tak občas chytnoutyhle chmury :-D ale jinak včera vlastně s náma seděly dvě matky na mateřský a docela jsem jim i záviděla,-že jako jsou celý léto na chatě a nemusej další den do práce, a hlavně jsou tam spolu, vedle sebe, což maj jako super. Sice jedna má holčičku už skoro 4letou a druhá novorozeně, ale i tak to maj ok...
Odpovědět
Profilova fotka
včera P kolegově řekli, že Nela je děsně neobvyklé jméno =-) :-N tak fakt nevím, kam jsem se to nastěhovala :-D :-D
Odpovědět
tak jsem se zase pobavila. Žádost o důchod a pán se DOMNÍVÁ, že může jít v 55ti letech :-D :-D :-D
Odpovědět
mně to nepřijde moc neobvyklé..
Odpovědět
Anet, ale popravde, me tohle taky nekdy napada;-) no ale to asi kazdeho,... jen si to nedokazi predstavit az nam treba bude 40 :-p :-D no vsak jo.. nema cenu to resit, az to prijde, tak to prijde;-) Andrej bud rada, ze nebude Nelinka na kazdem rohu.. Hele a co male Alcatko?? Kdy se ma narodit?
Odpovědět
Anetko domnivat se muze cehokoli :-N :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
no to se ale pán domnívá špatně :-D akorát mi přidělává práci! no jako až nám bude 40 to bdude katastrofa |-| buď se ze mě stane alkoholik, nebo nevím, jak to stárnutí přežiju :-N
Odpovědět
Profilova fotka
P tatínek půjde letos v zimě, a to mu bude příští rok v květnu 60 a jde do předčasnýho, takže v 55 si může pán nechat tak jenim zdát :-D v sprenci má rodit, ne? ale datum teda nevím =-) Mě to taky nepřijde neobvyklé, ted je Nelinek dost, ale asi ne v Třebíči :-D x-) a koukala jsem na seznam jmen dávaných dětem, které se narodí tady v porodnici a byla tu i jedna Bibiana x-) :-D rodiče maj dobrej vkus :-D :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky nebojte, mé mamce je 43, nikdy tak krásná nebyla a jak je spokojená x-) x-) x-) dodělává si teprv maturu, těší se na vnouče(to nám asi hrozit nebude, ale což :-D )
Odpovědět
Ja si pamatuji jak me to chytlo pred dvema roky.. panika nejvetsi!!!!! Ze jsem stara a uz nic pred sebou... ale az nam bude tech 40 tak to bude des bes... proto chci deti co nejdriv, abych si pak mohla uzivat x-) No tak o tom, ze Ti pridelal praci se asi nedomnival:-) :-D
Odpovědět
Juu.. no tak vidis.. muzes ji chodit okukovat:-D Bibi x-)
Odpovědět
no hajzlik jeden, to se měl radši domnívat že mi přidělá práci a mohl si to nechat ještě na pár let odleže...:-D ono to asi přichází s věkem, já si teď nedokážu představit ani 30 let, ale tak spoustě mých kamarádek je 30-37 a jsou uplně v pohodě...Takže snad my taky´budem spíš mám deprese z toho, jak to letí. zA chvíli už se zase budem chystat na Vánoce :-D 8-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
stejně je to děsná sranda, P maminka se vnučky dočkala až v 54 a moje mamka bude mít vnučku už v 43 :-D =-) jo a nejlepší byl děda včera, o miminku jsme mu říkali, normálně jsme se o tom bavili před ním a včera za náma došel a Pavel mu říká: dědo, dneska jsem byli u doktora a už víme, co budeme mít jestli holku nebo kluka. A děda: vy čekáte miminko? :-D no tak snad si to už bude pamatovat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
já se už chystám na vánoce ted, už vymýšlím dárky :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jdu žehlit, papa kočky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Anet, děkuji za krásnou gratulaci ke svatbě :-)
Odpovědět
Andrej tak deda je hustej:-) Anetko jooooo to je nejhorsi jak to leti:-( Nazdar Jituleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :-D :-D :-D :-D Andrej tak paaa;-)
Odpovědět
Ahoj Jíťo :-) no nemáš zač, jaké to bylo, super, že? PAndi nežehli a buĎ tu s náma a žehlit jdi v 15:30 ;-)
Odpovědět
Joooo tak 15.30 se mi taky dnes hodi... to tady na to taky hodim bobka:-)
Odpovědět
já taky :-D už aby to bylo. ;-)
Odpovědět
dneska jsem ráno měla pocit že je sobota, jsem si říkala, jak zase usnu a nemusí mě zajímat žádnej budík a ono prd.
Odpovědět
Profilova fotka
Anetko, bylo to super, ale hrozně rychle to uteklo :-(
Odpovědět
no jo, to pak ty hodiny letí třikrát rychleji jak normálně...ale každému :-( první tři měsíce mě to děsně štvalo že je to za mnou a už to nezažiju, ale teď po dvou letech už to nějak neřeším :-) a co dovča? Byli jste na nějaké svatebce?
Odpovědět
Nooo kez by... ani bych se za to nezlobila :-N ;-)
Odpovědět
Jé ty máš zítra svátek a já pořád přemejšlím jakou Martinu znám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, zítra je Martinek x-) x-) dávám si voraz, mám puštěnou Narnii :-D x-)
Odpovědět
jsem Ti psala ať nechodíš žehlit a Ty jsi mě neposlechla :-(
Odpovědět
Anetko to nevim jakou znas :-D :-D :-D ANdrejko Martinka je ta tmavsi segra???? Ja jsem si ji porad predstavovala uplne jinac :-N ;-)
Odpovědět
:-D :-p Za to ze neposlechla, dostane na kadak
Odpovědět
psala mi Lůca že už má prďolku přetočeného hlavou dolů
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?