1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Anet ja mela vcera rybickovou pomazanku x-)
Odpovědět
já bych nejradši něco teplého, ale nevím vůbec co...
Odpovědět
tak veprove v omacce s ryzi x-) to jsme meli predevcirem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já budu dělat kuřecí masíčko, jen tak na přírodno dneska, asi s br kaší x-) a udělala jsem ten koláč :-)
Odpovědět
já možná teda udělám čínu...nebo nevím
Odpovědět
Profilova fotka
hmm, čínu bych si dala x-)
Odpovědět
takze dnes se sejdeme u Nysku:-D
Odpovědět
Profilova fotka
mě bolí záda :-| ale budu chodit na těhu cvičení x-)
Odpovědět
jo jako že bych toho udělala kotel jo? :-) holky nemám prachy a nevím, zda v masně ve Štěcho berou karty nebo stravenky =-) :-N
Odpovědět
Neres stravenky.. hod na hlavu puncochu a masa mas habakuk :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Anetko, ta to budeš muset zaplatit asi tělem :-D
Odpovědět
majn got teda...Chudáci prodavačky :-N
Odpovědět
Článek se načítá
hele treba tam bude krasny urostly reznik :-N :-D
Odpovědět
no tak to těžko :-N :-N :-N no nic, asi zavolám Tomovi, jestli chce něco k večeři a co. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a ten řekne, že maso a budeš ve slepé uličce :-D :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
bych naklusala pro to maso rovnou v podprdě :-D
Odpovědět
:-D tak Vám děvčata pěkně děkuju za rady :-N já jako maso mám v mrazáku, asi ho vyndám a dám do horké vody, ono to povolí hned ;-) a bude po problému...A v sámošce berou i karty i stravenky a tam kouppím zeleninu na čínu a tak...
Odpovědět
Profilova fotka
no to jsi nás teda vypekla, tak to Tomovi aspon servíruj v podprdě :-D at má novej zážitek a požitek z jídla :-N :-D ten doktor dneska, tatínku, svádět můžete, ale pozor pak na bříško, pak si budete muset vymyslet nějakou jinou polohu :-D :-D :-N
Odpovědět
ježíš doktor šprýmař :-N :-D žádný v podprdě já budu ráda, když se dneska vůbec dokopu tu večeři udělat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ale chápeš, se u toho zapotíš a pak to splní dva účely :-D no ns to dost pobavilo, protože na misionáře to děláme fakt vyjímečně :-D
Odpovědět
no jako já dřívávějc měla tuhle polohu ráda, ale teď je u nás taky vyjímečná... a já se nechci potit. MAximálně až večer v pelechu :-D
Odpovědět
Áji IP :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no tak taky jsem ji kdys dávno měla ráda, ale jsou lepčejší :-D
Odpovědět
no to každopádně
Odpovědět
Jdu dom, páčko ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
papa Anetko ;-) já žehlím a pořád otvírám pusu :-|
Odpovědět
Dobre rano.. jsem vcera zmizela do banky a uz jsem se nestihla vratit :-N
Odpovědět
Dobré ránko, jsem zase včera nezvládla jít do postele brzo 8-(
Odpovědět
Japato??? To ja jsem to zvladla velice dobre.. v 10 uz jsem byla tuhos,.. Maja je nemocny:( ma asi anginu:-( je mi ho tak litoo..
Odpovědět
No protože bylo asi osm a já nevěděla co dělat. Tak jsem zavolala MArtinovi kamarádovi, jestli s náma a vínem nechce posedět po pergolou a on že je u ségry v chatě (ale taky v Újezdě) a ať tam přijedem...MAj tam takovej klídeček, tak jsme seděli, pili, krafali... :-) dneska jdu na nehty k Zuzce konečně zas, už se těším... Chudák Mája, tak alespoň bude doma se Sonníčkem a nebude ani jednomu smutno ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?