1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, holčiča to bude ;-) x-) takže malinká pandí Nelinka :-D
Odpovědět
no a taky bys mohla dát konečně fotky na koníka, co??? tak super, holčičku si si přála, že? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to bych mohla :-D chystámse na to už dlouho, ale snad už vám brzo udělám radost :-D přála, alekluka bych taky měla ráda, hlavně at je to zdravé x-) zatím vše vypadá ok :-)
Odpovědět
tak samo, zdraví je nejdůležitější ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kde je Matýsek? =-) venčí?
Odpovědět
netuším, asi ještě ne...spíš pracuje
Odpovědět
Profilova fotka
aha ;-) pan doktor je bezvadnej, lepšího ani snad mít nemůžu x-) a já se soukám na tu kozu a on: a co tam máte? a já říkám, no nevíme, ale si to bude kluk a on pak u tuho ultrazvuku: nooo, z tohodle vám asi už kluk nenaroste :-D :-D :-D a měla ručičky pod hlavou, obě a on:no takhle si lebedid miminko jsem ještě neviděl :-N a Pavel: no je doba dovolených, tak si malá užívá :-D :-D :-D tak se pan doktor smál
Odpovědět
no tak to je fajn, že jsi kápla na dobrého doktora ;-) já chodím k jednomu, co má dobře vybavenou ordinaci, je fajn a na těhotné tam má asi od letoška kolegyni, mladou, je ročník 81 a je to strašně moc super příjemná ženská. Jak jako doktorka, tak jako člověk. Říká Lůca, já jsem u ní taky byla, protože ten MUDr. měl dovču a tak jsem k ní šla a je fakt úžasná...A rodila teď Lucčinu švagrovou ;-)
Odpovědět
protože dělá ještě v Krči...
Odpovědět
Profilova fotka
no dobrej doktor je fakt k nezaplacení x-) a tenhle je strašně příjemnej a hodnej a strašnej sympoš x-) x-) x-) a má hodný sestřičky :-) taky super vybavení, takže na pásy pak nebudu muset do nemocnice x-) no 81 je mazec, bych se styděla :-D ten můj má okolo 37 a už tak jsem z toho měla šok :-N
Odpovědět
ten doktor je taky starší, tomu už bude kolem 40ti ;-) jen ta doktorka je mladá a fakt jako kočka
Odpovědět
Aneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet tak Konopiste je zase v kurzu.. povolili nam ten seminar.. tak kdyz budete mit casek radi Vas s Tomem uvidime;-) jede i Maja... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jsem si koupila litr borůvek, sice za šílený prachy, ale neměla jsem je x let, tak si to ted užiju :-D x-)
Odpovědět
x-) x-) x-) x-) Andreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejko G R A T U L U J I I I I I I I I I I I I I I k Nelinceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee x-) x-) x-) x-) juuuu toje supeeeeeeeeeeeeeer x-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkujeme ;-)
Odpovědět
Už jsem o tom včera Tomovi říkala Marti ;-) Andrej v Davli prodávaj půl litru borůvek za 29Kč :-D to je levnota co? Schválně za kolik si ten litr koupila...:-D My byli v lese na houbách o víkendu, ale nic moc, a borůvek bylo plno, až mě štvalo, že jsem si radši nevzala kyblík na borůvky...než košík na houby.
Odpovědět
Profilova fotka
no tady půl litru stojí 40 kč, takže za 80, ale nelituju, jsou super x-)
Odpovědět
a to je jíš jen tak samotné?
Odpovědět
já si vždycky udělám koktejl a nebo koláč x-) máám jich od Toma pytel v mrazáku, tak asi o víkendu upeču...
Odpovědět
Profilova fotka
no udělám koláč a asi zmrzlinku ;-) pár jen tak jsem si jich ale dala, musela jsem ochutnat :-D
Odpovědět
mňam :-)
Odpovědět
Juuuu boruvky jsem mela o vikendu.. a kolac miluji od babicky;-) Tady stoji litr kolem 100 ;-) Anet parada.. ja ted razim na pokladnu a pak domu.. tak zatim cusky;-)
Odpovědět
jsem na ten koláč dostala chuť...
Odpovědět
Profilova fotka
já jdu taky něco dělat, musím žehlit, ale jsem děsně unavená, tak uvidíme, jak to dopadne :-N
Odpovědět
já bych jako dneska taky měla něco naklidit, jsem se k tomu celkem dlouho nedostala :-N
Odpovědět
Jeeee. kdo se hlasi o brigadu jeste k nam:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tááák jsem udělala zmrzlinku :-D x-) a šla bych do pelechu :-N ale musím ještě udělat ten koláč a něco vyžehlit a večer udělat večeřku x-)
Odpovědět
já jsem byla na O, dala jsem si hrachovku s krutony a koupila jsem si zmrzku jahody v čokoládě x-)
Odpovědět
Profilova fotka
já měla zmrzku dopoledne, točenou, míchanou :-D x-)
Odpovědět
už si jí dávám :-) mňam... co dneska mám vařit?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?