1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
a co konkrétně to jako bude? jako jak vymalovat nebo co?
Odpovědět
Profilova fotka
jak udělat celej pokoj, hnědá jo, ale zase chci, aby to bylo pěkný i pro dítě :-| sere mě ten fialovej potah, já si to ta hezky vymyslím a ono prd 8-(
Odpovědět
tak zkus http://www.dulux.cz/cz/c_mp_index.html tam uvidíš jak k sobě barvy ladí a jsou tam i rady...Myslím, že užitečné i mimo malování pokoje ;-)
Odpovědět
http://www.dulux.cz/cz/i_index.html
Odpovědět
tady: http://www.dulux.cz/cz/i_ci_blue.html
Odpovědět
Profilova fotka
super, díky ;-) jo a koukalas včera? =-) :-N
Odpovědět
x-) letím dom! Pa
Odpovědět
včera jsem vůbec nestihla :-( musím dneska, pokud stihnu :-N |-|
Odpovědět
Profilova fotka
jj, tak kdyžtak koukni ;-) a papa a hezkou véču x-)
Odpovědět
Krasne dobre ranko.... Anetko jaka byla vecere???
Odpovědět
Dobré ránko. Večeře super. Nakonec jsme se rozhodovali mezi tím Brodiente a řeckou tavernou, na kterou jsem slyšela samou chválu a ještě jsme v ní nebyli. Tak jsem rozhodla pro Řeckou, přijeli jsme do Davle a tam byla samá rezervačka. Tak nám paní řekla že za půl hoĎky a že nám dá rezervačku. Tak jsme šli do pizzerie na kafe a dvojku vína a pak jsme zajeli do té taverny. Dobré to bylo ;-) a máme sedačku na skladě, jupíííí! x-)
Odpovědět
akorát mě jako naštvali že neměli gyros, ten jsem si jako chtěla dát... No tak jsem si nakonec dala jako předkrm krabí klepítka a pak souvlaki a k tomu rajčatovo okurkový salát bez okurek (protože ty nepapám :-D ) s cibulí a černejma olivama a byl v tom super moc dobrej oliv. olej x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Juuu.. tak to musela byt mnamka.... sakra Gyros bych si taky dala x-) je fajn, ze jste si to uzili ;-)
Odpovědět
no hlavn do té taverny si vozí všechny suroviny přímo z Řecka, takže to nemá chybu...Dokonce i vodu měli řeckou :-)
Odpovědět
no a teď se těším na tu sedačku, do konce týdne jí musíme vyzvednout...
Odpovědět
http://www.novinky.cz/koktejl/173784-... x-)
Odpovědět
anet: ahuj:) no parádně tam bylo!!;) přímo neksutečně nádherně!.o)))) haha! fotky jsou na facebooku;) ;-)
Odpovědět
no na facebook nemůžu z práce ]-( ach jo, budu to muset vydržet na večer. TAdy je zataženo jako prase :-N
Odpovědět
Anet ja to taky musim vydrzet 8-( tady se to zatahuje uz od rana, cekam nejakou prutrz ]-(
Odpovědět
no ale zase proč ne, ať si chčije když jsme v práci a navečer ať to svítí ;-) jako včéra ;-)
Odpovědět
Veru byla to zatím nejhezčí dovča co si kde byla? Nebo někde se Ti líbilo víc?
Odpovědět
kdo si počká, ten se dočká!;))) tady je taky hnus a to mám minisukni!! jsem to trošku nevystihla no :-N
Odpovědět
mám taky džínovou sukni a žabky, ale když bude odpoledne bez deště, tak ok...:-) alespoň bude dobrej vzduch... jinak moje fotky z Holandska jsou na www.nysek.rajce.idnes.cz ale nejsou tam ještě všechny. Ještě mi tam chybí nahrát Volendam a Amsterdam...
Odpovědět
TAdy už hřmí
Odpovědět
neeee:-(
Odpovědět
jóó velká bouřkaaaaa
Odpovědět
Hmmm.. tak sem to brzy prijde taky.. a mam taky pantoflicky 8-(
Odpovědět
no ale vždyť jsme v práci, tak co...;-) MArti chystáte nějakou dovču teď když máte Sonníka?
Odpovědět
No to mas taky pravdu... hlavne at neprsi na obed:-) No ja bych potrebovala vypadnout nekam k mori nejlepe.. ale jako bavime se o nejakem cestovani po CR, ale zatim neni nic naplanovaneho:( ja mam uz jenom 10 dni dovolene:-( V nejblizsi dobe to Konopiste, pak Viden na vikend a potom Orlik.. ale zatim nic jineho ;-) a kdy ze to letite vy?
Odpovědět
Já právě nevím...Mám už taky celkem málo dovči a i jsem si tak říkala, že bych ani k tomu moři tak nepotřebovala a že bych spíš chtěla jet někam s Leníčkem...Slovensko, Šumava nebo Rakousko-do Alp nebo tak, na pěší turistiku :-)... Ale to mě jen tak napadlo, ještě nevím, třeba nakonec odfrčíme k moři, a budem se tejden válet na pláži, což mě ale momentálně moc neláká :-| Každopádně dovču si budu brát posledních 14 dní v srpnu... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?