1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
já nemohla ráno vůbec rozlepit oči a to jsem spala celkem dlouho... ;-) od půl jedenácté, tj. 7hodin, to by mělo stačit =-) :-N
Odpovědět
jsem zjistila, že poslední dobou jde moje gramatika pěkně do kopru
Odpovědět
Profilova fotka
to je tím psaním tady, člověk se občas jen přepíše a pak neví :-| taky to pozoruji...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko :-) Smim se pripojit do vaseho gramatickeho krouzku? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
San :-D
Odpovědět
Ještě že nás nevidí Móňa :-D tu by z nás klepla pepka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Priznavam se, ze s moji cestinou je taky horsi a horsi a to i pri mluveni... porad hledam slova a to i presto, ze ted volam tak 2x tydne do Cech :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No uz by se tu taky mohla ukazat , nase pani ucitelka :-)
Odpovědět
no to by mohla... ;-) San musíš si tu s námi více psát.:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale i kdyz jsem tu kazdej den a pisu, tak kdyz se mam pak vyzvejknout, tak hledam hledam... Zvlast, kdyz u toho jeste okrikuju francouzsky psa. Jsem z toho jelen... Obdivuju bilingualni vychovu u deti....
Odpovědět
Profilova fotka
San, ale v tomhle případě by jeden rodič měl mluvit jedním jazykem a druhý druhým jazykem, určitě ne jeden oběma ;-) takže si myslím, že to není tak hrozný
Odpovědět
hele ale to se mi hrozně líbí. U nás žije Monika Načeva a má za manžela anglána a on mluví jen anglicky, ona jen česky, super to je ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Pandi, ja vim :-D :-D :-D :-D Ja si prave nedovedu predstavit, ze tady, kde je vsechno a vsichni frankofonni, budu na prcka mluvit cesky :-N Bojim se, ze mi to pak bude na verejnosti blby nebo proste ze zvyku pojedu francouzsky a prcka naucim houby :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Asi koupim filmy s Krteckem Boba a Bobka, Rakosnicka... a nauci se sam :-D
Odpovědět
ale neboj, nebude Ti to blbý, budeš jako turistka :-) kde je martinka dnes?
Odpovědět
Profilova fotka
Pujdu na nakup s mapou, abych byla nenapadna :-D :-D Neni Martinka zase na pokladne?
Odpovědět
Profilova fotka
já vypínám, je mi zle, papa
Odpovědět
asi jo ;-) ani nevím, jestli si před svatbou bere nějak dovolenou, já jsem byla doma před svatbou poměrně dlouho... ale taky to bylo tím, že jsem měla krátkej dlouhej takže jsem asi skončila čtvrtkem a pak až do další soboty jsem měla volno...;-) bylo to fajn, vše jsem si připravila, jezdila si na solárko, vyběhávala různé papíry a kraviny a tak
Odpovědět
ty si to těhotenství vůbec neužiješ :-| pa
Odpovědět
Profilova fotka
bez si odpocinout, Pandi To se ji musime zeptat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na ktery den jim to vychazi, Anetko?
Odpovědět
tu svatbu má v sobotu 23.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, píšu vám z postele, přepadla mě choroba, mám horečku a nemůžu mluvit. Tak mi mamka hned nasadila antibiotika, abych zvládla tento týden ty testy a mohla fungovat. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jezis, to je mi lito Luci :-( A zrovna ted, vid? To jsi chytla od Vaska?
Odpovědět
jé chuděrko Luci :-( tak hodně hodně vitamínů a ať je brzo dobře. Mně vždy ze všeho dostane když si dám mrkev s jablkem, do toho vymáčknu dva celé pomeranče a dvě limetky a to jsem fit raz dva
Odpovědět
Profilova fotka
jo asi sem chytla to co měl předtim, on totiž pak hned dostat nějakou rýmu a kašel a já to asi chytla až te´d, jak mám nervy z testů :-( tak sem si uvařila kýbl čaje a ležim...a to jim vitamíny preventivně, ale očividně moc nezabraly...
Odpovědět
Profilova fotka
A ty testy mas uz zitra? Hlavne se prospi treba to vypotis
Odpovědět
Profilova fotka
jeden zítra v půl osmý a pak ve čtvrtek někdy ve dvě, měla jsem psát ještě jeden od půl osmý, ale napsala jsem mu že jsem nemocná tak snad mi dá náhradní termín, dva bych v tomto stavu nenapsala..
Odpovědět
to je fakt blbý, vždycky když to člověk nejmíň potřebuje co :-|
Odpovědět
Dobre, dobre ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?