1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Andrejko a to se muze do bazenu verejneho kdyz jsi tehule?? Ja se jenom ptam;-)
Odpovědět
marti může, pokud víš, že je čistej :-| takže vy jdete jako cvičit jo? No taky bych už někam měla začít chodit...
Odpovědět
No j :-D ako jdeme no :-N :-D jsem na to zvedava,... pry tam chodis, tak uvidime jaky to bude mit uspech Hele to jsem Vam nerikala.. dnes jsem se ve tri vzbudila, ze potrebuji curky murky do komurky... a Sonnik taky, jenomze jsem to nevydrzela, tak jsem hnala do komurky a on jak me slysel, tak se taky pochcal :-N :-D
Odpovědět
no vidíš jak s Tebou soucítí :-D :-D :-D to musela být sranda... cože jako jenom chodíš? To můžete chodit i venku se psem a nemusíš platit za cvičení :-D
Odpovědět
No uvidim:-) kdyztak toto rozhodnuti cviceni preodnotim:-) tak razim za prckem;-)
Odpovědět
tak ať je vše oukej a pak nám poreferuješ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky držim palce...včera jsme byli v kině na star treku, fakt super, doporučuju...ale pak jsme se pohádali, a hádejte kvůli čemu? no jistě svatbě...protože mě štve že všechno dělám sama a nikdo to neocení, včera jsem řikala, že za dvě měsíce touhle dobou už budem manželé a odpověd zněla HMMMM, NO JÓÓ...mě to nějak vytočilo a pak už to šlo jedno s druhým, tak sem to ořvala samozřejmě...no dnes už je to dobrý,ale teda moje nervy už vyloženě potřebují dovolenou...je to normální?
Odpovědět
Tak tyhle filmy já zrovna moc nemusím, nic mi to neříká... Luci jestli je to normální, to nevím, u nás nic takového neprobíhalo :-D
Odpovědět
Jsem here... a zrala na sprchu |-| ale snad to zvladne vyborne!!!! Akorat mi nehodil bobana a brecel kdyz me videl |-| ale kdyz jsem odchazela, tak porad za mnou tapkal, ale rekla jsem mu lehni a on si poprve lehnul a zustal na miste... dvakrat kniknul a pak jsem radeji utekla |-|
Odpovědět
Luci take neholduji temto filmum |-| Jinak to jsou asi stresy no... ale neboj, pro ne to jeste neni aktualni 2m pred, on se zacne starat tak 14 dni pred;-) a pockej jak Ti to pak kazdy vychvali x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no snad jo...sakra furt mi v práci padá net...
Odpovědět
Profilova fotka
martinko tak to je sonník hodný pejsek ;-) dorazilo ti oznámko?
Odpovědět
Článek se načítá
No vidíš Marti, zvládne to v pohodě, zatím bych řekla, že to zvládá líp než Ty :-D
Odpovědět
Luci jeste ne:-( treba dnes objevim ve schrance a ty jsi mi jeste neposlala tu adresu 8-( Anetko no nechtela jsem to verejne priznavat, ale kdyz uz je to venku :-N |-| ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je divný, holkám už dávno přišlo... já psala adresu na obálku víš...ach jo to ho pošta někam zašila :-(
Odpovědět
a kdy jsi ho posilala?
Odpovědět
no jo Marti, tak jsi víc citlivá no...Já jsem taky byla uplně v prdelce když jsem pak v říjnu odjížděla na 4 dny do Budějovic :-N
Odpovědět
Profilova fotka
minulé úterý...marti jsi se na to vaše psí mimčo upnula co?ale jinak to snad ani nejde, na fotkách je k sežrání...
Odpovědět
Anet jsme holt holky citlivy :-N :-D x-) Luciiiii =-) =-) tak to uz tu melo byt 8-( sakraaaaaaaaaaaaaa |-|
Odpovědět
Profilova fotka
hm jedině jestli ho nemaj na poště...ale když už došlo i San do Francie...
Odpovědět
ty fole, to mi ani nerikej |-| to mi nikdo nenajde ]-( ;-(
Odpovědět
Kde jsteeeeeeeeeeeeeeeeeeee =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jedině že bych ho poslala znovu...pošli mi do ip znova adresu pls, jetli třeba tam nebyla chyba...
Odpovědět
já jsem tady
Odpovědět
to je divne:( tak jeste chvili pockame.. Maja posilal balicek obycejne a dosel po tydnu 8-(
Odpovědět
mě došlo to oznámko od Lucky stejnej den jak ta kartička od tebe
Odpovědět
Ze nic nerikas:-D
Odpovědět
Aneti, jsem to posilala taky v utery =-) uz nefim, pockej mozna ve stredu ja uz nevim ;-)
Odpovědět
já nevím co mám říkat :-N |-|
Odpovědět
a sakra =-) :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?