1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
No to doufám že nebude pršet...V pátek pojedeme do Alkmaaru na sýrové trhy a v sobotu do delfinária, to by bylo naprd kdyby chcalo :-(
Odpovědět
No za prve je to chatka i babi a dedy... a neni tam voda a zachod.. a me to proste vadi no |-| ;-) Juuuuu delfinarium x-) tak to uz se tesim na fotkyy x-)
Odpovědět
máme v plánu fotit jak o život, tak jsem zvědavá :-D
Odpovědět
No tak to je dobry plan x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je jasny :-N
Odpovědět
no jo, ale zatím jen plán, já jsem s tím foťákem hrozná, kolikrát ho ani nevytáhnu :-N :-| a pak mě to štve
Odpovědět
:-D Anetoooo koukej ho mit porad v ruce 8-( nebo ti nasekam na diru :-D :-p
Odpovědět
jojo, bu%d já nebo švagrová ho budeme mít v ruce :-D
Odpovědět
Dobra tedy:-) jinak te vyprask nemine :-D
Odpovědět
jasný ;-) :-D
Odpovědět
http://www.meteocentrum.cz/predpoved/... vypadá to celkem dobře... 7. se vracíme
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak mám sposutu novinek, bohužel i špatných...Ty dobrý jsou, že táta si koupil krásnej oblek, akorát mu ho upraví a může vyrazit, má i kravatu aby ladil s mamkou, boty, no sluší mu to( s nim nakupovat je fakt porod,takže mě mile překvapil a myslim že se v tom i sám sobě líbil, on totiž oblek nosí asi tak jednou do roka)...no ženich má taky kravatu, sehnala jsem myslím hezkou, oběhala jsem snad půl prahy, růžová je vyloženě nedostatková barva ;-)v sobotu jsme ladili detaily s floristkou a včera jsem si koupila botičky, maj 7cm podpatek, ale jsou pohodlný, akorát teda když jsem si to zkoušela k těm šatům na převlečení tak jsou asi 2cm od země a když jdu tak ty boty koukaj, myslíte že to vadí? No a ted ta špatná, psala mi sestřenka, která je o rok starší, ale vdaná už pět let do Anglie že nebudou moct přijet protože přišla o práci :-(a další člověk s rodinou asi taky nebude moct takže jako od nás tam bude 11lidí a od vaška 20 :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Luci, preci nezalezi na tom kolik Vas tam bude, ale o tom jak moc hezka atmosfera bude;-) tak nezoufej, je to urcite taky bude mrzet, ale neda se nic delat...¨ Oblek je super, ze jste sehnali... jeee no vidis.. tady mame obchod s kravatama a tady je jich milion v ruzovych barvach;-) tak uz se tesim az Vas uvidim.. Jinak s tou dlekou, ja to nemam moc rada, ale dulezite je jak se v tom budes citit ty sama x-) ;-)
Odpovědět
Ahoj Luci to je mi líto, ale to se nedá nic dělat no... Hlavně že taťka sehnal oblek ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nestíhám, musím dělat oběd... |-| mám opravený nehty, ta slečna mi je asi udělala blbě, tak mi je ted paní skoro všechny sundala a udělala znovu..no snad to bude lepší, jinak je nechám dát dolů celý a bude po ptákách... Eliška je ted u sousedů, tak snad se bude dobře bavit :-)
Odpovědět
Andrejko to je dobre, ze je mas opraveny.. me se to nezdalo uz na te fotce;-) na to ze jsi je mela nove;-) a hned Ti jeden odpadl 8-( ;-) co psi mimimousek x-)
Odpovědět
Já mám nehty hrozně odrostlé, ale přejela jsem to bezbarvým lakem...Měla jsem jít minulý týden, ale ta holčina je na dovče a teď jedu i já, takže nejdřív příští týden, no snad to přežiju :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no to mě nasralo nejvíc, že mi chyběl na svatbě, zvlášt když jsem si to kvůli tomu nechávala dělat 8-( ale co se dá dělat.... psí mimino zlobí, zlobí i kočka, ta chce ven, on chce dovnitř, tak tu naháním pořád psa a kočku, asi zešílím :-N ale jinak je to sladkej pejsánek, ale mohl by víc poslouchat, ale to chci po šestitýdenním miminku asi moc :-D
Odpovědět
No Anetko, tak to jsem zvedavka, jak Ti vydrzi.. ja uz to potrebuji jako sul;-) Andrejko vy jste si ho brali uz takhle brzy???
Odpovědět
no já už to taky potřebuju jak sůl, tak jsem teď sehnala číslo na jednu nehtařku ve Štěchovicích a zítra v 19:30 k ní jdu x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no co nadělám menší podpatek neměli, ale boty jsou bílý, šaty taky tak co...aspon se v nich bude líp tancovat
Odpovědět
Anetko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jasný Luci, aspon se nazabiješ ;-) :-D Marti, jj ;-) P se už nemohl dočkat a těch 6 týdnů je celkem ok, ani se mu nijak nestýská. Ale učí se lumpárny od kočky :-D
Odpovědět
no co, jsem si říkala že určo nebude mít volno takhle na rychlo a ono jo, tak jedině dobře, protože ukazováček na pravé ruce by mohl vzít v nejbližších dnech za své
Odpovědět
Andrej.. to oni se rychle nauci ty spatny veci, to uz jsme taky zjistili x-)
Odpovědět
Nezakrikni to:-)
Odpovědět
ach jo mně se nechce bejt v práci dýl!!! tu budu do 16:30 ;-( ;-( ;-( a zítra též :-S dneska bych si dala bramboráky k večeři x-)
Odpovědět
Posli .. dala bych si taky :-N :-D No ja budu do 17:00 a pak jdeme s kamaradkou na pasy.. nove cviceni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já přemýšlím, že půjdem do krytýho bazénu s Eliškou :-) uvidíme, jak se nám bude chtít :-D jj, ty lumpárny umí jako první :-D jdu se převlíct a za Eliškou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já dneska do16hod...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?