1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
no to je k pláči než k smíchu :-D
Odpovědět
mám rýmu jak blázen. Nevím zda alergickou nebo normál, celej den jenom smrkám, bolí mě z toho hlava a rypák a jsem bez nálady
Odpovědět
fuj chudaku:-(
Odpovědět
Profilova fotka
anet to sem měla minulý týden...upřímně tě lituju...
Odpovědět
Profilova fotka
ještě 40min...
Odpovědět
ja jeste hodinu a pul |-| Tak ted byla kamaradka u Sonnika, doma nic nebylo, tak se vykadili venku.. a pry kdyz odjizdela, tak 2x kviknul a bylo ticho... tak to vypada ( tuky tuk na drivko ) ze to zvlada x-)
Odpovědět
Profilova fotka
je to šikula, no jestli budete mít i dětičky tak hodné tak to budete mít pohodový život ;-)
Odpovědět
Luci no kez by:-) ale taky umi byt pekny dracek:-) ale v noci chrni od 23 do 6 hodin;-) vydrzi to sikulka nase.. a proste posloucha na slovo x-)
Odpovědět
Luci hlavne jsme v sobotu byli u Johanky a ta tam mela 1,5 rocni kamaradku a ona nam na nem ukazovala ocicka, ouska, nos a pak povida a pusa a normalne mu zacala hrabat do pusy, zvedala mu pysky a on drzel a nic ji neudelal, ani nekousl, jak si vzdy s nami hraje, tak jsem moc rada x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je zlatíčko teda...asi cítí že ho máte rádi a je spokojený...
Odpovědět
Ty psi to vycítěj, co si můžou dovolit k dětem x-) na nás třeba leník skáče, dá my tlapky kolem pasu, já ho taky obejmu a takhle se objímáme, ale na děti by neskočil :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já budu podle zvířátek mít zlobivý dětičky :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hm já se nevychovaných psů docela bojim, a že jich u nás na sídlišti je, lidi na ně řvou a pes nereaguje...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to P Alánka vycvičí, ted je malej, tak to nechápe, ale ten pejsek předtím poslechl x-)
Odpovědět
já se teda bojím všech psů :-D co neznám
Odpovědět
Profilova fotka
já se bojím koníků :-(
Odpovědět
No ja se bojim asi jako Luci, tech co neposlouchaji |-| jinak je mam rad.. Ale nejvic se mi libi ty duchodkyne.. bambulko pojd sem a zacnou se smudlat, tak jsem si tak rikala, pockej az z bambulky bude 40 kg pes :-N :-D Andrejko ja mam z koniku taky respekt ;-)
Odpovědět
No ale kdyz pred nim 2 leta Anicka utika, tak si mysli, ze si hraji a skace po ni a sape se na ni s tema jeho jehlickama;-) :-S
Odpovědět
Profilova fotka
no mě kůn pokopal, tak se bojím :-| já nesnáším, když někdo bez dovolení šahá na našeho psa 8-( já to nikomu taky nedělám, když ke mě pes doběhne, tak počkám na pánečka a pohladím ho až se souhlasem...
Odpovědět
Andrejko to dela kazdy u nas:-( no zatim mi to nevadi, protoze potrebujeme aby se socializoval, ale asi me to brzy bude obtezovat:-( hlavne, kdyz na ne skace:-( Ale jak jsme byli na te slavnosti v sobotu v Cejaku, tak nas tam porad prudila nejaka 10 leta holka, jestli si ho muze pujcit na voditko, tak rikam, ze ne, ze to neni hracka a ze je jeste maly.. tak za nim porad lezla a kricela Sonniku ke me sedni... to me sere vic... protoze potrebuji aby nejdrive poslechl nas dva.. a nemam rada, kdyz se ho nekdo dalsi z rodiny snazi vychovaata, tchan, segra mamka:( mamka mu dala na zadek, ze pry lizal bahno, tak jsem ji hned vynadala, ze teda ne, ze mi to priste rekne a ze ho nechceme mlatit a za druhe pak bude zmateny koho vlastne ma poslouchat.. no a na segru e sapal a na kamaradku a jehlickoval a oni na nej Nesmis, tak jsem rikala, ze si proste chce hrat... tak nefim no:( nerada to vidim, kdyz na nej rvou "cizi" lide:( tchan taky na nej zvysil hlas a nebyla jsem rada:( a vcera u kamaradu dostal piskoty a tim ho vubec nechceme krmit:( takze se budu muset obrnit, rodina nerodina, kamaradi nekamradi a proste jim to rict!!! |-| ;-)
Odpovědět
Mamka teď ve školce měli pozvanou nějakou paní se psem (si nevzpomenu za boha jak se jmenuje, ale takovej ten medvídek x-) velkej pes) no a ta pani učila jak se maj děti k pejskům chovat... ;-)
Odpovědět
Anet to je skveleee.. to by meli praktikovat vsude;-)
Odpovědět
jdu dom, pa olky
Odpovědět
Packo ;-)
Odpovědět
tak ja jdu holky.. pac
Odpovědět
Dobreeeeeeeeeeeeeeeeeeee raaaaaaaaaaaaaano Dnes nemam nejak naladu na nic 8-( Dostali jsme rozpis zaskakovani na pokladnu a ja mam 2,5 tydne a je nas sest lidi a treba kolega ma jenom tyden... a nekdo jenom jeden den, tak me tak nasral, ze proste si uz taky nenecham srat na hlavu 8-(
Odpovědět
Doufam, ze budu brzy tehotna a seru jim tady na to 8-(
Odpovědět
Dobré ránko :-) Marti dobrej plán... :-) já jsem si řekla, že od dneška mě jen tak nic nerozhodí :-) nebudu se pořád přeci něčím stresovat.... ;-) :-)
Odpovědět
8-( Anetko a nemohla bys mi kus toho planu poslat, ja jsem fakt asi v prdeli, uz... se mi chce brecet ;-(
Odpovědět
ale ale ale, neplakej přece...No já když mě něco nasere v práci tak si říkám co Ty, že snad brzo odejdu na mateřskou a všichni mi můžou být ukraden í;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?