Svatba v roce 2015 - jaké datum by se Vám líbilo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, Ať už se vdáváte nebo ne, jaké datum v roce 2015 by se Vám líbilo? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mi jsme se dohodli zatim na terminu 6.6.2015, ale uvidime dle potvrzeni
Odpovědět
Ahoj tak my nakonec 1.8.2015...mé šťastné číslo je 8, takže jsem už léta říkala, že se chci vdát 8.8.2015 - bohužel termín už nám někdo vyfoukl, tak to beru jako znamení, že od toho mám dát "ruce" pryč :-) tak jsme plácli , že třeba o týden dřív a jsem nakonec ještě ráda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@georginek To je naše datum toho 15.8.2015 jsem moc ráda, že to hlavní bylo volné ještě :)
Odpovědět
I my se přidáváme s termínem v roce 2015 :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojki my máme 30.5.2015 :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj my máme 6.6.2015, ale měli jsme v plánu i 8.8. ale přítel se chtěl vzít dřív :-)
Odpovědět
My máme 6.6.2015 😄
Odpovědět
My 11.7.2015 11se nám narodila dcera a chtěli jsme červenc
Odpovědět
Nám se líbilo 7. února :)
Odpovědět
Profilova fotka
My mame 4.7.2015 den po nasem 4 vyroci :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky.My máme 4.4.2015 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Holky... Mam dilema.... Jestli hostinu venku nebo v sálu?poradíte názory klady zapory? Mam možnost obojího i obřadu na své zahradě... a nebo obřad v zámecké zahradě... A nemůžu se rozhodnout a chtěla bych to v retro stylu i trochu Francie alevnevim jestli se to hodí na svatbu venku... A je blbý když jediná já přijedu v trabantu a ostatní hezkými moderními auty? Chci nějaký originální příjezd. Ale nevím co se hodí k Retru než starý auto nebo kolo.Já si spojují svatbu venku jako s vesnickou svatbou a ha jsem z města tak to ke mně nějak nejde... ale obřad bych chtěla venku...
Odpovědět
my mame svatbu 20.6.2015...neni to do roka a do dne..ale do roka a do mesice:)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my jsme se nakonec dohodli na sobotě 20.6.2015.. jak jsem čekala tak na květnový datum začali maminky trojčit.. :-D ještě záleží jestli ho stihnu včas rezervovat.. tak uvidíme v lednu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim, nevesty. Stale nabizime sluzby hudebni skupiny Bosaci a nebo mensi skupiny Bos trio. Hrajeme klasicky pop, rock - cesky i svetovy. Vice na webovkach
Odpovědět
@oleszka Jé to my chceme taky, ještě musíme počkat co na to matrika :-) ale snad to půjde :-D ale do prosince budu nervozní jak hrom, už ted´ tlačím očima kalendář, aby to bylo 8-)
Odpovědět
@leasy mne na matrice dneska rekli, ze musim cekat do zacatku listopadu - ale bohuzel neoddavaji kazdou sobotu, pry jezdi na dovolenou kolem 'meho vysneneho' data :-O Holky, nevite, zda jde pozadat nejakeho oddavajiciho z jine matriky? Cirkevni snatek nechci (vim, ze to je caste reseni, pokud matrika tento datum nevyhlasi) , pac nejsme verici.
Odpovědět
Profilova fotka
@leasy Tak nám to dneska schválily :) 4.7.2015 ve 13:00 hod :)
Odpovědět
Profilova fotka
My mame 25.4.2015:)
Odpovědět
@oleszka jé tak to je super :-) Já musím počkat až do prosince :-( tak už aby to bylo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@dany69 U nás to bylo také, navrhla jsem 15. 5. 2015 a o jiném se neuvažovala, skvělé na zapamatování a prý měl hodně kulí ve škole, tkže je to i typické :D
Odpovědět
Profilova fotka
20.5.2015
Odpovědět
@mrs_to_be my tyky nejsme veřící a budeme mít "církevní" sňatek, je spusta farářů, kteří umí mluvit i jinak než jen o bohu :-))
Odpovědět
my máme jinak termín 1.5.2015
Odpovědět
@ivett84 ten jsme také chtěli, ale o svátek nás na matrice neoddají, ani za příplatek... :-( tak budeme mít zimní valentýnskou svatbu :-)
Odpovědět
@ivett84 ja se toho celkem bojim, pripadala bych si jak hypokrit, no uvidim.
Odpovědět
Profilova fotka
Vyzkoušejte plánovací svatební diář Smart, pomůže Vám s naplánováním celé svatby
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim Vas. Pokud hledate kapelu na Vasi svatbu, mrknete na nas profil. Hrali jsme na cca 240 svatbach a dalsich zhruba 600 akcich jako plesy, firemky.
Odpovědět
Ahoj, můžu se zeptat proč plánujete všechny svatbu v sobotu? Co jsem kdy byla na svatbách a byl páteční termín bylo to vždy mnohem lepší než sobota a že si svatebčané museli vzít volno no vzali no. Na sruhou stranu pro mě líp. Budu alepsoň volněji máme termín 26.6.2015 :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?