Svatba srpen 2017

Ahoj holky, je tu mezi námi některá, která plánuje svatbu v srpnu 2017 jako já? :-) Mohly bychom si dávat tipy, rady a připravovat se společně :) Máme termín 5.8.2017 a zatím jsem si vybrala svatbu v barvách mint-růžová-bílá. A co vy? :)
Odpovědět
Ahoj, my to také máme 5.8.2017, jen tedy doufám, že na jiném místě, než vy :-D Jinak představa dost podobná, chceme to ladit do bílé, hodně světle růžové a mint. Akorát teda mint doplňky se dost blbě shání, nebo máš nějaký typ? Z kytek si představuji pivoňky, nebo hortenzie. Aktuálně se snažím domluvit fotografa a DJ, to už máš zařízené? Také řeším koordinaci dne a dekoraci, ráda bych si na to někoho najala, ale zatím mi nikdo natolik nepadl do oka, abych mu vše svěřila :-)
Odpovědět
Já myslím, že určitě jo :D Já jsem z Chomutova :) .. My už máme místo zamluvené jak na obřad, tak na hostinu a taky na matrice už jsem byli :). Já právě ještě nevím, jestli zvolit tmavou růžovou nebo světlou. To ještě váhám. A na doplňky v barvě mint jsem zatím objevila pár stránek. Nejvíc asi tady http://www.svatebni-raj.cz/cz-kategor... Ale pořád hledám a koukám. Myslím, že se dá sehnat celkem dobře :) A co se týče kytek, tak se mi strašně líbí pivoňky :) Tak myslím, že v tom mám jasno. Ale nezjišťovala jsem zatím ceny, jak se pohybují v létě. Nevíš? Fotografa zamluveného taky už mám, ale DJ ne. Zatím se poptávám a hledám. Tak to já se budu snažit si ten den zkoordinovat sama, zaúkoluju ostatní a bude to :D Nechce se mi za to utrácet. A dekoraci si budu dělat sama za pomoci kamarádek, které už svatbu měly. Tak snad to s nima zvládnu :)
Odpovědět
Ahoj holky, my také plánujeme svatbu 5.8.2017, místo máme, barvy pouze bílá a béžová, pivoňky jsou nádherné, ale v srpnu sehnat už docela problém. Fotografa už máme a DJ taky. A vše si taky budu koordinovat sama, na místě budu s rodinou už od pátku, tak bude dost času vše připravit. Kadeřník i vizážistka přijedou za mnou.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj :-) my máme svatbu 26.8. 2017, jsem také z Chomutova :-) my chceme barvy zeleno-žluto-bílá. Máme už zamluvený obřad, hostinu, fotografa a kapelu. Doplňky, dekorace bych si také chtěla udělat sama. :-) tak snad to bude vpohodě.
Odpovědět
Profilova fotka
A květina by se mi líbila taková :-)
Odpovědět
Ahoj, my to budeme mít 4. 8. 2017 :-) Máme už místo, fotografku, floristku (je to známá, proto s ní rovnou počítám), kadeřnici (moje družička), zamluvenou vizážistku, rozjednaného kameramana... Nějaké dekorace už mám taky doma. V prosinci zařídíme matriku, během ledna/února zadáme prstýnky našemu zlatníkovi. Šaty už pomalu začnu taky řešit. Chci to mít co nejdřív všechno zařízený, protože budu v červnu dělat státnice, tak abych měla klid na učení. :-D
Odpovědět
jo a budeme mít barevnou kombinaci světle modré, žluté a bílé. Má kytice bude přesně jako na obrázku (ta s hortenziemi), družičky, mamky a svědkyně budou mít jen nevěstin závoj :-)
Odpovědět
@digi94 Nevěstin závoj? V jednoduchosti je krása :-) super
Odpovědět
@carol582017 díky :-)
Odpovědět
Ahoj, já jsem z Brna, a svatbu budeme mít 12. srpna. Chtěla bych přírodní styl, luční kvítí, a jutu na stolech :)
Odpovědět
Jéé holky, to jsem ráda, že se nás tu sešlo víc :) Super ! Já mám zamluvenou už taky kadeřnici (kamarádka) a vizážistku. A na šaty bych se chtěla jít mrknout během ledna, taky bych to chtěla mít co nejdřív zařízené včas :) Barevné kombinace máte vymyšlené všechny pěkně :) @barusv To je náhodička :) A kde budete mít obřad a hostinu? My máme obřad v kostele ve Spořicích a hostinu v Hrušovanech v kulturáku. @carol582017 Máte super datum svatby :-D Myslíš, že ty pivoňky budou hodně velký problém jo? Já ještě s žádnou floristkou nemluvila, tak vůbec nevím. Ale strašně se mi líbí. @digi94 Kytice je fakt krásná :) a jak říká @carol582017 v jednoduchosti je krása, dobrej nápad :) A holky, je tu některá z vás, která plánuje si hostinu dělat sama. Myslím tím, jídlo a pití podle sebe. Ne z restaurace připravené. My to máme totiž tak, že ve 13h obřad, společné focení a pak přesun na hostinu, kde to budeme mít pro všechny formou rautu. Nejdřív takový pozdní obědový a pak večer kolem 18h - 19h by byl další raut. Jídlo a pití dáváme zatím dohromady, ale je to mazec. Vůbec nemám představu kolik čeho, hlavně toho jídla, aby toho bylo dost.
Odpovědět
@lucyjee89 Já pivoňky zbožňuju a už třetí floristka mi řekla, že v srpnu buď už nebudou, že kvetou v červnu a nebo budou šíleně drahé.
Odpovědět
Článek se načítá
Jinak my budeme mít vše na jednom místě, obřad, hostinu i ubytování v Horse Park Kamenný dvůr.
Odpovědět
A šaty už jsem byla taky zkoušet, samozřejmě to, co jsem si vyhlídla, mi buď vůbec nesedělo a nebo ty jednoduché šaty nejdou zkrátit (mám 165cm), takže mám 2 možnosti, buď si ty šaty koupit a nebo být za "princeznu" :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@lucyjee89 my budeme mít obřad na červeném hrádku a hostinu u Camprů v Droužkovicích :-) na účes a líčení mám kamarádku a na šaty chci jít taky v průběhu ledna. A začátkem ledna by měl být svatební veletrh v mostě :-)
Odpovědět
@lucyjee89 děkuju, byla to láska na první pohled :-D I kvůli ní jsem si zvolila světle modrou jako hlavní barvu svatby :-D
Odpovědět
Jé, carol582017, to je náhoda, 5.8. se budeme vdávat kousek od sebe :-) Chětli jsme nejdříve také Horse park, byli jsme z toho místa po prohlídce úplně nadšení, jenže tam měli už jen termín na konci srpna a malou ubytovací kapacitu, takže jsme nakonec zvolili místo o kousek dál (hotel Ermi v Jincích), kde to můžeme mít 5.8. a také vše na jednom místě (obřad, oběd i odpolední raut). Jak to plánuješ s výzdobou? Budeš si na to najímat nějakou agenturu?
Odpovědět
@beautinka Výzdobu budu dělat ve spolupráci s floristkou, hodně věcí dodá ona, i jmenovky a menu, nějaké věci dodáme my, sestra bydlí v zahraničí, takže spoustu dekorací a výzdoby už pořídila, ale jak už jsem psala, vše v barvě bílé a béžové, bude to jednoduché, elegantní... V Horse Parku udělají hostinu a raut pro cca 100 hostů, ubytovaní budou nejbližší (30 lidí). Místo se nám moc líbí, dali jsme na doporučení přátel, kteří tam měli svatbu 3.9.
Odpovědět
A holky, jak budete řešit šaty- půjčovat a nebo si některá necháte šít?
Odpovědět
@carol582017 Tak to jsem teda zvědavá, co řekne floristka mě. Určitě si jich obejdu víc. To jsi mě moc nepotěšila :D Nemám totiž v záloze žádnou jinou kytku a ani mě nic nenapadá. Tak snad mi poradí floristka. Ty seš fofrník, že už jsi si byla i zkoušet šaty :) Ale to je tak vždycky, to co chceme bohužel nesedí nebo nemají. Jsem zvědavá na sebe. Já jsem 4 měsíce po porodu, na svojí váhu jsem se dostala hned po propuštění z porodnice, ale to tělo ... blééé. Tak chodm cvičit, abych všechno zpevnila :D Pořádnou představu o šatech nemám, jen bych chtěla korzetové a bez závoje. Tak snad mi něco sedne :) Já si chci šaty půjčit nebo to mám alespoň v plánu. Uvidím co kde budou mít a co mi sedne a když by nic, tak bych si je pak chtěla nechat ušít. @barusv u Campra je to pěkný :) Moje nej kamarádka tam měla minulý rok svatbu. Na tom veletrhu jsem byla loni a bylo to fajn :) Ale asi se tam pojedu podívat i v tom lednu, to jsem ráda, že jsi to napsala. Už totiž nevím, kam jsem dala všechny ty kontakty co jsem tam posbírala :-D A kam se půjdeš podívat na šaty? Já bych chtěla do Jirkova k p. Jechovi a pak k jeho bývaé manželce, ta to má snad v Jirkově na náměstí a pak do Delty. Nevíš ještě o jiných salonech? A holky kolik máte lidí? My jsme zatím na čísle 56, ale mělo by to být už konečný číslo :-D .. @carol582017 A nemáš nějaký tipy na stránky s dekoracema?
Odpovědět
Profilova fotka
@lucyjee89 Heleď na šaty chci určitě do Delty i do Chomutova i do Mostu, moje kamarádka tam byla na brigádě takže se tam s nima i zná a šla by semnou :-) a pokud si nevyberu tam, tak pak uvidim. Moc salonů také neznám ještě vím že je v Mostě salon Mia ale zkušenost s ním nemám. U p. Jecha i p. Jechové jsem už šaty půjčené měla do tanečních a přístup i cena opravdu super, byla jsem spokojená. Ale ty svatební co říkala známá mají vyloženě takové ty princeznovské se širokou sukní. Vyloženě nějaké vybrané šaty nebo styl nemám ale moc se mi líbí ty krajkové co jsou na obrázku. My chceme od p. Jecha nechat udělat svatební oznámení a natočit svatbu. :-) A na veletrh se moc těším no. :-) My to u Camprů také známe měla tam svatbu přítelovo ségra a také byli moc spokojení. :-)
Odpovědět
@barusv Já od nich právě měla taky šaty, na věneček a na maturák a taky si nemůžu stěžovat. Tak uvidím jestli si vyberu tam. Princeznovský bych teda moc nechtěla. Ale ty šaty na obrázku jsou moc pěkný :) Já si nejdřív budu muset hodně zkoušet co mi padne. Většinou mi všechno hned nepadne a nebo se mi nelíbí :-D Ten veletrh je hezkej, je tam hodně nápadů :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucyjee89 Taky zatím neplánuju, vydržím až na zkoušení a uvidím co mi padne :-) jinak u nás to s počtem lidí vypadá tak, že na oběd kolem 30 lidí a pak na večerní Raut a párty ještě takových 20 dorazí nu. Takže taky přes 50 lidí. :-)
Odpovědět
Ahojky, tak se pridavam k nastavajicim nevestam.. termin mame 5.8.2017.. Svatba probehne na jizni Morave.. Obrad bude venku.. Jelikoz mi dojedou lidi z cele Cr, tak si beru na pomoc agenturu.. Barva Nasi svatby bude bilo-zelena. 😉
Odpovědět
@elwe ahojky taky budeme mít svatbu 12.8 a taky v rustikalnim stylu lucni kviti nejaka ta slunecnice a vubec všechno co se tak najde v přírodě je.to super nápad.jsem z toho uplne nadšená :-)
Odpovědět
Ahoj, taky to letos v srpnu plánujem, zatím jen vybíráme, nic konkrétního...ale nástěnku na Pinterestu už mám zaplněnou dost :-D holky @barusv @lucyjee89 - jsem taky z Chomutova, nemáte nějaké tipy na osvědčenou kadeřnici a floristku? :-)
Odpovědět
@anrejkar A na kolik tě vyjde ta agentura? A co všechno ti budou zařizovat? @soncaqe Jéé další chomutovanda :) A kdy máte termín? Já mám kadeřnici kamarádku, hrozně šikovná, nikomu jinýmu bych vlasy nesvěřila. Jmenuje se Káťa Procházková. A floristku žádnou neznám, ale chci se jít zeptat do zahradnictví jak je u kruháku směr na Prahu, když se vyjíždí z CV, jestli víš? Nevzpomenu si jak se to jmenuje. Nechávám tam hodně vázat kytky a vždycky naprostá spokojenost a ceny taky dobrý. Takže zamířím nejdřív tam.
Odpovědět
Ahoj, taky se k vám přidávám budoucí nevěsty :-) Jsem z Ostravy a termín svatby máme 12.8. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky se přidávám :-) termín máme 11.8.2017 :-) a jsem z Trutnova
Odpovědět
@lucyjee89 Taky koukám, že jsme se tu sešly :-) Termín už jsme vybrali nakonec 12.8.2017, obřad asi někde venku, možná na fotbalovém hřišti, když nám to schválí matrika...a hostina pak ve Vrskmani na sále... A máš na ní nějaký kontakt nebo v jakém kadeřnictví pracuje? Není to náhodou zahradnictví U růže? Mají pěkné webovky s plno ukázkama svatebních kytic. Asi je taky zkusím..http://www.zahradnictviuruze.cz/ A už jste se zkoušely objednat na zkoušku do té Delty? Jak dlouho dopředu je to nutné? Já bych tam chtěla už koncem února zajít, ale doufám, že mají i nějaké krátké svatební šaty...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?