Svatba srpen 2017

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, je tu mezi námi některá, která plánuje svatbu v srpnu 2017 jako já? :-) Mohly bychom si dávat tipy, rady a připravovat se společně :) Máme termín 5.8.2017 a zatím jsem si vybrala svatbu v barvách mint-růžová-bílá. A co vy? :)
Odpovědět
@soncaqe Určitě ti můžu dát telefonní číslo a nebo pak kontakt na FB, co ti bude víc vyhovovat? Pracuje na Blatenský nahoře na rohu, dřív tam byly kola. Jooo to je ono to zahradnictví, takže děkuju i za stránky, mrknu na ně :) Do tý Delty vůbec nevím, já se chystám koncem února jít do salonů v Jirkově a pak teprve do Delty. A holky, máte už okoukaný nějaký stránky na dekoraci? Nebo si to budete převážně vyrábět vy?
Odpovědět
@lucyjee89 Kdybys mi mohla poslat obojí, bylo by to fajn :-) Moc děkuju...Já asi nejdříve mrknu do Delty, prý tam mají největší výběr, a pak bych zkusila další salóny, asi i ve Varech nebo v Praze.. Já už koukala na nějaké stránky na dekorace jako: svatebnivyzdoba.cz, nejkrasnejsi-svatba.cz a svatebni-doplnky.cz. Něco asi koupím a něco asi zkusím vyrobit, doufám totiž, že třeba jutu a krajky seženu výhodněji i v kamenných prodejnách. :-) Kdyžtak mrknu i sem do bazaru...
Odpovědět
Tak na FB je Kačenka Procházková a tel.číslo 606 808 846 :) já si včera zjišťovala kde jsou jaký salony a pojedu se mrknout i do Mostu. A kamarádka mi psala, že do Delty je opravdu lepší se na zkoušku šatů objednat, aby si měla jistotu, že se budou věnovat jen tobě. A co se týče šatů tak v mostecký Deltě mají větší výběr. A pak jsem dostala i jeden tip na salon ve Varech, tady je stránka www.svatbykv.cz. Jojo tak na ty stránky jsem už taky koukala a pak hodně koukám na aliexpress, tam se toho dá taky hodně sehnat za půlku ceny než na českých stránkách. Já bych si taky chtěla něco určitě vyrobit, ale mám doma půlroční mimčo a toho času mi moc nezbývá :D Tak jsem na to zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, nevěsty. Pokud byste sháněli kapelu na Vaši svatbu, rád bych Vám nabídnul služby mých dvou kapel - buď skupiny Bosáci nebo Boston. Více v SZ. Hezký den.
Odpovědět
Lucyjee89 Zatim si tak nejak vse resim po svem.. jen potrebuji pomoci s vyzdobou jak na obrad, tak hostinu a par malickosti.. jinak si vse resim po svem, kapelu jsem si sehnala, kadernici atd.. Ted resim auto na obrad, chcela bych nejakeho veterana.. jako prekvapeni.. Vypisuji si seznam a beru to nejak postupne 😉 a kdyz nic nesezenu zadam to agenture.. kolik si budou uctovat se dozvim na druhe schuzce, tam prave doladime co jeste nemam. Ty si vse zarizujes sama?
Odpovědět
@ lucyjee89 Děkuju, za kontakt na slečnu, podle pár fotek na FB je fakt šikovná :-) doufám, že i cenově bude přijatelná...nemám vůbec představu, na kolik ten účes může vyjít. Tak do Delty už jsem objednaná na konec února a těšim se :-D Moc děkuju i za tip na salon ve Varech. O Aliexpress mi říkala kamarádka, tak jsem koukala, že si tam něco zkusim objednat, nějaké drobnosti co by tady vyšly dráž...Prý to chce ale objednávat včas, někdy to příjde až za dva měsíce, ale zatím s tim nemám zkušenost. No s mimčem věřím, že přípravy jsou a budou náročný :-)
Odpovědět
@soncaqe Není zač :) Kdybych věděla cenu účesu, tak ti to řeknu, ale bohužel nevím. Po mě moc nechce, ale je to kamarádka no. Když jí napíšeš, určitě ti řekne :) No super a to jsi se objednávala ty sama až na konec února? Nebo mají volno až takhle? Já jsem objednaná na příští sobotu do těch Varů, tak se taky těším :) Já na aliexpressu objednávám dost a něco mi chodí i za 14 dnů a nebo taky fakt za měsíc a déle. Je to různý, takže to chce fakt objednat radši s větším předstihem. Jen mám trochu strach z toho, aby to bylo barevně stejný a ne aby přišli věci jinak barevný. Ale půjdu do toho :D
Odpovědět
@lucyjee89 Jj určitě se s ní domluvím. Zatím nemám moc představu co bych s vlasama chtěl, uvidím pak i podle šatů. Sama jsem se objednala až na konec února, beru i kámošky, tak aby i jim se to hodilo :-) Určitě mají volno dřív, i když na mě všichni divně koukaj, že už jdu vybírat šaty :-D Jéé tak to mi dej pak vědět jaký to bylo a jestli jsi vybrala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj náhodou jsem našla tuhle diskuzi a také máme obřad 5.8.2017.... :-) :-D
Odpovědět
@soncaqe Ahooj, píšu pozdě :D ale nějak jsem se sem vůbec nedostala. Šaty už mám :) a mám je z těch Varů, jsem z nich úplně nadšená. Dneska jsem byla i u tý kamarádky kadeřnice na vlasech a rovnou se s ní domluvila na zkoušce účesů. Mám to domluvený na duben .. A jak jinak pokračujou přípravy u tebe? @kacaba13 Ahoj, no to je super :) A jak jsi na tom s příprava?
Odpovědět
Profilova fotka
@lucyjee89 přípravy už jsou v plném proudu...šaty už mám doma a pro dcerku teď přišly z Ali :-) ;-) Dj zajištěn, koláčky taky. Místo už máme zamluvene z loňského roku, matrika zamluvena. Ještě raut, ale to už taky řešíme. Je toho jako hodně, ale jde to ;-) jsem ráda, že jsme začali hodně dopředu.
Odpovědět
Jéé a jak máš starou dcerku? Já mám 7,5 měsíční a taky jí budu shánět šatičky :) Nedala by si mi na ně odkaz? Tak to jsme na tom s příprava skoro stejně :) Taky teď řešíme raut. Koláčky už mám taky zajištěné, oznámení ve výrobě, šaty vybrané, nějaké dekorace už mám nakoupené.
Odpovědět
Článek se načítá
@ lucyjee89 Ty jo tak to ti závidim, že už máš šaty :-D A jaké? Nakolik vyjde půjčení? Já už se nemůžu dočkat té Delty příští týden a 11.3. jdu do Varů do salonu Karolína, tak uvidím, jestli už taky vyberu :-) A nevíš jestli už má ta kadeřnice nějak zaplněné termíny? Já chci počkat až vyberu ty šaty, abych věděla jaký účes, ale aby pak neměla už narváno. My už máme matriku vyřízenou, obřad 12.8. od 13:30, kapelu z Teplic a ve středu jdu na schůzku s fotografkou z Litvínova. Ještě bych se tenhle týden chtěla se snoubencem mrknout do chomutovské Delty na prstýnky :-) A jaké plánujete oznámení? Já uvažuji nad objednáním z Kyoprintu, to laserové, jedno za 25 Kč. Kolik budete mít lidí na rautu? My asi kolem 60, tak nevím, kolik toho bude potřeba.
Odpovědět
@soncaqe Mám korzetové bez ramínek a sukni né moc princeznovskou, tak akorát. Ale jsem z nich nadšená. A vyšly mě na 6 000,-. Jak má zaplněné termíny vůbec netuším, jen mi říkala, že na ten můj termín, má ještě jednu nevěstu. Já právě taky čekala, až budu mít vybrané šate a pak jsem hledala účesy, pár jsem jich Kátě ukázala a uvidíme co mi sedne. Říkala, že mi zkusí i něco svého, co jí napadlo. Tak se nechám překvapit :) Možná bych se k ní objednala už teď, účes můžeš řešit později, ale termín už ti nikdo nevezme. Do tý Delty chceme jít taky na prstýnky :) A jaký chcete? Nám stačí chirurgická ocel. Oznámení už máme ve výrobě. Na ten kyoprint jsem taky koukala i na další stránky, ale já chtěla oznámení v barvě svatby a to byl skoro všude problém nebo za to chtěli strašný peníze :( Takže mi ho dělá jedna paní a úplně podle mých představ za 24,-. Nechtěla jsem žádné otevírací, jen kartu a přes to mašličku v mint barvě a rám oznámení světle růžový. No my máme celkově lidí 62 nakonec a máme to i formou rautu, takže 62 lidí a jídlo taky řešíme, kolik čeho a trochu se toho bojím, aby toho bylo opravdu dost. :-/ Řešíš nějak sladké do výslužek?
Odpovědět
My plánujeme svatbu 19. srpna 2017 :-) a to v barvách bílá-šedá-růžová :)
Odpovědět
@reawm A jak jsi na tom s příprava? :)
Odpovědět
@lucyjee89 Tak to je super cena, já bych se chtěla vejít do 5000,- tak jsem zvědavá, jestli něco najdu :-) Ty jo tak pak ukaž foto ze zkoušky :-) Já jí teda zkusím ještě tenhle týden zavolat pro jistotu. Tak se radši předem objednejte do tý Delty, my tam chtěli jít jen tak se mrknout, ale zrovna tam někoho měli a řekla, že pak má víc času nám vše ukázat, když jsme předem objednaní. Já chtěla také chirurgickou ocel, přítelovi se líbí z wolframu, tak uvidíme :-) Aha tak hlavně že si sehnala vyhovující :-) Já to asi zkusím z toho Kryoprintu, my úplně nějakou konkrétní barvu mít nebudeme. A budete si jídlo zařizovat sami? My jsme právě řešili, jestli mít někoho na catering nebo připravit svépomocí. Ale chceme to co možná nejlevněji, tak to zkusíme s pomocí jednoho kamaráda kuchaře nějak obstarat. Já přemýšlím, že výslužky asi nebudou. Max. odvezu něco předem do práce anebo po svatbě co zbyde rozdám příbuzným :-) jestli to teda není blbý...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@soncaqe Já jsem taky ráda, že jsem sehnala šaty za tuhle cenu. Deltu jsem měla právě i jako poslední kvůli cenám. Tak uvidíš, jestli seženeš :) Fotku ze zkoušky sem pak dám. A volala jsi jí? Má volno na vlasy? Dobře, děkuju za info, objednáme se tam předem na ty prstýnky :) Jídlo si budeme dělat sami nebo spíš kamarád, co je vyučený kuchař a už nám párkrát dělal grilovačky a tak, takže jsem domluvený s ním. Ale i tak se trochu bojím, aby toho bylo dost. Už mám zamluvený i dort :) A výslužky dělat budu a na to už mám taky vše zamluvené, minizákusky, svatební koláčky a pak od tety ještě něco málo, co napeče.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já se přidávám, také máme 5. 8. 2017 :) ... v Opavě .. barvičky do bílo-růžovo-šedá (stříbrná) :)
Odpovědět
@lucyjee89 Tak v Deltě jsem byla, mají opravdu skvělý servis, ale většina šatů co jsem zkoušela byly za cenu kolem 10 000 ,- za půjčení. Jen jedny byly za 6300,- a zrovna ty co mi nejvíc sedly. Ale v sobotu jdu do Karolíny a pak uvidím, jestli ještě zkusím Gvoždíkovou :-) Zatím jsem žádné nerezervovala.Tak se pochlub fotkama, jsem zvědavá ;-) Volala jsem jí a volno má a 7.4. jdu na zkoušku tak do té doby musím najít šaty x-) My taky nakonec využijeme kamaráda kuchaře, tak to snad zvládneme. A odkud máš dort a koláčky? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty. Pokud byste hledali kapelu na svatbu - pak mj.termín 4.8. a 18.8. máme ještě volný. Lukáš, Bosáci
Odpovědět
Ahojki holky přidavam se k diskusi bereme se 12.8. 2017 svatba bude bilo-lila :-)
Odpovědět
@soncaqe To jsou hrozný ceny za půjčení v tý Deltě jako .. To jsem fakt ráda, že jsem tam nešla. My byly v sobotu s přítelem pro oblek zase v těch Varech u Gvoždíkové a i přítel byl nadšený. Tak nakonec vybral hned až byl překvapený, jak to bylo rychlý :D No super :) Já jdu ke Kátě 10.4 na barvu :) Dort mám od p. Prollové z Jirkova, jestli neznáš, tak na FB ji najdeš jako dorty prollová. A koláčky mám od naší sousedky, má výborný :) Tak jsem jí zaúkolovala. A v pátek nám přišli prstýnky, objednala jsem je nakonec přes net :)
Odpovědět
Ahoj,tak i ja se pridam k debate.Bereme se 18.8.a mam z toho nerviky.barva ruzova.Saty a oznameni uz mame,prstynky se uz delaji.nejhorsi je vybrat restauraci a nekoho,kdo by Ze me udelal na jediny den krasnou zenu. :-D ...tezky ukol :-N
Odpovědět
@lucyjee89 To jsou, i když teď v té Karolíně nebyly ceny lepší. Ale šaty jsem vybrala, nakonec jsem je koupila téměř za stejnou cenu půjčovného těch v Deltě :-) A oblek jste půjčovali nebo kupovali? Já jsem příteli navrhla, že by mohl mít buď jen vestičku nebo se mi líbí i motýlek a kšandy a překvapivě se mu to líbilo :-o Prosím tě, můžeš mi napsat adresu nebo jméno toho salonu, kde Káťa pracuje? Jak nejsem dlouho v Chomutově, tak bohužel nevím a nenapadlo mě se jí zeptat :-) A nevíš kolik bude chtít za tu zkoušku účesu? A kde jste objednali prstýnky? My máme taky vybrané jedny z wolframu, akorát přítel musí nějaké zkusit naživo, neví jakou má velikost :-)
Odpovědět
@soncaqe Ahoj,promin,ze pisu az ted,marodila jsem :-| Ten nazev toho salonu je tusim infinity,ale vubec si nejsem jista :-D Jak k ni chodim automaticky,tak nevim. A adresa je Blatenska,hned nahore u prechodu,je rohovy barak,tak to je ono :) Urcite to najdes. A cenu za zkousku nevim,neptala jsem se ji :( Oblek si pritel koupil,jeste se musi podivat po botech. To jak se libi tobe neni vubec spatny :) kdyz by mu to sedlo,tak proc ne. My objednali prstynky z brilas.cz a jsme spokojeny :) Mame chirurgickou ocel. A jak jsi na tom s pripravama? :)
Odpovědět
@carol582017 Ahoj. Nevíš, kolik je v Horse Park ubytovací kapacita?
Odpovědět
Je tam 11 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky, max. je 30
Odpovědět
@ lucyjee89 Děkuju, našla jsem to v poho, slečna moc fajn a za zkoušku nic nechtěla a za finální účes prý 250-300 Kč což mi příjde super. Pozdravovala tě ode mě? Řikala jsem jí, že tam v pondělí jdeš :-) Jj boty také musíme sehnat, ale kalhoty a košili můžeme jít kupovat až prý trochu zhubne :-D Takže nejen ženské hubnou do šatů :-D No my byli včera v té Deltě, tam mají celkem slabý výběr prstýnků, tak se půjdeme podívat i do zlatnictví v Jirkově, kde přítel kupoval zásnubní a pak kdyžtak objednáme z netu, asi ty ocelové. JInak jsem včera byla i v květinářství vedle Delty a paní byla ochotná a podle FB dělá pěkné vazby, ale prý je na obstarávání kytek na srpen ještě brzy :-D No a taky plánuju už začít objednávat drobnosti a výzdobu z Ali. Co ty jak jsi na tom? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?