Svatba 20.8.2022 - dá se to stihnout?

Holky! Ve velice pěkné lokalitě se uvolnil termín 20.8.2022, a nabídli nám ho. Teď ale nevíme jestli to stihnem. Do ted jsme hledali místa na červen 2023. Na tom místě mají soboty na další dva roky plné, na rok 2023 mají volný jenom jeden pátek. Nemáme fotografa, DJ ani kadeřnici. O květiny, výzdobu a koordinaci by se starala lokalita. Dá se to stihnout? Co vy na to?
Odpovědět
Profilova fotka
@beetlebee Jasně že se to dá stihnout. 🙂 Spíš záleží na tom, jak moc vysoké máte na dodavatele požadavky, protože ti nejlepší mají plno. Ale i těm se může termín uvolnit, protože někdo svatbu třeba zruší. A pak je samozřejmě spousta dodavatelů, kteří jsou prostě "jenom dobří" a budou mít volno.
Odpovědět
Profilova fotka
Za me ne, jelikož máme nějaké nároky a ty se prostě tak rychle naplnit nedají... Z našich dodavatelů by mela volno jen fotografka... To nejdůležitější - farar nebo matrika jsou rok a pul dopředu rozebrany. Pokud ale někdo zrušil svatbu tak uvolnil i dodavatele, otázka zní jako mají úroveň
Odpovědět
Ahoj, za mě se to dá stihnout, měli jsme svatbu teď 3 měsíce po zásnubách, ale jak píše zoe_se_vdava, záleží jaké máte nároky, u nás to bylo ve stylu "nějak to dopadne", dopadlo to dobře, bylo to lehce chaotické, ale upřímně já bych neměnila. Určitě bych obepsala nejdřív fotografy, DJe jsme neměli, zvládl to Spotify, ani kadeřnici jsem neměla, měla jsem jen vizážistku, která mi pak udělala lokny, protože jsem žádný složitý účes nechtěla. Jo a dodávám, že jsem se vdávala v 7.měsíci. 🙂
Odpovědět
Pokud mate misto, urcite se to da v pohode stihnout! Jediny potencialni problem bych mozna videla v matrice a oddavajicich. My sice misto a matriku resili s dostatecnym predstihem, ale kytku, fotografku i vizazistku jsem pak shanela o dost pozdeji (vizazistku mesic a kousek pred svatbou, fotografku ctyri mesice) a nasla jsem skvele dodavatele. Kamaradka se zasnoubila v kvetnu, svatbu meli v cervenci a taky stihli vsechno. 🙂
Odpovědět
Stihnout se to dá, začala jsem svatbu řešit v květnu a 23.8. jsme se brali. Nejdůležitější je oddávající, zbytek se doladí. Ale pokud máte vysněnou svatbu a teď byste museli něco oželet, nebo slevit z nároků, tak to nech být, abys pak nebyla zklamaná, je totiž hodně přesunutých svateb z předchozích 2let kvůli covidu a je možné, že DJ nebo fotograf podle tvých přestav nebude k mání.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Mohu nabídnout hudební DJ produkci. 20.8 mám volný, jsem z Prahy a když prozradíte lokalitu, třeba se domluvíme 😉 Jirka Votava - DJ Goro
Odpovědět
Mně cca 14 dní před svatbou , možná to byl týden už si to přesně nepamatuji, vybouchl DJ, a to doslova. Dělal si nějakou přípravu a byla zrovna bouřka, když mu uhodil blesk do baráku. Od kamarádky jsem dostala typ na DJ, co měla ona, ten měl plno, ale poslal mi kontakt na svého známého. S DJ jsem byla maximálně spokojená. Řekli jsme mu, co preferujeme, co ne a když bude chtít někdo něco na přání, ať zahraje. Pointa je, že i když plánuješ dlouho, máš vše nasmlouvané, může se stát, že budeš improvizovat. Spíš bych řešila oddávajícího. A pak je otázka, jak jsi náročná.
Odpovědět
Určitě se to stihnout dá. Pokud je to místo, které chcete, tak bych to toho šla. Svatba není o miliónech 100 let dopředu připravovaných cerepetiček. Je to váš den, který si chcete užít spolu na hezkém místě. Pokud bude mít matrika nebo jiný oddávající volno, tak máte vyhráno. Ostatní dodavatele určitě seženete také. Držím palce, ať to klapne.
Odpovědět
Ještě přidám jednu historku: moje známá byla svou svatbou posedlá, plánovala ji skoro 2 roky dopředu. Nikoli kvůli místa, ale chtěla mít vše perfektní. Barvy sladěné do posledního detailu včetně sáčků na psí exkrementy (kecám, ale skoro ano). Džbány na vodu se ji nejvíce hodily takové, které sice vypadaly jako skleněné, ale byly z plastu. Takže proběhl rozsáhlý test, zda po určité době, kdy bude voda (limonáda) ve džbánu na stole, zda nenasaje pachuť plastu a podobně. Fakt to bylo šílené a navíc nás všechny okolo tím neskutečně otravovala. Hlavně, aby něco na svatbě, nedej bože, nevybouchlo !!!!!! A jak ta svatba dopadla? Měsíc před svatbou "vybouchl" ženich. Utekl ji s jinou 😉 .
Odpovědět
@tamaraad 😂 Moje kamaradka byla zasnoubena pres rok, tesila se, jak behem te doby bude vse planovat a zarizovat. Nakonec mi par mesicu pred svatbou rekla, ze to byla silena pitomost a ze kdyby mohla vratit cas, chtela by se zasnoubit az chvili pred svatbou. Ze takhle ji to nutilo akorat k neustalymu prekombinovavani, vycitkam, jestli vybrali spravne a strasne zbytecnymu premysleni nad blbostma. Protoze na to proste mela furu casu.
Odpovědět
Ještě k tomu mít svatbu v pátek, my jsme měli svatbu v sobotu a chtěli jsme to tak, ale byla jsem host na svatbě, která se konala v pátek a bylo to skvělé. Termín jsme věděli dostatečně dopředu. Měli jsme tam zajištěné ubytování pro všechny a bylo velmi příjemné si dát ráno snídani a kafe se všemi. Člověk má víc času si užít tu příjemnou atmosféru a vstřebat zážitek ze svatby. Svatba v pátek má svoje plus, ale na to jsem přišla až s odstupem. Nevýhoda je, že si člověk na to musí vzít dovolenou, i když je spousta povolání, které dělají i v sobotu.
Odpovědět
@tamaraad Tak to je masakr, ale svým způsobem ho chápu, tohle ustát.....asi taky to nedala. Já jsem pro, aby to bylo hezké a mělo to úroveň, ale nemá smysl se hroutit z toho jestli mi ladí ubrousek s kravatou.
Odpovědět
Článek se načítá
Sestřenka vloni naplánovala svatbu asi za dva nebo tři měsíce, v létě ji přítel požádal a v září měli svatbu. 🙂 Stihnout se to určitě dá, jen záleží na tom,jak hodně budete nároční. 🙂
Odpovědět
Tak holky děkuji za vaše názory. Necháme to na ten pátek v roce 2023. Máte pravdu, že to je více v klidu. A ten pátek se mi pomalu také zamlouvá 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Na pohodu. Zasnoubili jsme se v únoru, místo definitivně rozsekli na konci března, svatba bude 2.7. Takže cca teprve měsíc vše zařizuju a víceméně všechno už mám ... A žádné slevování z nároků. Místo přenádherné, kostel, kouzelné šaty, dárečky pro hosty, prstýnky, oznámení, atd. Kdyby měla být svatba za rok, stejně bych to začala řešit za rok na jaře 😀 Na druhou stranu musím říct, že mě plánování baví mám to v krvi (manažerka) 😀. Takže za mě jednoznačně ANO.
Odpovědět
Profilova fotka
Dodatek: rozhodně bych nečekala rok na to, aby byla svatba v pátek... Pátek bych brala v případě, že bych se jooo nutně potřebovala vdávat a nebyla žádná volná sobota...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?