Nevěsty roku 2019, sem!

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, plánujeme svatbu v září 2019.. no a mě už to samozřejmě chytá a nejradši bych sem tam něco třeba na dekoraci nakupovala (no, dobře, už jsem dvě věci koupila :D). Každopádně se chci zeptat, jestli někdo taky už začínáte plánovat na příští rok? Asi si spousta z vás řekne, že jsem trhlá a je zbytečně brzo, ale já se na to moc těším a prostě i z finančních důvodů - ať to pak není taková zátěž naráz, protože nejsem zrovna typ, co by s gustem ze dne na den vybílil účet :D - chci věci začít nakupovat postupně. Takže nevěsty 2019 sem a pojďte plánovat :)))) S.
Odpovědět
@mija_91 ano, to je pravda. My to vzali od konce, proto už je pro mě svatba méně důležitá, ale takhle jak to popisuješ to samozřejmě chápu.
Odpovědět
Profilova fotka
@elisc Taky se přidám. V době svatby spolu budeme bydlet skoro 6 let, načančanou mě viděl už kolikrát, navíc se mnou půjde vybírat svatební šaty, bude se mnou na zkouškách...Takže bude vědět, co čekat, ale stejně si myslím, že bude dojatej. Přesně jak píšou holky nade mnou, není to o tom, že tě tak nikdy neviděl, ale že prostě nastane taková ta "chvilka zlomu", uvidí mě a uvědomí si, že za pár desítek minut už budeme manželé. Nečekám pohled "týjo, to je proměna, takle jsem tě ještě neviděl", ale spíš "jsi krásná a strašně moc chci, abychom už byli navždy svoji". Nevím, jak lépe to popsat ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a dodám, že nečekám dojetí ve stylu, že se tam rozbrečí :-D Takového ženicha jsem zažila jen jednou a navíc to nebylo dojetím, ale hysterický brek před domem nevěsty, že se nechce ženit, že vlastně nikdy nechtěl a teď nemůže couvnout, protože už za to utratil svoje peníze :-D :-D :-D
Odpovědět
mamka třeba říkala, že ví jistě, že bude i táta na měkko jak hrom... on je obrovskej chlap 190 cm a cca 120 kg, ale jsem si téměř na 100% jistá, že jak mě povede, bude se klepat víc jak já... což mě teda rozseká ještě víc a budu řvát jak děcko. :D nicméně i na tyto pocity se těším a doufám, že tam budou, ptž by bylo divný, kdyby se mnou to, že budu s někým oficiálně spojena, nehlo.
Odpovědět
@majulinkaaa wtf? to si děláš...? tak to je mi líto nevěsty... doufám, že to neviděla... to je teda síla.
Odpovědět
@mija_91 můj tatin je něco podobného, chlap jak hora, ale když jsem mu dala oznámení a on si ho přečetl, rozbrečel se jak malý kluk :). No jasně, mě to v tu chvíli položilo a tak jsme si tam na rameni potahovali oba dva, kamennou tvář jsem udržela do doby, než jsem viděla, že si schovává oči (v životě jsem ho neviděla brečet, tak to pro mě bylo opravdu hodně hardcore) ... Jak si pro mě příjde, aby mě odvedl, bude to hodně, hodně silný, ale tak to má být ♥.
Odpovědět
Profilova fotka
@mija_91 Bohužel si nedělám srandu. On byl rozmazlený fracek, několikrát se za těch pár let, co byli spolu, stihli rozejít, a ona si myslela, že ho změní, že se to svatbou zlepší. A je fakt, že zlepšilo. Po půlroce se od sebe odstěhovali, pár měsíců nato rozvedli a ona mu konečně přestala dávat další pokusy, našla si normálního chlapa a teď konečně vypadá spokojeně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja utajena nevesta snad budu :) mame vse na jednom miste a chystat se budu tam, takze by to mohlo vyjit :-) ale uvidime necham tomu volny prubeh :-) nakonec se nam podarilo vyresit obrad na loucce co maji za hotelem, hrozne se mi libila uz na zacatku, ale je tam pristup po schodech a moje budouci tchyne je na vozicku takze jsem to hned zavrhla. Ale dopadlo to tak, ze jak jsme ted byli domlouvam podrobnosti na miste, tak pan provozni rikal, ze by se tam tchyne mohla dostat pres staje, ze tam neco rozeberou a udelaji prujezd :-) no proste jsem z pana provozniho hotova, lepsiho jsme mit nemohli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@elisc Já teda na svatbách řvu, ale já mám pocit, že řvu furt. Třeba u Titanicu nebo když v Jak se staví sen někomu předělají obývák 😄 ale u svého muže to neočekávám a nebudu mít pocit zklamání, když nedojde k nějaký super dojemný scéně. Stejně mám pocit, že už se k tomuhle teď přistupuje tak, jako k většině jiných věcí. Že se to jakože sluší, aby byl chlap nesmírně dojat jakou mu vedou ženu. A spousta holek píše, že jsou pak zklamaný, když to nepřijde. Taky To nepovažuju za nutnost. Ale u mé promoce prý brečel, tak třeba budu ještě koukat, co se bude dít 😄
Odpovědět
Profilova fotka
@wanessa1 Tak nakonec si necháš šaty ušít? 😊
Odpovědět
Já myslím, že u nás to obrečí hlavně tchán. Loni se mu ženil jeden syn a u obřadu brečel a u proslovu na hostině měl na krajíčku :-) Jinak u přítele taky nečekám nějakou srdceryvnou show pro všechny hosty, ale já to na něm poznám, že je na měkko :-)
Odpovědět
@saidy přesně tak, jasně že nejde o to, aby nastávající propukl v hysterický pláč (nevím, jestli bych věděla, jak reagovat :D) ale aby i on sám sobě dovolil si tu chvíli užít a dát najevo to, že je to prostě ono.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@armvdd ano zvažuji i tuto možnost tedy pokud najdu někoho kdo mi ušije šaty podle mých představ
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie_sev tak to Ti moc přeju.
Odpovědět
Moji favorité 😍 Jen jsem se nestihla namalovat a upravit vlasy 😭
Odpovědět
@poldice89 za mě ti ty první sedí lépe, dělají hezčí postavu, ale ta průhledná ramínka jsou zvláštní. Kdyby byla s krajkou, vypadalo by to lépe. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@poldice89 z techto dvou ty prvni, ale ty raminka jsou nic moc :-( ale strih sedi hezky mozna bych se podivala jeste po jinych klidne stejny strih ale jinak reseny vrsek :-)
Odpovědět
@saidy @lucie_sev Souhlasím s Vámi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@poldice89 nebo me jeste napada korzetovky a na to krajkove bolerko :-)
Odpovědět
@lucie_sev korzet a krajkové bolerko budu mít taky, chtěla jsem rukávy a nic mi nesedělo, tak jsme to s paní v půjčovně vyřešily takhle. Zatím nikdo, komu jsem ukazovala fotku nepoznal, že to jsou 2 kusy, které k sobě původně nepatří :-)
Odpovědět
Pro představu. Šaty samy o sobě mají úplně hladký nezdobeny korzet (jen pásek s mašličkou v pase) a na to mi dali krajkové bolerko se zapínáním na zádech. Akorát na svatbu bych chtěla rukávy v délce kousek pod loket, tohle je divná délka).
Odpovědět
Profilova fotka
@saidy ano presne tak sem to myslela :) myslim si ze to je super reseni :)
Odpovědět
@saidy Jůůů, ty ti fakt sluší! Vypadá to moc dobře.
Odpovědět
@lucie_sev aaa.... takže vás bude oddávat Stojaník... :) My ho máme taky s přítelem rádi. Ale pořád přemýšlíme, jestli neřekneme někomu jinému, jestli to teda fakt jde. Přítem má na městě nespočet známých a teoreticky by oni všichni mohli oddávat. Ale Stojaník je prostě takovej ověřenej... Takže si teda jde zamluvit oddávajícího jo?:)
Odpovědět
Profilova fotka
@saidy Tak tohle je přesná představa mých svatebních šatů. A v Praze nic.
Odpovědět
@wanessa1 nemají obyčejné korzetovky? Já původně chtěla úplně jiné, splývavé, bez kruhové spodnice, ale vypadala jsem v tom jako hroch v noční košili (mám v pase cca 80 cm), takže starý dobrý korzet vyhrál, dělá při mých proporcích aspoň trochu pěknou postavu :-D
Odpovědět
Kdo ještě máte vybrané šaty, nechcete sem hodit fotku? :-)
Odpovědět
@saidy mně se teprve sijou ;), takže i kdybych chtěla, ukázat nemůžu
Odpovědět
Profilova fotka
@saidy Já ještě nebyla ani nikde zmpušet :-D :-D
Odpovědět
@marhalka a máš nějakou předlohu, podle které se šijou? @majamisa no jo, do října máš ještě spoustu času :-) ale chtěla jsi jít po Novém roce, jestli si to dobře pamatuju, ne? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?