Nevěsty roku 2019, sem!

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, plánujeme svatbu v září 2019.. no a mě už to samozřejmě chytá a nejradši bych sem tam něco třeba na dekoraci nakupovala (no, dobře, už jsem dvě věci koupila :D). Každopádně se chci zeptat, jestli někdo taky už začínáte plánovat na příští rok? Asi si spousta z vás řekne, že jsem trhlá a je zbytečně brzo, ale já se na to moc těším a prostě i z finančních důvodů - ať to pak není taková zátěž naráz, protože nejsem zrovna typ, co by s gustem ze dne na den vybílil účet :D - chci věci začít nakupovat postupně. Takže nevěsty 2019 sem a pojďte plánovat :)))) S.
Odpovědět
@gabide86 Už jen koupit krabičky na výslužky a máme hotovo :). Uteklo to úplně šíleně, družičky dostaly ještě kartáč, protože po zvážení nedopadla rozlučka vlastně vůbec tak dobře, jak jsem si to v hlavě potom malovala (plánování celé rozlučky jim nakonec zabralo 30 minut, ikdyž oznámení dostali už na Vánoce, co jsem se potom dozvěděla) a teď, co se týká svatby, tak se teda činí, občas až moc (3x za týden se zeptat na jednu a tu samou věc, pak ještě jednou telefonem, to už je trošku vysilující :-D).
Odpovědět
@nicorodriguez Ty ja se prave na rozlucku vykaslala a vsem rikala, ze nechci (ono by to prakticky ani moc neslo, protoze jsou holky vsude mozne nejen po CR). Jedna kamaradka me presto krasne prekvapila a udelaly jsme si pohodove odpoledne ve dvou :-) Ale ty dotazy, to chapu :D jako ja jsem rada, ze se lidi zajimaji a delaji si starosti, ale kdyby si precetli info k pozvance, vsem by nam to usetrilo cas :D jinak pokud jen krabicky, tak to je paradka, to mas pohodove! :-) posledni tyden relax a jde se na to ;-) ja byla prave na nehtech a jdu dodelavat posledni veci, dopsat slib a balit :-)
Odpovědět
@nicorodriguez Nezlobte se, ale vase reakce na rozlucku a vycitky smerem k holkam co ji pro vas udelaly mi prijde nevdecna. Z vaseho puvodniho popisu to vypadalo fajn (a i vy jste to tak komentovala). Nesnazte se mit vsechno dokonale a 100% dle vasich predstav. Cim vic to resite, tim vice budete zklamana, protoze ono opravdu nemuze vsechno vyjit jak v predstavach. Jen si tim ty skutecne prozitky zkazite.
Odpovědět
@barcama já jsem tušila že to někdo takhle vezme, v pořádku :). Oni sami mi nakonec řekli že je to mrzí, jak celý večer dopadl, že to pos*ali. Víš, měla jsem možnost zajistit trička - zadarmo, předala jsem kontakt na bráchu který by nám je dodal, jediné co bylo potřeba bylo říct velikost a co na ně. Když jsem to sama tak navrhla, no asi jsem je fakt chtěla. Realita - v 11 večer se vytáhlo bílé tričko z obchodu, hodilo se na alkoholem politý stůl, vytáhla se jedna lihovka kterou se na tričko napsalo #nevěsta, pak se donesly obyčejné fixy na papír a všichni tam začali něco psát a malovat (rebel, serem na to, m*dat, kosočtverec) ... Aby toho nebylo málo, tričko se ještě polilo velkým panákem a dalo se usušit na věšák. Teď mám doma tričko v uzavřené igelitce, aby od něj nezasmrádla celá skříň, ale je mi ho líto vyprat, protože na něm pak nic nezůstane. Další věc co mě zamrzela bylo, když kamarádka řekla, že domluvila hotel s určitým programem, (který by nakonec vyšel finančně stejně, jako to, co se dalo do koupi alkoholu, který se stejně nevypil) obvolávala vše několik dnů, ale nakonec to spadlo kvůli laxnosti ostatních - nezájem, na vše čas, nikdo jí ani neodpověděl když to do jejich skupiny psala. Důležitý je si to znovu přečíst a vnímat větu "nedopadlo to tak, jak jsem si to POTOM malovala". Věřila jsem tomu, že s tím měli alespoň nějakou práci. V hlavě jsem je pořád omlouvala že až tak se na to nevysrali. Víš, já byla spokojená s prvním večerem :). Grilovali jsme, zpívali, no viz předchozí příspěvek. Druhý den? Budíček v 7, v 10 došli, posprejovali mi vlasy barvama z drogerky, oznámili mi ať si vezmu tričko z předchozího večera, že to bude děsně funny (smrdělo to jak bezďák, prach a alko dělají své), tak jsem teda kategoricky odmítla, v 11 jel vlak do města, tam jsme dali burger, seděli 3 hodiny v parku na trávě a koukali před sebe. Pak byla únikovka, potom se šlo pěšky domů a večer se zase grilovalo. V mezerách v celém dnu jsme jenom seděli a koukali před sebe. Jedna z družiček si celý pátek vypisovala po telefonu s nabíječem, ikdyž jsme všichni řekli, že dáme telefony pryč. V sobotu, asi se moc nepohodli, tak byla zase napruzená a nemluvila. V neděli jsem dostala dort ve tvaru ptáka (ikdyž jsem je prosila, že si mají všechny věci s pérem nechat od cesty), který byl vytvořený ve čtvrtek, byl posypaný gumídkama a skittles fazolema, kteří na 4 dny vlhké prostředí lehce reagovali a rozkydli se úplně všude... Celý víkend se nakonec nesl v duchu řešení osobních problémů 3 ostatních lidí, kdy já fungovala jako určitý hromosvod a vše šlo na mojí hlavu. Víš, mrzí mě na tom to, že jsem jim dala půl roku dopředu možnost se "nějak" připravit. Nakonec, jak píšu, proběhal příprava za 30 minut (a to vážně nelžu, sami mi to přiznali) a ta, která se snažila a chtěla, aby to bylo super, na tu se prostě a jednoduše vys*ali. Ignoruju fakt že jsem nedostala ani podvazek (na který jsem jim posílala asi 3 odkazy, které se mi líbí a ještě jsme to spolu řešili) a nikoho vlastně ani nenapadlo se mě zeptat, co bych ten den chtěla dělat :). Já jsem bohužel až moc hodná a abych řekla i pravdu, trošku jsem se styděla napsat, že moje rozlučka nebyl ten dream víkend, o kterém každá holka sní. Sama jsem odmítla nějaký bar, divokou párty a striptýz, ale to proto, že taková prostě nejsem. Nezavřela jsem tím ale snad cestu dalším možnostem. Opravdu si nekazím prožitky, protože není skoro na co vzpomínat. Ale co. Vynahradili jsme si to s přítelem tento víkend na Pálavě :). Tak, asi toliko k mé rozlučce, třeba mě teď trošku pochopíš ;).
Odpovědět
@nicorodriguez tak to ma teda mrzi...uplne sucitim, ked to tak citam :(
Odpovědět
@cofka1 upřímně, jak jsem se začala dovídat jak to vlastně bylo, začala jsem otvírat oči a byla jsem naštvaná, strašně ... Pak mě to mrzelo. S tím jak se na mě vys*ali, se mi chtělo skoro brečet ... A pak jsem si řekla že na to kašlu a že si udělám svoji vlastní rozlučku, takže jsem natiskla trička, objednala hotel na Pálavě, zaplatila masáže a wellness, koupila lístky na společenskou akci, nakonec ještě rezervovala stůl v parádní restauraci a s přítelem jsme prostě vyjeli :). On Pálavu miluje, já mu splnila sen být v Zaječí na hotelu, navíc jsem to pro něho připravila jako překvapení a oba jsme si ten víkend super užili. Kdyby nebylo pokažené mojí rozlučky, neměli bychom takový krásný víkend, jako jsme měli :).
Odpovědět
@nicorodriguez uplne rozumiem, bohuzial obcas clovek nieco od druhych caka (a nemusi to byt ani prehnana predstava), ale sa proste nedocka a zaboli to. Mna napriklad kamaratky nepozvali na rozlucku mojej segry a dozvedela som sa to tak, ze som im napisala, ci pre nu nieco nepripravime. V podstate mi oznamili, ze uz pre nu rozlucku naplanovali a to uprostred tyzdna a za par dni a ze ak chcem, mozem prist. Zijem mimo SK, takze pre mna nie je jednoduche len tak sa zbalit a dojst na otocku, takze som tam nakoniec nebola a miesto toho som si to s nou zorganizovala sama symbolicky dva dni pred svadbou. Viem, ze sa to neda porovnat, ale tiez ma to zamrzelo, ze na mna ani nepomysleli a to sme kamaratky vsetky, neboli to len kamosky od segry, ktore by nevedeli, kto som. Tym chcem povedat, ze niekedy je naozaj lepsie sa nespoliehat na druhych, zariadit sa podla seba a pokusit sa nebrat si to osobne, aj ked to naozaj nie je obcas jednoduche.
Odpovědět
Profilova fotka
Bože. Představa jakékoliv "dámské jízdy" a rozlučky se svobodou je pro mě natolik děsivá, že jsem opravdu šťastná za moje předsvatební kolegiální pivo v oblíbený hospodě 😄.
Odpovědět
@nicorodriguez Dobre uznavam takto popsane to zni fakt divne a zrejme kamaradky mely dostatek informaci co chcete a co ne. Je dobre, ze jste si zlepsila naladu vikendem na Palave. @armvdd Ja jsem taky rada, ze mam kamaradky co me vazne znaji a tak nevymyslely zadne dorty, serpy, korunky, tricka a penisy. :-D Ja to brala tak, ze jdeme na drink s kamaradkama, ty co se neznaji se jeste pred svatbou poznaji. Nakonec jsme sesli i partou manzela, ktera to mela stejne a bylo to moc fajn.
Odpovědět
@barcama @armvdd Zeny, oni to jsou naprosto super lidi, mam je rada a kvuli tomuhle do black listu nepujdou, ale ted uz vim, ze organizaci jakekoliv akce proste brutalne nezvladaji a aspon vim dopredu, ze se toho priste pro ostatni mam chopit ja 😁. Nakonec i vnitrni citim to, ze proste rozlucka probehla na Palave a kdyz se to slovo rekne, spojim si to s timto vikendem s partnerem, nez s tim predtim 😊.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky tak mám po zkoušce , já jsem spokojená chtěla jsem něco decentniho ono to tedy tak nevypadá , ale jak je člověk nasvicený umélým světlem tak na denním to vypadá uplně jinak . Ve svatební den to bude trochu výraznější , aby to vyniklo ve foťáku a přidá mi ještě řasy , ty mé štětky nejsou moc vidět . Když mě chlap vyzvednul ,hned v autě mi řekl že jsem omládla ( blbec :-D ) . Co se týče učesu tak ten bude taky pevnější v den svatby ted jsme zkoušeli co a jak ..paní tedy byla nešťastná z mých vlasů , vůbec nedrželi a neposlouchali . Slíbila že na svatbě budou tam kde mají být .
Odpovědět
Profilova fotka
A ještě učes byli dva a na svatbě je pak spojíme v jeden :-) čistý drdol a nebo drdol s copánku , moc velký rozdil to není ale jdeno zaplatení ......no bude to ještě zajímavé . Ozdoba ve vlasech je má a budu ji mit i na svatbě
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@majamisa Ten účes je úžasný!
Odpovědět
Profilova fotka
@majamisa moc krásné sluší ti jak účes tak líčení
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora2019 @wanessa1 Holky děkuji moc za pochvalu :-D už se nemůžu dočkat dne D
Odpovědět
Profilova fotka
@majamisa moc ti to sluší, ten účes je vážně moc povedený. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky zlatý cca 14dní do svatby a ja začínám panikařit zda bude dost jídla , kolačlů , sladkého atd.oststní věci mě tak netrápí co bude bude :-D ale to jídlo ;-(
Odpovědět
@majamisa my to mame zitra, dneska ve 4 jedeme na misto doladit detaily a zavest veci a muj uz od 9 od rana lita a vse shromazduje (coz je docela zajimavy, protoze tedka to mel vsechno uplne na parku 😃). Ale kdyz se ho babicka ptala jestli je uz nervozni, odklepl si druhou cigaretu a rekl "Co? Ja? Vubec." 😂.
Odpovědět
@majamisa taky jsem panikarila, a nakonec toho bylo vseho prilis :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nicorodriguez Tak to máte dobrý :-D skoro manžel je jistě pohodář . Ale taky už vidím jak budeme den před litat . V 8h ráno koláčky ve 14h svat.dort mini zakuzky ,cestou chlebičky pak to vše odvíst na místo určení . To bude to zábava :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@majamisa :-D úplně tě chápu, taky si říkám jestli toho všeho nebude málo, teď tu pořád počítám kolik toho může kdo vypít, protože i nealko vezeme na místo my, tak aby toho nebylo málo... nedovedu si představit že něco dojde a řekneme..tak už je jen voda nebo pivo :-D :-D Jinak já sem v pondělí dostala málem infarkt, protože paní se kterou sem ty 4 měsíce řešila celou svatbu tak skončila a předala to kolegyni, která má tak půlku informací... takže během těch 14 dní s ní po telefonu musím domluvit znovu veškeré detaily a požadavky a doufat, že bude stejně svolná jako paní předchozí... :-D Ale proč bychom si těch posledních pár dní před svatbou nezpestřili, že jo :-D
Odpovědět
Holky, klid, všechno dobře dopadne, ty podstatné věci určitě, ty nepodstatné ani nakonec nepostřehnete :-) @chihiro taky jsem měla infarktový stav, když mi ráno ve svatební den přišla SMS od DJ, že zkrátka nepřijede, no a nakonec byla svatba úžasná a náhradní řešení v konečném důsledku mnohem lepší😁
Odpovědět
Profilova fotka
@chihiro Nás bude tedy jen 30 ale pořád počítam zda 250ks koláčků bude stačit , zákuzky , kolik chlebičku atd 🙈 . Včera mě dost nahlodala jedna nevěsta a od té doby to mám v hlavě. Jinak jsme měli dneska schuzku s fotografem a už se na to uplně těším . Působil " lidsky" žadnej nafrněný nos . Máme s chlapem dobrý pocit
Odpovědět
Profilova fotka
Holky klid vše bude, @majamisa jídla budeš mít určitě dost někdo jí to jiný ono a určitě Ti to vyjde neboj. @chihiro neboj ono vše klapne, já spoustu věcí řešila s lidmi na poslední chvíli místo vizážistky co mě Zana a líčí už x let na plesy a tak jsem 13 dní hledala jinou, výzdobu jsem řešila dva dny předem a taky to klaplo (mám skvělou svědkyni) a ta ulomenej zub tyden předuž byli jen třešnička na dortu. O tom že jsem to vše absolvovala se zlomenou nohou ani nemluvit. I tak to bylo fajn a vše klaplo
Odpovědět
@majamisa Běžně se počítá 5 ks koláčků na osobu a stejně tak i zákusků, takže sladkého máš určitě dost.
Odpovědět
Profilova fotka
@iveete Mě nahlodala jina nevěsta udajně měla 62hostů a měla 500ks mini zákuzku a 1tis.koláčků a že já bych měla mít všeho tak 300ks 🙈 no nedovedu si to nějak představit. Hlavbě nás je celkem 30 z toho 8 dětí a z 8dětí jsou dvě ještě na mlíku . Ale i tak jsem na vše počítala s 30 lidma bez rozdílů dospělý - dítě .
Odpovědět
@majamisa To je hloupost, kdybys měla mít 300 + 300 ks, musel by každý sníst 20 ks sladkého, což je nereálné. My jsme měli i s dětmi asi 80 hostů - 350 zákusků a 450 koláčků bohatě stačilo, ještě i něco málo zbylo.
Odpovědět
Profilova fotka
@iveete super děkuji :-) jak říķám jen mě nahlodala , ale stejnak už je vše objednané takže připadně doobjetnat a to by mi třeba ani neudělali jelikož jsou vytížený :-)
Odpovědět
@majamisa My meli myslim na kazdeho pocitane 2,5 zakusku, a strasne moc toho zbylo, takze zadny strach ;-) drzim palce, at vse dopadne na jednicku!
Odpovědět
@majamisa My měli pro 25 lidí - 400ks koláčků + cheescake, banánový a ovocný dort rozkrájený myslím na 12kousků a taky nám toho plno zbylo. A to jsme měli obřad už v 10:00 hod a to sladký přípravený už od rána jako na snídani:-).
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?