Nevěsty roku 2019, sem!

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, plánujeme svatbu v září 2019.. no a mě už to samozřejmě chytá a nejradši bych sem tam něco třeba na dekoraci nakupovala (no, dobře, už jsem dvě věci koupila :D). Každopádně se chci zeptat, jestli někdo taky už začínáte plánovat na příští rok? Asi si spousta z vás řekne, že jsem trhlá a je zbytečně brzo, ale já se na to moc těším a prostě i z finančních důvodů - ať to pak není taková zátěž naráz, protože nejsem zrovna typ, co by s gustem ze dne na den vybílil účet :D - chci věci začít nakupovat postupně. Takže nevěsty 2019 sem a pojďte plánovat :)))) S.
Odpovědět
@ucukusi já týden a půl a dolaďujeme poslední detaily, tak doufám, že jsme na nic nezapomněli :-) Jsi nervózní?
Odpovědět
@lucie_sev, @armvdd, @diana_dl, díky za reakce! :-D já právě kouřím klasické a od nás z rodiny to neví tak 90 % lidí, prostě se vytratím na 5 minut a bude :-D
Odpovědět
Asi jsem úplně trhlá, ale založila jsem si už mail na nové jméno :-D Holky, já se taaaak těším :-D
Odpovědět
@saidy Nemyslim, že jsi trhlá, já ho mám tak na půl taky :-D co jsme začali plánovat svatbu, tak jsme udělali společný mail se společným příjmením, ze kterého řešíme svatební záležitosti a pak ho necháme na takovéto společné zařizování jako bydlení (energie, internet atd.) a tak :-) A trhlost si myslim, že je spíš, že jsem svuj budoucí podpis uměla už tak 5 let před žádostí o ruku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@saidy @diana_dl holky závidím já ještě měsíc :-D ale příští sobotu jdu na svatbu sestřenky tak se těším, že už se svatebně pořádně naladíím. Jinak zatím nevím jestli nám něco chybí :-D to se uvidí až na svatbě :-D ale to hlavní máme zbytek jsou už "blbosti". Čekáme teda ještě na prstýnky ty by měly být koncem dubna
Odpovědět
@lucie_sev prstýnek si chodím pořád prohlížet a zkoušet, hrozně se mi líbí. Přítel se akorát směje, jestli se jdu zas mazlit s prstýnkem :-D
Odpovědět
@lucie_sev Já mám svatbu ještě až po tobě - až na konci června....ale jsem za to ráda, že je ještě čas, jelikož pořád skoro nic nemáme :-D teď dopisuju diplomku, pak zkoušky, státnice a až od druhýho týdne v červnu začnu dolaďovat, do tý doby prostě neni čas :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@saidy já jsem objevila v jednom zlatnictví tady u nás, že ho mají, tak když jdu kolem skočím se na něj mrknout a zkusit :-D prodavačka se mi naštěstí jen směje a nějak jí to nevadí
Odpovědět
Profilova fotka
@diana_dl jé já se nějak uklikla :-D :-D pajdooon, ale už se nám to taky krátí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@wanessa1 Díky za tip :). Taky už začínám být nervózní, dva a půl týdne a ještě toho hromada chybí :-D
Odpovědět
@lucie_sev Jn, malinko mě začíná děsit, co jsem si to vymyslela za blbost, dělat tolik věcí dohromady :-D
Odpovědět
@saidy zatim ne,spis jen z toho,jestli je vsechno pripravene a z maleho syna,jak to zvladne
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@diana_dl to by byla nuda dělat to postupně :-D
Odpovědět
Jenom doufám, že příští sobotu bude aspoň 17 stupňů a hlavně že nebude pršet..
Odpovědět
Profilova fotka
@saidy ve Zlíně má být 23 slunečno, ještě před týdnem psali 14 a déšť tak uvidíme, ale taky doufám, že bude hezky ať má sestřenka povedený den se všm všudy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@saidy příští so ma být krásně 😉 myslim ze počasí vám vyjde
Odpovědět
@cicmud doufám, hlavně aby nepršelo. Když ani nezmrznu, bylo by to bezva :-D Objednala jsem si ještě noční košilku, tak doufám, že stihne přijít, abych ji ještě měla čas vyprat a usušit a že bude stejně hezká jako na obrázku :-)
Odpovědět
@lucie_sev No je pravda, že se rozhodně nenudim no :-D
Odpovědět
Začínám být malinko nervózní z představy, že na mě bude hledět kolem sto lidí až půjdu k oltáři, nejsem úplně ráda středem pozornosti, znervózňuje mě to.. A pak u prvního tance. Všichni ví, že chodíme tancovat, tak budou čekat kdo ví co a my to nestihli natrénovat, tak nezbývá, než doufat, že to půjde i tak. Uffff.. Ještě týden a půl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ja mam cas az do konce cervence :D ale dneska jsem vyzvedla prstynky! A teda mozna se mi zkomplikuje zivot, muz bude mozna menit práci, coz by znamenalo dovolena v cervenci pred svatbou, misto v sronu po svatbe = vse na svatbu pripravit do konce cervna, protoze pak proste na tri tydny odjedeme :D tak jsem ted jak na trni, jak to dopadne a kolik mam jeste casu :-D
Odpovědět
@saidy já se taky strašně bála,jak zvládnu být středem pozornosti, protože to normálně nesnáším.. ale nakonec byl průchod dlouhou cestou k oltáři jeden z nejhezčích okamžiku v mém životě a to jsem šla sama s malými družičkami...k mému překvapení jsem si tohleto býti středem pozornosti náramně užívala. Daleko víc jsem byla nervózní před tancem...ale i to jsem si nakonec užila.
Odpovědět
@miselinna můžu se zeptat, co máš za odstíny? Já mám 05, třpytivou a výdrž nic moc. Tak 3 hodiny a pak se hrozně drolí
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám do svatby daleko, až září je divne, že nejsem nervózní jsem takový ten typ co potřebuje mít se zařízené do puntíku a my nějak nemáme nic moc, šaty se snad šíji na prstýnky se půjdem podívat 12.5. chlapovi jsem hodila na krk ať zařídí jídlo je z oboru zatím se na to ani nekouknul. Asi to tak má prostě být. Stresovat prostě začnu až po svatbě švagrové 11.5. je fakt, že si říkám jestli by nebylo lepší jít jen na úřad a tam to podepsat. Ba ne už mám vlastně boty.
Odpovědět
Profilova fotka
Dětičky konečně komplet😍 Jinak k malovani ja se budu urcite malovat jen trochh sama a stopro bez rtenky,tu uplne nesnáším
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, už chápu.. nejradši bych pořád chodila a očumovala prstýnky. Nejradši bych ten svůj už měla na ruce pořád :D
Odpovědět
Profilova fotka
@elisc Já mám doma 23 (nebo 24? taková do hněda, cihlová) a 6. Obě super, fakt, když nanesu, tak minimálně 8 hodin se nic neděje, ale je pravda že si fakt musím dát záležet abych dala tenounkou vrstvu, jinak se mi taky drolí a nehezky krabatí na hubě... :-D při aplikaci vždycky trochu máznu spodní ret, promnu rty, a zlehka otřeným aplikátorem dokreslím zbytek, pak se mi nedrolí vůbec. Pokud jsem natírala vrchní i spodní ret fakt poctivě, tak jsem pak měla hubu jak stařena, chce to fakt vychytat..
Odpovědět
@cicmud to je krásný ty šatičky jsou z Ali?koukala jsem asi na stejné pro družičky ,ale ve fuksiové
Odpovědět
Budete nějak žehlit závoj? Uvažovala jsem, že ho namočím a pověsím, třeba se narovná.. Žehlit ho mám trochu strach, abych ho nespálila.
Odpovědět
@saidy pokud máš ten z aliku, asi bych ho zkusila fakt jen namočit a nechat gravitaci pracovat. Pokud tam jsou teda viditelné sklady, jinak bych to prděla.
Odpovědět
@nicorodriguez právě že mám z Ali a o to víc se ho bojím žehlit :-) sklady tam jsou, je čtvrt roku nacpaný v sáčku. Vyzkouším a budu doufat :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?