Kdo má taky svatbu v pátek 13.? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak co, taky vas laka patek trinacteho a nedaly jste se odradit?:) My mame navic obrad ve 13 hodin 8-) Kamaradi si z nas delaji legraci, ale ja mam 13 rada a navic si rikam, ze se kdyztak ty dve vynuluji :-D
Odpovědět
Ahojky, taky moc nemám čas, začali jsme stavět a tak teď řeším jedno slovo akorát že s přehozenýma písmenama (svatba- stavba). No hlavně, že už je krásně. Snad nám vyjde krásné počasí i na náš den D. Jinak o víkendu jsem dělala vývazky a stuhy na auta. Byla jsem sama (kluci měli fotbal), otevřela jsem si vínko a jak mi to šlo :-). Stuhy jsem dělala tavící pistolí a vývazky jehlou a tím "nábojem" do tavící pistole - rozehřála jsem si to nad svíčkou - nejhorší pro mě bylo správně zakroutit ty stužky - ufff. No a teď koukáme na prstýnky - za kolik je tak budete kupovat a kde???? Zatím pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Zas mi to neda a misto uceni koukam sem:) My mame prstynky od firmy Goldex ve Slanem. Na netu se prezentuji moc hezky, maji hezke vzory a jsou levnejsi nez jinde, ale je otazka, jestli se kvuli tomu tahat do Slaneho.. Navic maji strasne cekaci doby..aspon pro nas, kteri nepospichame.. i kdyz bych je mela uz strasne rada doma.. A je to v takovem tom klasickem radoby zlatnictvi na malem meste..maji je schovane pod pultem, protoze tohle tam lide opravdu nekupuji.. a je taky dobre predem zavolat, aby tam vscehny mel. Jo a ted me napada, ze maji jen damske varianty, takze chlap si nema sanci nic moc vyzkouset.. leda na malicek a s kameny.. Takze vlastne moc nechvalim.. Ale my vedeli, co chceme uz z veletrhu, takze pro nas to takovy problem nebyl a porad byly o neco levnejsi.. My vcera byli zas resit hostinu..no nevim, moc se nam tam libi, ale ten chlap je na prachy..vyjimecne s nama jednala ze zacatku nejaka zenska a rekla za menu 250, kdyz prisel on, tak pry 350.. Tak ja nevim..Navic uz nam objednali vyzdobu stolu, rpestoze jsem rekla, ze bych si ji chtela poridit sama, a meli jsme to prave vcera spolecne probrat.. takze trosku podlost.. ale je fakt, ze to tam maji pokazde jinak a hlavne krasne nazdobene, takze verim, ze to bude hezky, ale kdo vi, jak drahy.. No nic, jdu se zas ucit:) Jinak staden, nechces si udelat album, at vime, co tvoris?:) Mej te se.
Odpovědět
Ahojky, do Goldexu pojedeme příští sobotu, mají tam teď rekonstrukci. A na jejich stránkách jsem si vybrala dva modely, tak jsem zvědavá, zda budou tak krásné i v reálu. Máme to kousek, já jsem z Prahy 6 a přítel z Hostivic. Jinak se zeptám lištičko - ty ceny co mají na netu jsou pak reálné??? Jo a to album udělám. Nefotím si nic, jen jak jsem byla na zkoušení šatů a přitom je to tak důležitý okamžik - v nejbližší době to napravím.... PS:nezávidím ti to učení :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jo, mylsim, ze ty ceny jsou stejny. A budete muset dat asi 3 tisice zalohu, tak si vemte cash. Je tam jen bankomat sporitelny. Skoda poplatku:) Taky dam nase prstynky do alba, pokud tam uz nejsou:) Treba mame stejny vkus:) Tak zatim
Odpovědět
Ahojky nevěstinky, tak se nám to pomalu, ale jistě blíží. Taky se občas zamyslíte a uvědomíte si, že budete nosit příjmení někoho jiného???? Je to jako bych přetrhala všechny pouta co mám se svým příjmením - rodiče. No nevim, asi je to normální, ale já tohle zažívám poprvé. Ale na svatbu se těším a moc. Už mi přišel vlizelín a jiná dekorace. Taky se chci zeptat, zda není blbé dát samotné vývazky bez myrty???? Zatím ahoj
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, blizi se to strasne. Vcera to bylo holky 100 dni!!!!! ;-)
Odpovědět
Ahojky, tak máme prstýnky z Goldexu, ale nejsou nikde ke stažení. Vyjdou nás na 6.500,-. Tak už "jenom" oznámení. Kde si je necháváte dělat, přes svatební salon, nebo rovnou u výrobce??? Nemáte zkušenosti s někým na Kladně nebo v okolí???? Zatím ahoj
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, nevim, co je lepsi.. je otazka, jestli z toho nema salon nejakou provizi..ale je fakt, ze mne naopak dali karticku se slevou, tak nevim.. Jinak my mame oznamka jako svat. dar od znamych, co vlastni tiskarnu na rucni papir, takze to moc neresime. Jeste budeme sice delat nase neoficialni oznameni (s fotkama), ale to si nechame jenom nekde vytisknout v tiskarne. Aspon s tim takhle pocitam..:) A zadrhely budu resit az po statnicich.. Tak hodne stesti!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak nam dneska prisly malinkate lahvicky se spunty na domaci slivovicku jako vysluzka. Bylo jich "jen" 175 a vazilo to 24kg!!! No chapete? Ja ne:) Jsou fakt pidi, tak jsem tomu nejak nemohla uverit..:) Takze tak. A mame konecne koupene letenky na svatebni cestu.. Tak dlouho jsem k tomu nemohla pritele dokopat.. Ted bych se uz ale konecne mela ucit, abych ty statnice opravdu sfoukla jeste pred svatbou.. byl by to asi nejhezci svatebni dar.. TAk si uzivejte krasne jaro a uspesne pripravy:)
Odpovědět
Ahoj holky, tak koukám, že je nás docela dost... a já myslela, že jsem blázen sama :-) Samozřejmě máme taky svatbu 13. 7. - na moje 27 narozeniny ;-) ve 13 hod ( v Hrádku nad Nisou na hradě Grabštejn). Svatbu máme na motorkách ... z obřadu pojedu na naší motorce se startovním číslem 13 :-) Takže pořád samá 13 ....
Odpovědět
mirka 13: super, to je odvaz..
Odpovědět
tinkaj: :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky, tak máme zamluvené šaty pro družičku. A já si konečně koupila páskové boty. Akorát jsem nevěděla jestli bílé a nebo vínové, tak jsem vzala oboje (jedny za 250,-) a už jsem více nakloněna k těm vínovým. Hodím je do alba.... Jinak se chci přinutit trochu zhubnout, ale nějak se mi to nedaří, jak jste na tom vy? :-|
Odpovědět
Ahoj holky - držím taky na 13-tku - bydlím v bytě č.13 :-), tak máte moje sympatie. Mirka13 - to bude super svatba - netradiční, už se těším na fotečky, doufám, že je sem dáš. ;-)
Odpovědět
ELPA - já už se taky moc těšim :-) , fotky dodám, neboj (až budou :-D ) Jinak Ti to na svatbě moc slušelo. Mělas to pěkně sladěný.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak ja mam po statnicich a uz se tesim, az se vrhnu na pripravy.. :-) Nic jineho ted delat opravdu az do svatby nemusim, takze parada:) Ale priznam se, ze nejak nevim, kde zacit..:( Do problematictejsich veci se mi vubec nechce.. desi me treba vyber hudby.. hrozne bych chtela, aby byla krasna, ale nejak nevim, co.. abych neco krasneho nevynechala.. v jakem poradi.. Musime sjet za kameramanem (takovy trosku posuk :-N ) ale videa ma krasna, takze snad to bude dobry.. jen ho musime nejak premluvit, aby si nepovidal pred kamerou s hosty, tatinky.. nemame tyhle radoby vtipy radi a on si na nich naopak zaklada..ze pry dela vtipnou atmosferu.. no..moc ne..ale jak rikam, video, navic primo z nasi zahrady, ma krasne a ta svatba mi ted hodila latku poradne nahoru.. Prijemenjsi budou dodelavky neoficialnich pozvanek s fotkama, etiket na domaci slivovicku..zkouseni ucesu, manikury, pedikury.. jo a musim si koupit doplnky.. nejak nevim jake.. no uvidime. A uplne nejhur je to s pradylkem.. Krom toho, ze se stydim v nem pred manzilkem nejak svudne producirovat, tak nevim, kde neco opravdu hezkeho sehnat.. uz kdyz jsem si loni kupovala kosilku, tak jsem fakt nemohla nikde nic sehnat.. takze jsme zvedava, kde budu shanet ted.. ani nema nejakou poradnou predstavu..kosilku? korzet a podvazky? Vubec netusim.. hlavne se mi zda, ze nikde nic poradneho nemaji.. a zkusit Victorii secret z Ameriky se mi zda zbytecne riskntni.. co kdyz mi to pak ani nebude sluset.. Jak to vsechno resite vy? Vcera to bylo krasnych 50 dni!!! ;-) A Staden, kvuli 3mesicnimu uceni jsem poradne pribrala, takze mam v planu nejlip kazdy den sportovat(behem uceni jsem se na to neuveritelne tesila, vsechno lepsi nez uceni - ted uz ne :-D Ale zhubnout chci, takze se budu muset dokopat..
Odpovědět
Ahoj holky, dneska jsme KONEČNĚ koupili Martinovi oblek a košili a mě perlovou čelenku, náhrdelník, naušnice a náramek. Prachy pěkně lítaj. ]-( Taky už mám nějaký svíčky.. Do příprav se začínám vrhat, až teď. Dělám totiž téměř vše až na poslední chvíli :-( Jak jste na to VY - holky-13 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to my pro zenicha jeste nic nemame ]-( Pry je casu dost. Ja mam uz konecn eboty.. nikde jsem nemohla sehnat ty prave.. vsechny byly na nizkem podpatku (musim mit kvuli satum 7,5-8cm) nebo byly se spicatou spickou, coz se mi nelibi.. takze to byl boj. A vcera nam volali, ze jsou prstynky a zitra jedeme pro oznameni:) Ted to vsechno rozeslat..
Odpovědět
Ahojky, tak mi už máme polovinu ozámení rozdaných. Já už jsem komplet a skoromuž také - jemu jen nové spodky a ponožky :-) Ještě musíme nějak "obléknout" moji mamku - vůbec nemáme nápady!!! Jinak pořád přemýšlím, zda se namalovat sama nebo od kosmetičky... Jinak máme už hotové jmenovky na stůl. O víkendu jdeme domluvit podrobnosti ohledně hostiny. Uź jste holky nervózní????? Já jak kdy?!
Odpovědět
Profilova fotka
TAk uz mame prstynky! Jsem trosku zklamana, je nejaky hrozne siroky.. ale to je asi tim kontrastem se zasnubnim..ten je siroky sotva 2mm.. Ale jinak jsou hezky :-) Jen je to nezvyk.. u me ta sirka a na pritelovi celkove ;-) Nikdy nic nenosil:) Ale libi se mu, takze parada. Oznamka maem od stredy a uz jsem vcera rozeslala ty, co byly k poslani, ted uz jen rozdavame. Uz se to tenci:) Jinak ja porad nevim, co na sebe pod saty..natoz pak na svatebni noc.. to bdue asi moje nejvetsi mura ]-( Pritom by to mela byt nejvetsi radost.. Nervozni? ANi ne 8-) Spis se desim rozlucek, pritel bude mit min. 2, jsem zvedava, kam ho kluci zatahnou a co tam pro nej pripravi.. ]-( JA si dam s kamaradkama jen pohodovy vecer nejspis u nasich na zahrade u ohne.. Tak uviidme.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?