Svatba v pondělí - zkušenosti

2. čvc 201960

Chtěli bychom terminv pondělí ma stím někdo zkušenost? Nechceme velkou svatbu jde nám o termín

 • Svých svatebčanů jste se ptali? To je podle mne základ.

  Na matrice si také nejsem jistá, jak se budou tvářit. Pondělí je den zpracování svateb z pátku a soboty.

 • @l_a_u  Mmm .. my máme svatbu v pátek a ptát se svatebčanů o svolení nás vážně nenapadlo 🙂. V obou případech budou mít prodloužený víkend, pokud se rozhodnou dojít. Víc bych si lámala hlavu s matrikou, tá třeba až tak schůdná k pondělku nebude (ale vždy je vše o dohodě).

 • @nicorodriguez  Pátek a pondělí mi opravdu přijdou odlišné. Sobota je volný den, a tak se v pátek může slavit do pozdních hodin. Úterý obvykle volný den nebývá. A já bych se klidně v nejbližším okolí zeptala, jak se na pondělní svatbu dívají.

  V loňském roce jsem zaznamenala trend svateb v týdnu, to v předchozích letech nebývalo. Tak asi to lidem nevadí. Já bych nadšená z pondělní svatby nebyla. (Můj pohled. Nikomu jinému ho nenutím.)

 • Sponzor fóra
 • Na úřadech je to pracovní den.. tak to spíš nevidím. Zkuste se poptat přímo na úřadě.

 • Děkuji za odpovědi.Zajdu se zeptat na matriku snad se pude domluvit. A jak říkám nestojíme o velkou svatbu. Svědci a par lidi takže čas by měli.

 • Jde o to, že si budou muset vzít 2 dny volna, ne jako v případě pátku pouze jeden. To mi nepřijde vhodné.

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Možnost EXPRES tisku - 1500 originálních svatebních oznámení za dobré ceny. Přes 2000 snubních prstenů ze zlata 14 karátů. Svatební motta a texty.
  Vyhledejte si vysněný statek, stodolu, penzionek nebo jiné krásné stylové místo! Propojujeme vás také s těmi nejlepšími dodavateli služeb 🙂
  Artyp
  Brno
  Tvoříme pro vás originální autorské svatební oznámení, pozvánky a další tiskoviny s nadšením a láskou. Dodání do 14 dnů.