Máte zkušenost se svatbou v pondělí?

12. říj 20196

Ahoj,

máte někdo zkušenost se svatbou v pondělí, tedy v úřední den? Případně kde? Jde nám jenom o to, podepsat papír a mít to ofiko, klasická svatba pak bude jinde. Zatím mám pocit, že to bude problém, ale jde nám o konkrétní datum, který bohužel vyšel na pondělí. :/

Díky moc!

 • @michaelasla  Znám 2 páry, které měly/budou mít svatbu v pondělí, protože si vybraly obřad na hradě a pondělí je jediný den, kdy je pro návštěvníky zavřeno. O žádných problémech s matrikou nemluvily.

 • @michaelasla  Ahoj, přesně před měsícem jsme měli svatbu v pondělí, 9. 9. 2019. Šlo nám taky hlavně o datum. Měli jsme štěstí a dostali přes známost kontakt na úřad, kde byla paní strašně ochotná a zařídila nám obřad v obědové pauze oddávajících 😃 Takže ano, jde to 🙂
  Pokud ale chcete jenom podepsat papíry a je vám jedno kdy a jak, tak by snad mohli vyjít vstříc na jakémkoliv úřadě. Mají snad úřední hodiny, ve kterých by to šlo. Zkuste se zeptat na úřadech v okolí, za to nic nedáte. Držím palce, ať vám to vyjde.

 • @iveete  Kdyby to bylo v pondělí kdekoli jinde, tak je to jedno, ale my potřebujeme tu na úřadě a tam to nejde. :/

 • Sponzor fóra
 • @momoe  Ahoj, právě jsem už zkoušela napsat na několik úřadů a všichni mi napsali to samé, že to nejde. :/ Aktuálně zjišťuju, jestli někdo nemá na matrice známé. 😃 Ale vypadá to, že ne, takže asi budeme muset změnit datum. 😞(

 • @michaelasla  a co církevní obřad bez ohledu na matriku a úřední den? Unitáři či církev jinak udělá i svatbu pro nevěřící. Hodně nevěst to takto volí i kvůli tomu, aby byl obřad více osobní. Ale i když Vám jde jen o to podepsat papír, tak budete muset mít svědky, atd.

 • @ppawlusha  církevní nechceme, máme svatbu potom jinde, kde to bude osobní a jde nám vážně jen o to podepsat papír, svědky samozřejmě mít budeme. Ale děkuju za tip, třeba to někomu dalšímu pomůže. 🙂

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Navrhuji oznámení na zakázku a na www.BudeVeselka.cz najdete mé návrhy kolekcí designových svatebních tiskovin, svatebních webů a dárků.
  Online svatební plánovač, svatební web, online svatební diář, svatební kalkulačka, online svatební pozvánky, fotogalerie - vše v jednom.
  Možnost EXPRES tisku - 1500 originálních svatebních oznámení za dobré ceny. Přes 2000 snubních prstenů ze zlata 14 karátů. Svatební motta a texty.
  Články od našich partnerů
  Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
  Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
  Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
  Archiv článků od partnerů