Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, můžete mrknout i ke mě do alba? jinak nikde jsem neměla boty, takže budu vyšší a nohy bych měla mít taky delší:)
Odpovědět
@minina v tech druhejch vypadas super i kdyz to zrovna neni muj styl ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@minina Ty páté ti hezky sedí, normálně tenhle typ nemám zrovna moc ráda, ale na tebe padnou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@minina za me urcite trojky, i kdyz nemusim nabirane sukne, ale maji krasne reseny vrsek a sedi ti nejlip, 4 a 5 te podle me zbytecne rozsiruji, 1 taky dobry, ale ta barva mi k tobe nesedi
Odpovědět
@minina Takže za mě ti nejlépe sednou trojky, dělají hezkou postavu a i celkově se mi líbí. Jednička - možná je to kvalitou fotky, ale přijde mi to jak ušitý ze záclony Dvojka . máš nádherný pas a zde vynikne, ale teto střih z tebe dělá trpaslíka čtyřka - zbytečně mám dojem, že zaniká tvá štíhlá silueta
Odpovědět
Jo a pětky nejsou špatné, ale zase...střih zkracuje, i když tady mi to nepřipadá tak markantní. A trochu mám dojem, že to rozšiřuje boky...
Odpovědět
@minina Tak já jsem pro ty poslední, vypadají krásně, krásně Ti sedí, nejsi v nich kratší ani bez podpatků, takže s botama to bude bomba a nejsou tak okoukané a obyčejné, jako ty ostatní. První se mi na tobě teda taky líbily, ale ta barva je na fotce otřesná, vypadají jako zaprané.
Odpovědět
minina Mě se líbí třetí a první, teda až na tu barvu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@minina 1. pekné aj sedia, len asi inú farbu... 2. tieto Ti tiež pasujú (veď čo iné s takou štíhlou postavou), ale mne sa zdajú prezdobené a také čo ja viem... asi to nie je len môj štýl 3. tretie by som si na Tvojom mieste nevybrala 4. tieto štvrté sa mi veľmi páčia, ale asi je to škoda na takú postavu :) 5. nádhera! (teda podľa mňa) robia Ti krásnu ženskú siluetu, naozaj málokto si tento typ šiat môže dovoliť (ešte je však na mieste otázka že ako sa v nich chodí a sedí....) a nezdá sa mi že by ťa skracovali... Aj ja si už chcem vyskúšať nejaké princeznovské krásne šatočky x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@minina Já jsem pro dvojku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@minina jedničky - nevynikne pas dvojky - sedí krásně, ale ta sukně mi vadí, volány se mi nelíbí trojky - krásné, honosnější, líbí se mi nejvíc čtyřky - krásná, ale zaniká v nich tvá postava, což je dost škoda pětky - sexy, dobře sedí. Nejvíc se mi líbíš v těch trojkách:o)
Odpovědět
Ahoj holky, myslela jsem, že už mám vybrané, jenže jsem zjistila, že ne. :-) Mohla bych Vás poprosit o radu, které si myslíte, že jsou ty nej. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ka1985 Ahoj, tak mně se nejlíp líbíš v šatech, které začínají na fotce č. 15. Ale jestli dobře koukám, tak vršek by to chtělo o fous povolit.
Odpovědět
@ka1985 Za mě URČITĚ ty první - jsou úžasný a moc Ti sluší. Nerozmýšlela bych..
Odpovědět
Profilova fotka
@ka1985 Tak mě se nejvíc líběj ty hned ty první ;-) . Ty další už nejsou můj šálek kávy...
Odpovědět
Profilova fotka
@romcovaklarka No ty první jsou asi samy o sobě nejhezčí, ale přijde mi že tě dělají takovou rovnou, nemáš v nich pas. Jako štíhlá v nich jsi, samozřejmě, ale nejsou tam ty ženské křivky ;-) Ale možná je to fotkou.
Odpovědět
@petinkas @jana_alex A nezdá se vám holky, že mi to dělá bříško?
Odpovědět
@romcovaklarka No sestře se taky líbí nejvíce v nich. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ka1985 Tak bříška jsem si nevšimla...Mě set ty první líbily nejvíc z těch, které tam máš, ale možná by to chtělo zkusit ještě něco jiného...
Odpovědět
Profilova fotka
@ka1985 No když se ptáš, tak trošku jo - maličký, ale oproti ostatním šatům z těch fotek tam trošinku je... Ale jak říkám, ty máš super postavu, takže štíhlounká v nich rozhodně jsi. To jen když to porovnám s jinými střihy, tak třeba v těch prvních ne nejvíc.
Odpovědět
@romcovaklarka Holky v práci mi zase radí, č. 3, že mi dělají hezké prsa, a skryjí bříško. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@ka1985 Jo, v trojce máš postavičku parádní (jakože asi to není šatama ale postavičkou ;-)). Ale jestli se ti jinak ty šaty nelíbí, tak to zas nemá cenu, aby ses necítila dobře. Jako zvýraznit bříško, skrýt bříško - to jsou pojmy, které u tebe zas tak moc neznamenají, ty snad břicho ani nemáš :-D
Odpovědět
Mě se právě jedničky i trojky líbí, takže mám celkem dilema. Klarinko, děkuji za pochvalu, ale bohužel mám, takže pokud bych se rozhodla pro jedničky, musím zamakat. :-D
Odpovědět
@ka1985 Bříško nebříško (může to být i fotkou) - mně se na Tobě přesto líbí nejvíc ty první (u těch třetích - od fotky 15 se mi vůbec nelíbí řešení sukně).. ale hlavně se v nich musíš cítit Ty.. já si byla zkusti šaty v úterý - u žádných jsem si neřekla - jo, tak to jsou ony.. tak hledám dál.. jen nevím, jestli nejsem moc vybíravá :-) Dej nám pak vědět, jak ses rozhodla..
Odpovědět
@ka1985 A do srpna bych klidně zamakala :-).. inspirace je to dobrá :-)
Odpovědět
@petinkas Děkuji, holky, asi teda budu muset zamakat. :-D Dám vám vědět. ;-)
Odpovědět
@ka1985 Tak podlě mě ti nejvíc sluší šaty č.3 a č.4. Pokud se rozhoduješ mezi č.1 a č.3, tak za mě č.3 ;-) Ale když si vezmeš č.1, tak chybu určitě neuděláš, taky ti sluší, ale podle mě č.3 víc :-)
Odpovědět
@fangi Děkuji za názor. :-) 4 jsou krásné, ale zdálo semi, že to není ono, mám ráda klasiku... :-D
Odpovědět
@ka1985 Je pravda, že 3 a 4 jsou úplně jiné šaty. Ale stejně č.3 jsou na tobě the best :-) Tak jsem zvědavá, jaké nakonec vybereš x-)
Odpovědět
@fangi to já taky, ale asi tíhnu nějak k té 3, i když se sestře nelíbí jejich korzet, ale v ten den je budu mít na sobě já....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?