Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
@puss02 Mně se líbí, vypadají hezky, ani v nich nejsi tak široká, jako v ostatních, ale nemáš připaženo, takže těžko říct, jestli tenhle rovný střih taky upoutává na širokou linii v oblasti horní části paží nebo ne. U těch ostatních to tak bohužel bylo a těžko budeš mít ruce celý den takto. Podle fotky zase tolik nepoznáme. Pokud jde o bolerko, zkracuje Ti ruce, chce to rukáv buď delší nebo kratší. Rozhodně Ti sluší asi nejvíc.Je mi líto, jestli jsi z toho nějak zklamaná, ale ptala ses na názor. Kdybys napsala pochvalte mi šaty, chválila bych. :)
Odpovědět
@hellesvan To jsem minule napsala kolegyním, a když jsem si stěžovala, že mi neodpověděly, řekly mi, že jsem napsala, že chci jen chválit, ale jim se to nelíbilo, tak proto mi nenapsaly nic! :-D
Odpovědět
@punk :-) :-) ;-) To ono se dá asi vždycky najít něco k pochválení, jenomže tyhle šaty fakt nebyly ani jedny takové, u kterých bych si řekla "tak tohle jsou ony a žádné jiné". Myslím, že je škoda se smířit s tím, že se nedají sehnat lepší, protože já myslím, že dají, viděla jsem tady alba i daleko silnějších holek co měly šaty ve kterých vypadaly skvěle. Koneckonců, ty poslední když jsou bez toho bolera, tak nejsou vůbec špatné. Já platim za děsnou držku, snažim se nezranit a trochu diplomaticky, ale říkám pravdu vždycky.
Odpovědět
@hellesvan Jj, všimla jsem si :-) Ale je fakt, že tvé připomínky jsou věcné... Taky musím říct, že ani jedny nebyly takové, že bych řekla "wow". A vzhledem k množství svatebních salónů (a myslím, že jich je tolik i na Slovensku, nejen v Čechách) by byla škoda smířit se s výběrem z jednoho - chce to si i zajet do jiných měst a vybrat ty, s kterými budu maximálně spokojená. Co se svatebních šatů týče, tady nelze dělat kompromis! :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hellesvan nie ja samozrejme chcem pocut vas nazor preto sa pytam ja si len pripadam totalne zufalo az tak ze kvoli tomu som ochotna odvolat svadbu lebo som aspon jeden den zo svojho zivota chcela byt pekna ale to ako vidim sa nestane. Tak mi je to strasne luto :'(. Uz ani moc nemam kam ist este pojdem zajtra ale tam sa nemoze fotit
Odpovědět
Profilova fotka
@punk lenze ja som ich presla 12 a viac ich proste v okoli ani neni
Odpovědět
Profilova fotka
@puss02 Co blázníš, samozřejmě, že budeš krásná ;-) A kdyby ne pro holky tady, tak pro svého muže budeš nejkrásnější princezna x-) Mně třeba se v těch vlečkových šatech líbíš, dělají ti hezkou postavu. Jiné holky s tím třeba nesouhlasí, anebo i souhlasí, ale myslí si, že bys měla hledat ještě dál, že můžeš najít šaty ještě lepší. Ale rozhodně to není "zoufalé" :-)
Odpovědět
@puss02 Tak zkus zajet dál... Třeba do sousedního kraje/okresu (nevím, jak to máte v SR vedeno, tady byly vždy okresy, najednou jsou kraje). A rovnou mrkni na webovky salónů právě v těch sousedních krajích, zavolej tam, poptej se na velikost a domluv se, kdy bys přijela na zkoušku, ať už jedeš na jistotu. Bude to třeba trochu finančně nákladnější (benzín, lístek na MHD), ale uvidíš, že se to vyplatí! :-)
Odpovědět
@puss02 A souhlasím s RomčovouKlárkou - určitě budeš krásná a především pro tvého nastávajícího!!! A nezoufej, to jsme přece nechtěly, aby ti bylo zle... :-| Hlavní bude, že si ten den ty a tvůj muž užijete! :-) Když se to vezme kolem a kolem, šaty přece nejsou nejdůležitější! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@punk no ti enjblizsie okresy som uz obehala takze tudy cesta nevede a teraz obehavam blavu ak si pozres na mape presla som trencin nove mesto na vahom dubnicu a ilavu a teraz Bratislavu
Odpovědět
Profilova fotka
@puss02 nebud zufala a nevzdavaj sa :) KAZDA nevesta je krasna, takze budes aj ty, len to chce trpezlivosti trosku, kym najdes tie prave saty... neuspokoj sa s niecim, ked to nie je uplne ono, ja som skusala, kym som nenasla tie svoje a odvtedy ma uz nelaka skusat nic...hned, ako som ich obliekla, vedela som, ze tieto budem mat vo svoj svadobny den na sebe! takze drzim palce a skusaj dalej, salonov je dost, nevahaj aj dalej zajst
Odpovědět
@puss02 : v tychto poslednych vyzeras podla mna velmi pekne, zensky, krasne ti robia liniu pasu.. kedze som tiez par siat vyskusala, mam pocit, ze fotky (hlavne amaterske "mobilove" :) ) skresluju, urcite bude dolezite,aj ako sa ti zdali v skutocnosti (napr. mne sa pacili takmer uplne v opacnom poradi na fotkach ako v skutocnosti..)..je urcite dobre vziat si niekoho so sebou (aspon na skusku favoritov), kto by ti poradil a povedal svoj nazor..ak si nevyberies tieto,tak urcite by som este skusila nieco na tento sposob..(inak obdivujem tovju vytrvalost, aj ostatnych bab,ktore obehali x salonov, ja som bola v 2 a mam dost, aj ked personal bol velmi mily a ochotny, nie je to nic pre mna..)..drzim palce, nevesaj hlavu, urcite si vyberies pekne satky a budes nadherna nevesta..:)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
čau holky:-) ocením zpětnou vazbu na "své" šaty, album orlando. Jsem na vážkách, sice mám své favority, ale chci se líbit, takže kdo má chuť mě zhodnotit, budu ráda:-) Díky moc. A.
Odpovědět
Profilova fotka
@orlando Ahoj, líbí se mi na tobě foto č. 6 a pak nevím, zda 14 a 16 jsou jedny šaty ale taky moc hezké. Osmička taky krásná, ale zdá se mi jestli ti nejou malé přes prsa.
Odpovědět
@orlando Mně se na tobě nejvíc líbí ty první a ty poslední. Faktem ale je, že ti sluší úplně všechny! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@punk ooo, děkuji:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@romcovaklarka č. 6 jsem vyřadila, kdybych i sedla, vylezly by mi špeky ;-) 14 a 16 jsou jiné šaty, ale dvoje stejná tam jsou (12a14)
Odpovědět
@romcovaklarka @puss02 Přesně tak! Rozhodně to není zoufalé, jak jsem napsala, ty poslední Ti sluší. Můžu si myslet, že by Ti třeba jiné slušely víc, protože pro mně je obtížné smířit se s představou, že by takové šaty nebyly k sehnání. To ale neznamená, že by Ti tyhle neslušely, to vůbec ne. Rozhodně žádnou svatbu neruš, ale rozhodně s vlečkou a rozhodně dlouhé šněrování, aby Tě krásně vytvarovaly, šněrování co končí v úrovni pasu Ti dělá větší pozadí a k tomu nevidím důvod. :) Jsem si jistá, že rozhodně najdeš a kdyby ne, tak už jsi našla a jsou to v tom případě ty poslední. ;) Můžeš mi věřit, že bych ti to nenapsala, kdybych si to nemyslela. Nebyla bych hnusná, byla bych prostě jen "zticha", ale chlácholení není můj styl, takže doufám, že neklesáš na mysli a těšíš se na krásnou svatbu.
Odpovědět
@orlando Podle mě Ti nejvíc sluší úplně první šatky ;-) A líbí se mi i ty na fotce č.9, jen Ti nesedí přes prsa, ale kdyby se s tím dalo něco udělat, tak Ti taky moc sluší. Ještě vypadají dobře poslední, ale fotka je dost z dálky, musela bys přidat fotku víc zblízka...
Odpovědět
Profilova fotka
@orlando Jo sorry, myslela jsem 12 a 14, už mi hrabe :-) Prostě fotka zepředu a zezadu... Tak ty se mi líbí tím pádem nejlíp :-)
Odpovědět
@orlando ty šaty na fotkách 4, 5 a 6 jsou krásné, ale zezadu jsou tak nějak daleko hezčí než zepředu. možná to dělají jen fotky. :) Pak se mi moc líbí a máš v nich krásnou siluetu ty šaty z 9. fotky, ale nelíbí se mi ten efekt, který dělají, když se do nich blýskne, vypadají uměle, tak snad by do vás fotograf moc neblýskal a mohly by být o číslo větší na prsou. Krásná jsi i v prvních, ale ta sukně je příliš plochá, alespoň menší krinolínu by snesly. Ty ostatní mě nezaujaly, ale z těchto jakékoliv bych si klidně vybrala.
Odpovědět
@orlando tak mě se nejvíc líbí šaty č.3 ! pak ty první a poslední :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@puss02 jeeee tieto som si skusala co tu mas na foto ako posledne x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@puss02 este ma tak napadlo podla tych fotiek co som videla skusaj este dalej urcite najdes tie prave, z toho co som videla podla mna ani jedny moc, ale mame rovnaku postavu kedze sme rovnake satky skusali a urcite najdes tie prave svadobne len sa nevzdavat a hladat a hladat, niekde urcite na teba cakaju ;-)
Odpovědět
fotka 8,10,15 :)
Odpovědět
@orlando urcite prve, robia Ti vyrazne lepsiu postavu ako ostatne saty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@orlando Za me 2, 16 a 1 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, poraďte prosím, nemůžu se rozhodnout a už mi z toho hrabe... :-| První nebo druhé...?
Odpovědět
Asi první, u těch druhých mi přijde divná ta sukně, ale možná je to tím, že ji rukama nnějak přidržuješ
Odpovědět
@jana_alex za me z tech dvou urcite ty prvni :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?