Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nejvíce se mi líbí foto č. 3 a 5. Osobně ale nevím, jestli bych v šatech s ramínky za krk vydržela. Když mám tričko se stejným vázáním, tak mě po 2-3 hodinách začne bolet za krkem a následně, když se nemůžu převléct, tak i hlava, takže já jsem trička tohoto střihu musela vyřadit z šatníku :(
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
no ja bych taky radsi klasicky raminka... nastesti k tem dnesnim se pry i daji nasit - dle prani
Odpovědět
@markyusa03 " to je pravda, ja mne to ponukali zatial v obidvoch salonoch, ze to nie je problem..lebo inak je vyber "ramienkovych" dost maly..:( pridala som 5 novych fotiek, tak ak by mal niekto naladu a chut mrknut sa a ohodnotit, vopred dakujem za nazory a prip. rady..:)
Odpovědět
Profilova fotka
@bubblinkka Tak teď bych hlasovala pro osmičky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bubblinkka no celkem me to stve :-| jeste zkusim hledat
Odpovědět
@markyusa03 : tak vela stastia a silne nervy :))
Odpovědět
Profilova fotka
@bubblinkka diky moc, ty uz mas vybrano? :-)
Odpovědět
@bubblinkka 6:-)
Odpovědět
Profilova fotka
č. 4
Odpovědět
@markyusa03 Podle mě v 11 a 12 - šaty bez ramínek :-)
Odpovědět
Dakujem vsetkym za hodnotenia, nazory a rady, pomohlo mi to zorientovat sa v tom co chcem a na co sa zamerat :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj prosim potrebujem vasu pomoc skusala som si niekolko desiatok siat a mam pocit ze ani v jednych nevyzeram k svetu :( Som si vedoma ze nevyzeram ako modelka ale sak aspon jedny saty by na mna mohli najst no nie?? najvacsi problem mam s tym ze kaze saty su na mne skarede zo zadu su ako keby strihnute taky zlom tam je. Toto je vyber ktory sa mi celkom pozdava. 7 siat z vela prosim pomozte pacim sa vam aspon v niakych ci mam hladat dalej
Odpovědět
Profilova fotka
@puss02 Ahoj, zezadu se mi na tobě dost líbí ty s tou vlečkou (po rozkliknutí fotek druhé shora, v pravém sloupečku). Nevím, jestli ta fotka pod tím jsou ty samé zepředu, tak bych možná místo bolérka dala jen nějaký lehký šál :-)
Odpovědět
@puss02 Já bych na Tvém místě hledala dál. Podle mého názoru by šaty pro tebe měly mít vlečku, rozhodně bude tvoje silueta zezadu vypadat štíhleji, ale neměly by mít rovně střižený korzet bez ramínek, to tě jakoby zaráží do země. Buď s ramínky a nebo alespoň tvarovaný dekolt, rovný ne. Navíc ta rovná linie dekoltu upoutává pozornost na tvoje paže a působíš zbytečně širší. Líbí se mi Tvoje silueta v těch dobře zašněrovaných šatech, je hezká, ženská, souměrná.Šaty s klasickým lodičkovým výstřihem bych asi nebrala, ale ty nemáš široká ramena, mohla by sis je dovolit, jen ten lodičkový výstřih by měl mít na prsou lehce kapkový tvar, aby to zase nebyla ta přímá rozšiřující linie. Obecně se tenhle střih silnějším dívkám nedoporučuje, ale mně se na tobě líbí. To bolerko není zlé, ale hledala bych nějaké jemnější, aby nepůsobilo tak robustně, tohle je takové masivní, ale možná by tak nepůsobilo na šatek s jiným dekoltem, nebo kratší rukávek, nevím. Lehký šálek je fajn nápad, ale neviděla jsem moc reálných fotek, kde by to vypadalo dobře, většině se hrne, sune, překáží a stejně nedrží tam, kde ho chceš mít. Líbíš se mi třeba v těch šatech s ramínky za krk, ale jsou to hloupé šaty se zbytečným zdobením v pase. To zdobení ti tam přidává objem, místo aby vytvářelo nějaký krásný efekt. Představ si je bez toho a s vlečkou... mně se ta představa líbí.
Odpovědět
Profilova fotka
@puss02 ahoj, přidávám se k hellesvan, určitě ti sedí ramínko za krk a vlečka by to určitě taky rozbila, v těch šatech s vlečkou na 9. fotce máš pěknou siluetu, zkus se třeba na typ šatů podívat i ve fotoblogu uživatelky kristyn.g, ale s ramínky jich moc nezkoušela: http://www.beremese.cz/fotoblog/krist...
Odpovědět
@puss02 souhlasím s @hellesvan určitě vlečku a rozhodně ne rovný korzetový výstřih. Trochu bych něčím zakryla ramena, docela se mi líbí i ty šaty s klasickými ramínky (po rozkliknutí poslední v levém sloupečku), nebo za krk (ačkoliv jinak je nikomu nedoporučuju, tady mi celkem nevadí)...
Odpovědět
mě se na tobě líbí ty poslední
Odpovědět
Profilova fotka
@puss02 .... tiež si myslím že rovný korzet Ti nesedí, páčia sa mi na Tebe aj klasické ramienka aj okolo krku. Cez raména nejakú ľahkú štólu a budeš princezná...
Odpovědět
Profilova fotka
@puss02 Ahojík, já jsem pro ty šaty s normálními ramínky nebo za krk. Rovný korzet určitě nééé. Taky mám za krk :-) Jako ty nemám zrovna konfekční velikost (85 kg ,163 cm a prsa 5tky) a u mě klasický korzet nepřicházel v úvahu. Jestli máš ještě možnost, zkus si projít ještě nějaký salon a určitě hledej něco , kde jsou nějaká "ramínka". Jestli chceš, mrkni se ke mě do fotogalerie, jaké mám já :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mrkly byste se i na mě? Mám vše v albu.. sice už mám asi vybráno, ale zajímal by mě váš názor..
Odpovědět
Profilova fotka
hmm moc radost ste mi nespravili ja som totiz obehla 12 salonov a zozbierala len to co nevyzeralo priserne a aj tak su reakcie stale desne :( ja uz fakt neviem. Inak pocujte ked som si bola skusat saty tak mi kamosky praveze povedali ze musim mat ten dekolt rovno pretoze nejak tvarovane sa to nehodi tak ja som z toho teraz zmatena a pridavam este foto bez bolerka tych jednych siat
Odpovědět
@veru_m Určitě ty, co máš u nich napsáno "vítězné". Ty ti, dle mého, sluší nejvíc! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@puss02 Já mylsím, že tyhle šaty sou super jak s bolerkem tak bez bolerka.. Dělají ti kránou postavu..
Odpovědět
Profilova fotka
@puss02 Mně přijdou tyhle šaty moc hezké na tobě :-) Jen to bolerko se mi moc nelíbí, fakt bych byla pro dlouhý a široký šifonový šál, to budu mít i já... asi je fakt, jak píše hellesvan, že se to krčí a sjíždí, ale to si na focení pohlídáme :-) Já jsem si taky zkoušela bolerko podobné jako ty, a nelíbilo se mi to, přišla jsem si v tom mohutná... s tím šálem to bylo ono.
Odpovědět
Profilova fotka
@puss02 Popřípadě pokud chceš zakrýt jen ramena, tak si vyber hodně široký závoj.. tak to udělám já :)
Odpovědět
Profilova fotka
@puss02 A kdybys volila to bolerko rozhodně s mnohem kratsim rukavkem..
Odpovědět
Profilova fotka
@veru_m Taky jsem pro ty vítězné, padnou ti opravdu jak ulité x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@veru_m aj mne sa velmi pacia tie tvoje vitazne ale aj tie co si pisala ze sa ti zdaju moc jednouche
Odpovědět
@puss02 Ten hořejšek vypadá moc dobře, líbí se mi to na tobě, a dělají hezký pas. Ale proboha, co má být to v předu?! Proč jsou tam takhle střižený a doplněný tou "záclonovou" látkou? Její zdobení navíc vůbec nekoresponduje s výšivkou nahoře. Krom toho mě dráždí, jak je to ještě přímo uprostřed - vypadá to, jako kdyby jim nevyzbyla látka... :-( Takovéhle šaty ano - hořejšek super, vlečka super, pas super, ale vpředu ať jsou ucelené, bez jakéhokoli průstřihu. Omlouvám se za další negativní příspěvek, ale chtěla jsi vědět, co si myslíme... Takže se omlouvám, ale říkám, jak na mě působí...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?