Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Podle mě ty šaty, jak píše kajsav jsou fakt krásný, ale jak tam jsou ty "proužky" tak tě to rozšiřuje v oblasti břicha a boku (toho, ke kterému směřují ty proužky)
Odpovědět
@markketax podla 62 ;-) ale zalezi hlavne na tom ako sa v nich citis ty:-) vela stastia pri vybere :-)
Odpovědět
Za mně ty prostřední dvoje krajkové.
Odpovědět
@radkaja děkuju, mám stejný názor, jen nevim které z nich :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@markketax Mně se na tobě nejvíc líbí ty úplně první
Odpovědět
Profilova fotka
@markketax Já bych brala 62, jen se nesmíš hrbit, potom vystoupne bříško
Odpovědět
@markketax : Pokud chceš být více princezna,tak ty krajkové s tou širší sukní. :-)
Odpovědět
@radkaja ty se mi taky líbí, jen to vázání vzadu to kazí :-(
Odpovědět
@jipe jj, já si toho taky všimla, že se hrbim, hrůza! Dám si pozor
Odpovědět
@markketax konec té šněrovací mašle se může zastrčit dovnitř šatů. Zkoušeli jste to ?
Odpovědět
ne ne, nezkoušeli. Přiznám se, že fakt nevim který. Jestli ty střihem mořská víla nebo ty druhy krajkový :-S
Odpovědět
Střih mořská panna se mi vždycky moc líbila :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@markketax No ono taky vždycky na fotce to vypadá trochu jinak, než ve skutečnosti...
Odpovědět
Prosím pomozte mi vybrat šatičky. Nevím si rady.... Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@arilas Ahoj, za mě jednoznačně ty první - leoni. Jsi v nich nádherná :-) Jsou nejkrásnější provedením i ti podle mě nejlíp sedí a dělají nejhezčí postavu.
Odpovědět
Profilova fotka
@arilas To se nedivím, že nemůžeš vybrat, když ti sluší všechny :-) Za mě tedy taky Leoni, jsi v nich asi nejhezčí a já jsem úchylná na tu průhlednou látku navrch. Ale chybu neuděláš se žádnými.
Odpovědět
@romcovaklarka Moc moc děkuji :-) Právě se mi nejvíc líbí Leoni a Ashley. Oboje jsou úplně jiné... Tak pořád přemýšlím, ve kterých se tomu mýmu budu víc líbit ;-) Sedí mi dobře oboje... Jovi mi moc nesedly přes prsa, jsou na větší... Díky :-)
Odpovědět
@ptjj Jsi moc hodná, děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@arilas Nejhezčí jsou na tobě ty první Leoni:o) Přidávám se k ostatním:o)
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě první ;)
Odpovědět
Profilova fotka
a ako mam najst tie saty ? :-(
Odpovědět
mně se zase líbí ty druhé :-D u těch prvních mi přijde, že je volnější vršek - nebo to tak jen na fotce vypadá ;-)
Odpovědět
@arilas já se musím přidat. Rozhodně se mi nejvíc líbíš v těch prvních, ikdyž s tvojí postavou můžeš mít klidně jakékoliv a možná i v pytli bys vypadala jako víla. Závidím. :) Ale zpět k šatům, ty první ti skvěle sedí, ale navíc, na rozdíl od těch ostatních, vypadají strašně lehce. Působí takovým dojmem, že jsou jako peříčko, ty ostatní jsou taky krásné, ale takové mohutné, na pohled těžké.
Odpovědět
@mimik79 Mám je v albu ;-)
Odpovědět
@arilas @mimik79 možná je nevidíš, protože nejsi tady na beremese přihlášená. měla jsem stejný problém, když jsem chtěla vidět album nevěsty ze slovenského webu a nenapadlo mě, že se tam musím znovu přihlašovat. Jdi na přihlášení, pak se ti snad ukážou. :)
Odpovědět
@hellesvan Děkuji, až se červenám =-) :-N Já právě myslela, že se každému budou nejvíc líbit ty poslední, jsem fakt překvapená z reakcí. Děkuji moc :-)
Odpovědět
@arilas ty poslední se mi líbí zepředu ;-) ale zezadu je ta vlečka divná - ta látka na prcině ;-) budeš moc krásná nevěsta x-)
Odpovědět
@arilas není zač, je to pravda. Jo a ještě: Když ti bude jen trošku foukat vítr, ty první by v něm krásně mohly vlát a to je pak na fotkách ta největší nádhera. ;)
Odpovědět
Profilova fotka
mne sa najviac pacia tie prve
Odpovědět
@arilas Jednoznačně první šaty.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?