Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
Schválně jsem si nepřečetla názory holek, koukla jsem na šatky do alba a jdu psát, že jednoznačně první - Leoni a koukám, že nejsem sama :-) Strašně ti sluší a máš úchvatnou postavu !! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
už jsem ti to psala i do alba. LEONI.
Odpovědět
Děkuji všem :-) Moc jste mi ulehčily rozhodování ;-) :-) :-) :-)
Odpovědět
@arilas Opravdu neváhej, v Leoni budeš krásná!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@arilas Já taky hlasuju pro Leoni, jsou to nádherné šaty a krásně ti sedí x-) ;-) ovšem zahlédla jsem v diskuzi že si chceš nechat ušít padělek v Číně, takže počítej s tím že přesně takto vypadat a sedět určitě nebudou :-| Maggie Sottero je známá svými luxusními a pevnými korzety a z Číny ty korzety jsou o ničem, to ti asi i holky v diskuzi potvrdí...
Odpovědět
Profilova fotka
@arilas, Leoni sú krásne-hlasujem :), ale Tebe sadnú všetky :)
Odpovědět
Já vím, že možná úplně přesně ne, ale fotky od ostatních holek, co si u Zima nechaly šít šaty, mě přesvědčily. Já bych zase měla problém si tyto šaty půjčit. Už při oblékání z nich vypadlo na zem pár kamínků!! Navíc celé vypadaly dost "ušmudlaně", hl. ten vrch byl takový nažloutlý - asi to moc často nedávali čistit, kvůli těm kamínkům anebo nevím :-| :-( Další salón s šaty od MS je už hoodně daleko. No ale stejně pro mě představa, že mám na sobě šaty, co už mělo přede mnou x nevěst není zrovna to pravé ořechové. Ale to je jen můj názor, já chápu, že ostatní nevěsty si rády šaty vyzkouší a pak půjčí a mají jisté v čem půjdou a žádné starosti :-) Ale já chci šaty nové, čisté a celé jenom pro mě :-) Tak uvidíme.... A díky
Odpovědět
@arilas Leda je ušít v Čr, ale vyšlo by tě to dráž než v Číně.
Odpovědět
Já vím. Ale bohužel finanční rozpočet by mi to nedovolil. :-( To víš, že bych radši chodila na zkoušky ;-)
Odpovědět
A kolik si tak představuješ? Koukni na Madoru, většina jejich šatů není dražší než 8 tis a ušijí cokoliv podle obrázku. Nechci se sem cpát s Madorou, ale jen abys o tom věděla a mohla si vybrat.
Odpovědět
@aimirin Jenže v diskuzi o Madoře slečna napsala,že jí nechtěli ušít šaty podle jejího návrhu ,že jí max. udělají jen nějaké úpravy na šatech z jejich nabídky. :-|
Odpovědět
@arilas a co e-legance? jenom nevim, jak je to tam se zkouskami...
Odpovědět
Článek se načítá
@radkaja Vím, že to nechce někdy dělat paní z Linie, protože primárně navrhuje šaty, ale s Madorou jsem v tomto směru neměla nejmenší potíže. Přesto, že si u nich šít nenechám, musím napsat, že jednání bylo perfektní.
Odpovědět
mozte mi poradit, ktore saty z mojho prveho albumu na mne vyzeraju najlepsie?..mne sa paradoxne v skutocnosti pacili na mne presne v opacnom poradi ako na fotkach :)dakujem vopred za nazory..
Odpovědět
Profilova fotka
@bubblinkka ty druhé jsou asi nejlepší (ale jestli jsou ti volné, tak nevím). Každopádně mě žádné nenadchly, ještě bych něco vyzkoušela..
Odpovědět
@bubblinkka foto 3 ;-)
Odpovědět
dakujem za nazory a hodnotenie, cez vikend este pridam par fotiek..:)
Odpovědět
Profilova fotka
@bubblinkka Já jsem se koukla až teď :-) ale líbí se mi na tobě nejvíc č. 2 - pokud by ti je teda zúžili, když píšeš, že ti byly volné.
Odpovědět
@romcovaklarka : dakujem :)
Odpovědět
@bubblinkka mne sa na tebe pacia urcite tie posledne pripadne tretie, prve dve sa mi velmi nepacia
Odpovědět
@nielly : este sa chystam nejake vyskusat,aj ked vlastne ani neviem aky styl este vyskusat..v satach bez ramienok sa necitim velmi dobre..:(
Odpovědět
@bubblinkka První (kdyby neměly to ramínko) nebo třetí (možná lépe zavázat, připadá mi, že ten vršek nesedí úplně dobře, ale jsou překrásné).
Odpovědět
@bubblinkka Za mě ty druhé (Hamlet). Ale taky bych ještě možná zkusila nějaké další, protože třeba ty třetí a poslední mi na tobě taky nepřijdou špatné, prostě všechny jsou tak nějak OK,ale ani jedny, že bych si řekla Wau..A určitě to není tebou, protože postavu máš krásnou.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte Muzu si taky nechat poradit? Zatim jsem obehla jen 2 salony a nejaky tip uz mam, ale jeste asi budu pokracovat. Moc diky
Odpovědět
Ahoj, jaké sis nakonec vybrala? :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte Muzu si taky nechat poradit? Zatim jsem obehla jen 2 salony a nejaky tip uz mam, ale jeste asi budu pokracovat. Moc diky
Odpovědět
@markyusa03 Za mě ty s úzkými ramínky za krk. Dělají ti krásný dekolt a máš v nich hezkou postavičku :-) Široká ramínka určitě ne, máš úzká ramena a s nimi se ti ta ramena úplně ztratí. A úplně bez ramínek ti zase nedělají vůbec žádný dekolt, což je škoda, když máš do výstřihu co dát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@punk diky, jen korzet bez raminek po zkouseni uz nechci, budu urcite shanet neco s raminky :-) i se mi to víc libi... jeste musim obehnout par salonu
Odpovědět
@markyusa03 Tak hodně štěstí! :-)
Odpovědět
@markyusa03 mně se moc líbíš v těch třeřích s úzkými ramínky za krk. je škoda, že ty ramínka nejsou domyšlenější, delší a zdobená by i na zádech působily jako "šperk". Ty ostatní s ramínky mi připadají všechny, že jsou Ti zbytečně velké.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?