Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
@scvrcek díky za vyjádření.Snad budu ve finále žena s velkým Ž :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě si ale skoč někam do salónu a vyzkoušej něco podobnýho. Nechci bejt pesimistická, ale na obrázku vypadaj VŠECHNY šaty nádherně a hlavně jinak než ve skutečnosti...
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Díky za názor,já právě holá ramena nemám ráda,moc se mi to na fotkách ani v reálu nelíbí,ale každý jsme jiný,že jo :-)
Odpovědět
@radmarus můžu se zeptat na kolik tě vyšlo půjčovný při dvou obřadech?Měli jste nádhernou svatbu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky! ;-) Půjčovný mě vyšlo na 14 500 Kč (půjčovný šatů bylo 8 500 Kč a k tomu mně přičetli ještě další polovinu půjčovnýho na druhou svatbu).
Odpovědět
Profilova fotka
:)) ja som vyberala take saty s ramienkami(kvoli malym prsiam,mam divny hrudnik :) ) zn pronovias,la sposa a tak, asi takych 5 siat sa mi moc lubilo a nakoniec v salone mi ani vobec nesedeli,nejak boli na mne divne a to som vysoka a postava tak akurat. Tak mi predavacky davali ostatne bez ramienok ktore som ani nemala vopred vybrane a sedeli mi najlepsie :)) takze nestaci len vyberat podla obrazka,treba aj vyskusat.
Odpovědět
Ahojte baby, posledný raz vás prosím o radu - v albume "ktoré šaty z týchto dvoch" mi prosím napíšte, ktoré by ste mi z nich vybrali. Oboje mám rezervované a neviem sa rozhodnúť. Kvalita fotiek je nič moc, v skutočnosti sú tie šaty oooooveľa krajšie :-) Pls, pomôžte mi sa rozhodnúť. Ďakujem moc všetkým ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kast ty druhé se mi na tobě líbí víc.
Odpovědět
@kast aaa, takze nakoniec si predsa este len skusala... :-) tie druhe bez bolerka
Odpovědět
@meindzi Hej, našla som salón kde majú otvorené do ôsmej, čo som stíhala aj po práci, takže som tam mohla zbehnúť :-D No, vidím, že zase sa nebudem vedieť rozhodnúť, lebo tu mi píšete že druhé, moje okolie zase že prvé :-D
Odpovědět
@kast je to vsetko len o pocite...oboje su krasne, zalezi naozaj na tom, ako sa v nich citis...ja som mala na sebe asi 100 siat a podobne, ako mas ty, boli favoritky ked som ich mala na sebe, rozdiel medzi "mojimi" a "tvojimi" je naozaj len minimalny...a ked som videla fotky, tak to nebolo ono...naozaj zalezi len na tebe a na pocite...ale tie druhe mi pridu luxusnejsie...a naozaj ti pristanu :-)
Odpovědět
@meindzi práve ma štve, že sú tie fotky také nekvalitné. Tie prvé mali takú zvláštnu farbu - že diamantová biela. Akože naživo vyzerali úplne super. Len na tých fotkách to moc nevidno :-( Tak som z toho teraz zmätená, lebo na živo sa mi viac na sebe asi páčili tie prvé, na fotkách tie druhé, tak teraz neviem.
Odpovědět
Článek se načítá
@kast aj tak je rozhodnutie na tebe ;-) tak tam skus skocit este raz a urob si este fotky a rozhodnes sa podla nich...proste mne pride, ze tie druhe ti idu lepsie...inak, tieto saty su ovela lepsi vyber ako ta prva várka, co si skusala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud už vybíráš finální z těchto dvou, tak rozhodně ty druhé. Na těch prvních na třetí fotce se mi zdá, že ti úplně nesedí přes prsa (jakoby dělaly "špičky"), což ale může být jen fotkou. Ty druhé jsou ale hezčí a sedí ti, podle mě, mnohem víc.
Odpovědět
Profilova fotka
@kast Ahoj, mně určitě v těch druhých. Ty první mi připadají, že mají buď divný vršek, nevo ti přes prsa úplně nesedí.
Odpovědět
@zmrz_lina oni majú zvláštny vršok - nie špicaté prsia, majú tam ako keby takého motýľa. Keď pozrieš stránku salónu Mia Sposa v Bratislave, tak tam sú od Blue by Enzoani č. 8, mrkni na to, tam uvidíš viac detajl toho vršku...
Odpovědět
@meindzi Asi máš pravdu, pôjdem tam asi ešte zajtra po práci (len dúfam, že mi do vtedy nezavolajú, že majú záujemcu o niektoré z nich...), pôjdem zase s inou kamoškou a nejak sa už musím rozhodnúť :-D Naozaj ma štve to, že v skutočnosti vyzerali podľa mňa lepšie tie prvé, no na fotke tie druhé...
Odpovědět
Profilova fotka
kast - Aha. Na fotce to působí špičatě, jakoby ti ten vršek neseděl...
Odpovědět
Profilova fotka
@kast já jsem taky pro ty druhé @meindzi ty jsi mi ale divná nevěsta :-) jednou píšeš slovensky a jednou česky, v info o tobě je, že svatba už byla a přitom ji v diskusích plánuješ :-D
Odpovědět
@ptjj takze: jsem slovenka, ale ziju v cechach...tak proto pisu jednou tak a jednou tak...ja si ani neuvedomim, jak pisu...kdyz odpovidam slovence, pisu slovensky, kdyz ceske, tak cesky...a co se svatby tyce, tak to mam v nejakem albumu napsany, ze bychom radi cirkevni obrad...staci takove vysvetleni? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@meindzi aha, tak uz je to jasnejsi :-) neber to, prosim, jako utok, jen me to proste zajimalo, o tom cirkevnim obradu jsem nevedela, myslela jsem, ze jste treba dve holky prihlasene na jeden nick, tak jsem tomu chtela prijit na kloub ;-)
Odpovědět
@ptjj ne, neberu...rozumim, ze se nekdy lide divi :-)
Odpovědět
Ahoj holky, potřebovala bych poradit. Které šaty bych si měla zamluvit? Zajímají mě vaše názory. Mám je albu ;-) díky
Odpovědět
Profilova fotka
foto č. 62 a 66. Ale u těch 62 si nejsem moc jistá, jak je to focené z boku, tak to trochu vypadá, že tě rozšiřují... Ale to může být i úhlem ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@markketax Mě se nejvíce líbí šaty na fotce 60+61 jsou decentně zdobené a jsou opravdu krásné a sluší Ti ;-) foto 62+63 taky nejsou špatné ale jsou už dost zdobené, záleží v čem se lépe cítíš ;-)
Odpovědět
@kajsav Mně se líbí na tobě 64 a taky ty úplně první obrázky )to nevím, zda je více šatů nebo jen jedny) Nebrala bych styl mořská panna, myslím, že zkracuje..a ani ten střižený pod boky, zkracuje a rozšiřuje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@markketax Mně se nejvíc líbí ty na fotce 64.
Odpovědět
@aimirin To, že zkracuje právě potřebuju, přítel je menší :-D
Odpovědět
@romcovaklarka neměla jsem je zapnutý, byly připravený pro nějakou nevěstu a byly strašně zabraný :-)
Odpovědět
Je zajímavý, že ve skutečnosti mě ty saténový hodně rozšiřujou a ty krajkový vypadaj úžasně. Dokonce i ta pani říkala, že rozhodně krajkový. Tak nevim, co člověk, to jinej názor. :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?