Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
Mně asi ty druhý, jsou zajímavější.
Odpovědět
Profilova fotka
@chocolate22 Ahojky, ano, pro jistotu =)... stejně jsem z toho celkem zmatena, které bych si měla vybrat =) nevím zda jsi je viděla? Snad jen jedny mi vyhovují co se týče délky vlečky, tíhy šatů - že jsou lehoučké, abych celý den vydržela.. akorát nevím zda nejsou moc jemné.. zkoušela jsem si jedny extravagantní (bohužel mi v tom salonu nedovolili fotit, což nechápu o co jim jde).. takže nic.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ty druhé rozhodně! ;-)
Odpovědět
@rennyes já teda nevím kde jsi zkoušela, ale faktem je,že v Brně s tím problém nemají,ale v Ostravě jsem nemohla fotit ani v jednom salonu, jen pokud zarezervuji...tak mi to bylo řečeno všude a to je velká škoda, neb jsem doma fotky prohlížela a rekapitulovala....no stejně jsem zatím nic vevybrala. Nestihla jsem tvé šaty vzhlédnout, nevadí, určitě vybereš i beze mne:))))) mimochodem hezký příběh seznámení.
Odpovědět
Profilova fotka
@chocolate22 V centru Ostravy.. ve třech salonech, v prvním mi dovolili, v paris vubec a ve třetim taky vubec, ale tam jsem si již rezervovala šaty, tak mi dovolili potom no.. tak jsem si nakonec znovu všecky vyzkoušela, protože můžu měnit.. jen nevím no.. vybrala jsem nakonec tyto.. viz. album =) zase to smažu.. ale nevím.. chtěla jsem nějaké extravagantnější, to bylo jen v paris.. ale myslím, že tyhle zásady jsou i chybou salonu, protože ja se dokažu rozhodnout podle poradců a pak hlavně podle fotek ... a taky podle pocitu =) tihy, delky vlečky, co mi jak vyhovuje.... no a když mi někde nedovoli se vyfotit, tak to automaticky pada, protože se nedokažu rozhodnout, jak to nevidim... http://www.beremese.cz/fotoblog/renny...
Odpovědět
@rennyes myslím,že jsi vybrala dobře, sluší ti prodloužený pas a pak dole jsou řasené to tomu dodá glanc. Pravda žádná extravagance to není, ale to víš představy a realita se mnohdy nesnoubí. V tom salonu mají fůry šatů ,tak kdyby něco tak je můžeš ještě změnit, já jsem taky nerozhodná neb pořád jaksi šaty nemám...a vůbec mi nevadí,že čas letí....tak uvidíme co nakonec vymyslím.
Odpovědět
@rennyes : jsou to moc krásné šaty ,moc ti sluší.
Odpovědět
Profilova fotka
@chocolate22 Děkuji =) Tak uvidíme.. ale myslím, že už je měnit nebudu... vlastně mi vše vyhovuje.. až na tu extravaganci 8-) která není...
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja Děkuji =)
Odpovědět
@rennyes nelámala by jsem jsi s tím hlavu, extravagantní jsi dost a to stačí... ;-)
Odpovědět
Cože? Oni někde zakazují nafotit zkoušené šaty? To je teda psycho. jak mám potom vědět jak v těch šatech vlastně vypadám? Na fotky kouká člověk realističtěji-zrcadlo "zkresluje". @rennyes Já myslím, že pěkný:-) Sluší.
Odpovědět
Profilova fotka
@parajan No já v havl. brodě taky nemohla fotit. Prdel světa (moje rodná hrouda) šaty nic moc a fotit se nesmí. Nechápu.
Odpovědět
Článek se načítá
@kucirlib no já si právě myslela že to je automaticky, že si je člověk vyfotí-pak aspoň můžeš v klidu porovnat atd...Ještě jsem zkoušet nebyla-na to je zbytečně moc brzy, takže o tom nic nevím. A tohle mě dostalo:) Uf:-/
Odpovědět
Profilova fotka
@parajan No mně taky. Jinak v Praze jsem s focením problém neměla. V Jihlavě zase nebylo moc co fotit. :-D
Odpovědět
@lusss ja by som volila skor tie prve ... aj druhe su krasne, no nevytvaruju ti tak dobre postavu ako tie prve, dokonca sa mi zda, ze ti pridavaju kila (dojem z fotky), na druhej strane saty z prvek fotky ta zostihluju a predlzuju postavu ... skoda, ze nie je viac fotiek z viacerych stran ... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tež jsem myslela, že to je jasné, že se chci na sebe podívat na fotce, tak jsem vytáhla foťák a hned prodavačky reagovaly, že vůbec.. tenhle přístup se mi fakt nelíbí.. jen v jednom mi dovolili, ale jen dvoje vyfotit ]-( byla jsem fakt naštvaná, člověk jich třeba deset zkusí, ale po třech si už nepamatuje jak v tom zrcadle vypadal v těch prvních :-|
Odpovědět
@rennyes inak dobre vyzeras v tych satickach :-) .. a extravagantna moze byt kyticka, licenie, ale aj uces :-) ...
Odpovědět
Profilova fotka
@lusss Mně se víc líbíš v těch druhých, krásně ti zdůrazňují postavu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@lusss rozhodne tie prvéééé :) absolutne krásne
Odpovědět
@lusss Sluší ti oboje, ale s tvojí postavou si můžeš dovolit druhé šaty, které jsou krásné a neobyčejné.
Odpovědět
Holky děkuju Vám mockrát za názory, já mám momentálně zamluveny ty první, ale pořád váhám. Je pravda, že v těch druhých vypadám víc žensky. Teď se jenom rozhodnout, jak bych chtěla v ten den D vypadat. Jinak oboje šaty se bezvadně nosily... no uvidíme :-D
Odpovědět
@parajan nene mě nedovolili v Ostravě ani v jednom salonu....taky nechápu, když jsi je budu chtít nechat ušít stáhnu si fotku z netu....
Odpovědět
Profilova fotka
lusss, taky se mi více líbi ty druhé, jsou zajímavejší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
luss: Druhé! Moc hezké!!!
Odpovědět
Ahojte prosí poradte neviem si vybrať medzi dvoma šatami obidve sú mi veľké ale objednala by som si menšie ďakujem :-D :-D
Odpovědět
@betty26 ty první :-)
Odpovědět
za mě také první
Odpovědět
Profilova fotka
@betty26 těžko říct, ty první ti sednou, ale přijde mi, že jsou oproti těm druhým obyčejné... ty druhé mají netypické to ramínko, ale zase se mi nelíbí tvar té rozšířené sukně... spíš bych se klonila k těm prvním
Odpovědět
Profilova fotka
Kde všichni vidíte ty šaty betty26? Já na jejím profilu nic nevidím:o)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?