Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib jak už jsem psala v komentářích - Adina 8 nebo Adina 9, v nich máš krásnou postavu:o)
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib tak mě se na tobě nejvíce líbí adina 8 a adina 9 -- máš v nich úžasnou postavu ,,,
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib Tak mně se absolutně nejvíc líbíš v šatech na fotce č. 7. Pokud se ti zdály moc použité, neměli by je jinde v lepším stavu? Jsou krásné, netuctové a bezvadně ti sedí. Pokud se ti nezdají, pak pro mě další nejhezčí (ale s odstupem ;-)) jsou na fotce č. 5, taky moc sluší, dělají hezkou postavu, ale už mi nepřijdou tolik originální. Nebrala bych šaty, kde je úzký vršek a sukně se začne rozšiřovat až od boků - dělají tě malou (aspoň na fotkách).
Odpovědět
@kucirlib no podla mna bud andelske 4, alebo adina 8 ... trafila som sa?
Odpovědět
Profilova fotka
@denybobo Adina 8 ;-) zítra tam letím, snad budou ještě volné ;-)
Odpovědět
@kucirlib budes v nich vyzerat uzasne :-)
Odpovědět
su naaadherne, sedeli ti podla fotky najlepsie zo vsetkych, budes v nich krasna :-)
Odpovědět
Ahojky, mohli by ste prosím mrknúť môj album a povedať mi, v ktorých šatách sa vám najviac páčim? Mám celkom dosť dilemu :-N Ďakujem pekne za všetky komenty :-)
Odpovědět
@kast ja som ti napisala svoje nazory do albumu :D
Odpovědět
@mishita2401 ďakujem pekne za tip :) Každý dáva niečo iné, toho som sa bála :-N
Odpovědět
@kast ahoj...smiem sa spytat, kolko merias? ;-) asi divna otazka, ale mne pride, ze v tych satach so sirokou suknou vyzeras taka utapena, proste ze ta uzemnuju... ;-) tie saty Justin Alexander 8196 som mala na sebe tiez...tie "tvoje" mali biely tyl/sifon - neviem, co to bolo :-D ? Tie "moje" boli kremove a na fotkach, co som si urobila zo skusania, to vobec nevyzeralo dobre, vyzeralo to ako zasednute :-D
Odpovědět
@kast mne sa najviac pacis v tych na siestej fotke :-) tie ti velmi sedia 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
@kast :Možná se ještě koukni do jiných salonů ,ať máš lepší a větší výběr. ;-)
Odpovědět
@meindzi Mám 162 cm. Neviem teraz ktoré šaty presne myslíš, môžeš upresniť? Díky. Nepamätám si ich názvy a nejaké čísla už vôbec nie :-D
Odpovědět
@radkaja Bohužiaľ nemám čas obiehať milión salónov, aj tak by som vždy všade našla nejaké, čo by som mala pocit že sú lepšie a to asi nemá vyľký zmysel...
Odpovědět
@kast Ja mam o 15cm viac a mne prislo, ze ma taky typ siat uzemnuje ;-) ...myslela som tie na fotke č.6 :-D ze keby si si ich nahodou vybrala, tak aby si si na to dala pozor...a tiez si myslim, ze by to asi chcelo este skusit 2-3 typy inych siat...tieto mi skoro vsetky pridu rovnake, resp. podobne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nemyslím to nijak zle, ale hledala bych dál. Podle mě ti neseděly ani jedny šaty tak, jak by mohly.
Odpovědět
@meindzi no, je pravda, že som všetky šaty skúšala bosá... Neviem, práve tie č. 6 mi prišli v pohode, teda že neboli ani zďaleka také široké ako ostatné. A na fotke mi sú dlhé, to tiež urobí svoje... Mne sa páčili také, čo majú predĺžený úzky strih tak do pol zadka a potom sú mierne rozšírené, ale práve tie mi skracovali nohy a predlžovali trup. Bolo mi povedané, že tie sú robené na vysokú postavu a ja som v nich bola ako had :-N proste krátke nohy... skúšala som také troje na svadobnom veľtrhu a boli nenormálne ťažké.
Odpovědět
@zmrz_lina No, to môže byť aj tým, že každá máme iný vkus ;-) Skúšala som aj iné (nie sú tu), ale skracovali mi nohy a boli neskutočne ťažké...
Odpovědět
@kast Mně se z těch co máš v albu nejvíc líbíš ve 46/47. Jediné co mi přijde, že je máš málo utažené, že jsi ve skutečnosti štíhlejší než tě dělají ty šaty, ale to bymělo jít snadno změnit tou šněrovačkou. Jsou krásné.
Odpovědět
@hellesvan To sú ktoré? Netuším, ktoré máš na mysli :-N
Odpovědět
@kast listovala jsem tvým albem a je to fotka 46 zepředu a 47 zezadu. Píšeš pod nimi, že jsou ti dlouhé.
Odpovědět
Profilova fotka
I s ohlédnutím od toho, že mně se líbí jiné typy šatů, si myslím, že ani jedny z těch, co jsi měla na sobě nebyly "hypersuperúchvatné" (prostě takové, ze kterých bych sedla na zadek - a podle toho jak píšeš, tak ani ty jsi takový pocit ani z jedněch neměla). Proto bych ještě fakt zkusila jiné, v těchto mi připadáš trochu jak v pytli. Podle fotky jsi hubená, ale tyhle šaty ti přidávají tak 20 kilo (hl v oblasti břicha a zadku) - tomuto se vymykaly jen ty jednoduché. Pokud už bys teda chtěla vybírat jen z těchto, tak bych vybrala ty (foto č. 42, jak máš na hlavě i tu korunku).
Odpovědět
Profilova fotka
kast, ja jsem toho tiež poskoušela a vím čim prechádzaš. Myslím, že v nekterých šatách si stratená(alebo utopená) ale mne sa páčiš v 11-nástkach . Robia ti pekný vršek ;-) . Možná by som ešte hledala :-) .
Odpovědět
@kast ja neviem, proste mi pride, ze s tvojou postavou si mozes dovolit viac...ze v tych typoch siat-siroka sukna-moc nevyniknes...ramienka za krk a trochu ina silueta by ti mozno sli lepsie... od pasa jemne do A-cka... len tak par linkov, co som v rychlosti nasla :-) http://www.e-elegance.cz/108-svatebni... http://www.maggiesottero.com/dress.as... http://www.maggiesottero.com/dress.as... http://www.sharonbridal.com/pronovias... tot moj nazor :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kast mne sa najviac pacis v tých kde si si zabudla dat dolu ramienka - tvoje dalšie favoritky, ale doporučujem si obut vysokanske topanky, aby si bola trošku vyššia, lebo ta sukna je velka a opticky ta to zmenšuje :-D ale su krasne, a pekne ti sadli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
meindzi - ty od maggie sottero s těmi zvláštně řešenými vršky jsou krásné. Myslím, že na kast by vynikly mnohem víc, než klasický rovný korzetový vršek. Jinak já sama mám 156 cm, takže i to je jeden z důvodů, proč nevybírám tento typ šatů - prostě v nich vypadám i přes svoji hubenou postavu (48 kg) blbě.
Odpovědět
@zmrz_lina ja si taky myslim, ze rovny vrsek ji usekne a vypada nizsi, nez je...ja mam zas opacny problem, co se vysky tyce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@meindzi - obojí má svoje plus a minus no :) já sem taky kdysi snila o sukni, s níž pomalu neprojdu dveřma, ale díky jedné svatbě, kde jsem ve 12 měla šaty se spodničkou s těma kovovýma obručema (hrůza děs, v tom se nedalo pořádně hýbat, tancovat :(), tanečním, maturitnímu plesu atp. už vím, jaký přibližně typ šatů mi sedí a podle toho budu taky vybírat.
Odpovědět
@zmrz_lina siroky sukne a la slehacka mi az tak nevadi, nejsem z nich nadsena, ale pohoda...ale mela jsem na sobe asi 100 svat.satu, nikdy jindy jsem zadne podobne saty nemela, takze jsem zkousela a zkousela a zkousela... :-) a zjistila jsem, ze v slehackach vypadam jako obrovity dort, takze taky volim neco jemnejsiho a ne tak moc objemniho :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?