Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
...za mě hned ty první, je to nejhezčí barva ;-)
Odpovědět
diky, co tie lososove na 12 fotke, budeme mat aj vyzdobu do takej farby..
Odpovědět
Profilova fotka
gracy ja uplne mimo tip, tie sedo/cierne. :-D tiez som ich skusala, su kraaaasne x-)
Odpovědět
Profilova fotka
suhlasim s Katussskou.. tie sede su krasne!
Odpovědět
Šaty jsou všechny hezké, ale přiznám se, že si je vůůůbec nedovedu představit jako popůlnočky. Večer budu ráda, když si sundám boháté dlouhé svatební a skočím do něčeho pohodlného a ne do podobných šatů jen v jiné barvě... Jinak foto 12 a 13.
Odpovědět
Boli krasne :-) vsetky by som povedala, len najlepsie mi robili postavu tie lososove tie tortickovske :-p
Odpovědět
Profilova fotka
...je fakt, že já bych taky asi volila nějaké kratší, pohodlnější...jinak ty černé jsou hezké ale na svatbu bych volila veselejší barvy :-)
Odpovědět
no neviem aj by som chcela ladit k vyzdobe oranzovej ako myslienka je taka :-D aj tak si ich obleciem po pol noci a budem v nich co take 4 hodiny mozno, hlavne ide o fotenie sa v tych satach asi :-D
Odpovědět
ale nazor druhych ma zaujima...hlavne v ktorych mam najlepsiu postavu :-D
Odpovědět
Ty tmavé šedé ti moc sluší, jsou elegantní. Ale barva je trochu smutná, i když šik.
Odpovědět
Pokud ti jde o to, jakou máš v šatech postavu, tak hned vyřaď šaty na fotce 14 - dělají ti bříško ;-)
Odpovědět
Ahoj Gracy- já nevím... Můj upřímný názor je, že podobné šaty se jako popůlnočky nehodí a já bych si je určitě nevzala. Podle mně se hodí báječně na ples a pak bych volila ty tmavé- ty jsou moc pěkné. Na popůlnočky bych volila nějaké krátké, třeba i sexy, ale elegantní- popůlnočky mají význam, že se ze svatebních šatů převlíkneš do šatů, ve kterých budeš vypadat jako novopečená mladá paní. Ty šaty co máš v albu jsou stejné jako svatební, jen v jiné barvě.... Ale jak se rozhodneš, záleží na Tobě x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Co sa hodi a co nie, kto to aj vymyslel to prezliekanie :-D budem mat tie lososove lebo sa mi hodia k farbe svadby, koniec koncov Vam ale dakujem za nazory ;-)
Odpovědět
gracy 6- To víš že jo, je to Tvoje svatba a udělej si to podle svého vkusu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
...jj každý má jiný vkus ;-) já si svých nádherných svatebních šatiček chci užít co to dá, takže žádné převlíkání neplánuju a nemusím tak řešit druhé šaty ;-)
Odpovědět
kajsav no ved, aspon mi nebude luto ze sa musim prezliect z tych krasnych svadobnych :-D lebo aj druhe su krasne
Odpovědět
Profilova fotka
...no to je pravda, ale nějaké pěkné šatičky si můžeš oblíct kdykoliv na nějakou fajn příležitost, ale svatební si člověk jen tak neobleče ;-)
Odpovědět
Kajsav: Jojo, já se na ty moje taky těším a nebudu se v žádném případě převlékat. Pěkně si to užiju a svleču je až za rána bílého:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja taky planuju v satech vydrzet dokud to pujde :-D A jestli uz to nepujde, pujdu do nece :-D ho pohodlneho. Jinak me z nich nikdo nedostane!
Odpovědět
Profilova fotka
petra984: moje řeč ;-) až do rána a pak Ti je svleče manžel :-D
Odpovědět
a pak padnem na hubu od unavy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: já jsem si taky vybírala takové šaty, abych tíhou neumřela hned po obřadu, takže tomu fakt věřím že vydržím do konce ;-)
Odpovědět
Kajsav, Nuuna- holčiny, my se pravidelně potkáváme napříč diskusemi:-) Já to vidím, že v těch šatech zůstanu, dokud neodpadnu únavou, jen doufám, že mi je bude přes hlavu rvát můj nastávající manžel... abych pak samou únavou nezjistila, že si na mně brousí zuby jiný štramák :-D Jen doufám, že mi ty šaty půjdou z toho spoceného těla dobře sundat- přítel nemá trpělivost... Mám obavy, aby mi je nerval přes hlavu a pak neřekl, že se na to může vykašlat, kdo to šněrování tak blbě utáhl a jestli si nechci jenom zvednout sukni- je to takový šprýmař...Jak ho znám, tak by dodal, že jsem v těch šatech stejně chtěla zůstat dlouho, tak ať se v nich i vyspím a ráno mně někdo svlékne :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
...no tak to mi přítel říkal něco podobného, že když to půjčení šatů stojí tolik peněz, takže bych v nich měla i spát :-D no já to vidím tak, že se odšněrujou šaty úplně a svlíknu je spodem a hotovo ;-)
Odpovědět
Kajsav :-D Myslím, že bude ještě srandy kopec:-) Holky, já teda nevím, ale s nějakou svatební nocí si nedělám iluze- já budu určitě utahaná jako blázen a jestli se na mně bude někdo mačkat a bude po mně ve 4 ráno manžel něco chtít, tak asi poprvé začnu s manželskou výmluvou- dneska ne miláčku, bolí mně hlava :-N Já jak jsem ospalá, ta jsem hrozně nevrlá ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ja to vidim na svatebni rano, ale svatebni noc mam jasnou, budeme spat jak zabiti :-D Navic uz se vidim, jak budu z toho korzetu cela "zmuchlana", radost pohledet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petra984: no taky si nedělám iluze, jestli budeme pařit až do ranních hodin, tak to taky nevidím :-D ale uvidíme no, necháme se překvapit ;-) já bych ráda dala nějaký relax, budeme mít v apartmá obří výřivou vanu, takže se těším :-D
Odpovědět
Juj, do vířivky bych hupsla taky a možná bych se i probudila a navnadila :-D Nuuno, ty máš pravdu- až se vybalím z toho korzetu, budu taky zmuchlaná- určitě budu vypadat jak když mám těžké strie a celulitidu v nejhorším smrtelném stadiu, takže při svlékání zhasnu a dokud se mi ty varhánky nenarovnají, tak žádné milostné jiskření nebude :-D :-D
Odpovědět
ahojte, ak sa mozem pripojit... paci sa mi nazor, ze zostanete v satach pokial vydrzite.. to je super 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?