Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
Jasně že se můžeš připojit. Já se něchto diskusích hrozně nasměju :-D Já si říkám, že svatební šaty budu mít snad jen jednou, drahý byly jako blázen, tak v nich budu, dokud mi ten korzet nerozdrtí hrudník :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petra: jestli rozdrti, tak uz si je ani nesundavej! :-D
Odpovědět
No jo, ale vzhledem k tomu, že platím 3000 za jeden den... když si spočítám, kolik by to stálo do konce života, tak se bojím, že snoubenec tu svatbu raději odřekne :-D Holky, koupily jste si něco pěkného na svatební noc?
Odpovědět
Profilova fotka
petra: ahaaa, no ja je mam doma koupeny, tak sundavat nemusim :-D Na svatebni noc nic koupeneho jeste nemam, ale mam doma uz dyl takovou hezkou krajkovou soupravu, kremovou, prusvitnou, jen jako vanek :-D Tak ta to kdyztak jisti...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, áno, kúpila som si na svadobnú noc košieľku, len neviem, či v nej nebudem len spať, doslova :-D Lebo všetky moje vydaté kamarátky sa tvária, že čo by si ty ešte prosím ťa chcela. No chcela :-D veď uvidíme ;-)
Odpovědět
nuuna- já jsem koukala do Tvého alba- moc Vám to s přítelem sluší a těším se na Vaše svatební fotky ;-) Já jsem si taky koupila košilku těsně pod zadek, jak říkáš, lehkou jako vánek a když jsem jí doma příteli ukázala a řekla, že si jí vezmu až na svatební noc, tak se mně zeptal, proč jsem si k tomu nekoupila i kalhotky, že je všechno vidět :-D Tak jsem mu vysvětlila, že po svatbě už můžu běhat takhle hambatá (ačkoliv tak běhám už teď). Jeden by si podle těch jeho řečí myslel, že se rozvádíme a ne bereme :-o :-D Juska: :-N Uvidíš, já to vidím taky tak, že padnu jak podťatá a nebude nic, ale chtěla bych :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petra: jeee, diky moc :-) (Ale priznam se, ze na fotky jsem taky natesena jak slepice na flus, bude nas fotit Zuzka Sch. :-D ). No ja k tomu mam takovy kalhotky, ze skoro ani nejsou videt, predni dil je sice vysivany, tak neco zakryje, ale zadni dil je jen lehoucka sitka, takze je videt uuuplne vse :-N :-D
Odpovědět
Manžel až Tě uvidí, tak se zblázní- to bude radosti na Starém Bělidle :-D Navrhuji uzavřít sázku, jak dlouho Ti ty kalhotky zůstanou :-D :-D zrovna včera jsem na stránky Zuzany Scharf Koukala a fotí úúúúžasně.
Odpovědět
Profilova fotka
petra: jenze on uz me v tom videl, i kdyz uz je to dlooouho :-D
Odpovědět
Tak v tom případě sázku neuzavírám, jelikož už sama dobře víš, jak bude valit oči. :-o :-o :-o Já jsem říkala, že ho nechám milostně před tím vyhladovět, aby to o svatební noci mělo patřičný efekt:-) Máme to za 6 týdnů, tak přemýšlím, kdy to utnu ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Chi chi, tak tomu rikam plany! ;-) Ja ocekavam, ze svatebni noc oba prochrnime jako dudci, a svatebni noc presuneme spis na rano :-D
Odpovědět
To nejsou plány, spíš si dělám srandu, ale pokud bych to uskutečnila, tak ten výsledný efekt by byl pěkný. Já to na posvatební ráno moc nevidím- ráno je přítel hladovej a jen co rozlepí oči, už běží do kuchyně a do postele po snídani ho už nedostanu. No a těsně po probuzení to na ranní líbání moc není :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
petra: kdo mluvil o libani? :-D Chce to mentolovy sprej na nocni stolek a snidani do postele! :-D
Odpovědět
Mám se od Tebe koukám ještě co učit :-D :-D :-D No faktem je, kdo by se o svatební noci jen líbal. Viděla bych to na skotačení bez líbání :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nebo aspon ne na pusu :-D
Odpovědět
Prasečkářko :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petra: no vsak pusu muze clovek dat i na tvar ne? :-N ;-) :-D S nevycistenyma zubama by to na pusu bylo brrrrr :-D :-p
Odpovědět
Nuuna- no jo, pusu na tvář, na to jsi určitě celou dobu myslela ]-( To ti tak budu věřit :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky, mrkněte mi do alba, mám tam dvoje šaty a nevím, které vybrat. Musím se dnes rozhodnout. Tady je odkaz: http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
paja.83: ty první
Odpovědět
paja.83: taky jsem pro ty první, mnohem víc ti sluší
Odpovědět
Paja: ty první rozhodně.
Odpovědět
Paja: Rozhodně ty první, nad těmi druhými ani neuvažuj :-) první jsou krásné.
Odpovědět
Profilova fotka
první šaty jsou super! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rozhodně první. Aspoň podle fotek ;-)
Odpovědět
tiež sa prikláňam k tým prvým :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
holky děkuju za názory, zamluvila jsem ty první ;-)
Odpovědět
Teď ještě přemýšlím co s bižu. Ty šaty mají hodně výrazné zdobení, Myslíte, že by šlo něco takového: http://www.odvarkabijoux.com/cz/nabid... Mám už doma koupený jiný náhrdelník, ale ten k tomu asi nepůjde. :-S , mám ho v druhém albu. Nebo máte jiný nápad? ;-)
Odpovědět
Paja.83 - ten, co máš doma je moc hezký, ale podle mě se k srdíčkovému výstřihu hodí spíš náhrdelník, který je trochu spuštěný.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?